Jump to content

HTC Mobilni


Dreadlord

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ja imam htc hd7 windowsphone uzet u telenoru pre oko godinu dana. Radi kao sat. Kada sam razmiljaso sta da uzmem dvoumiso sam se izmedju njega i sammsung glaxsy2 ali mi je ovaj izgledao po zavrsnoj obradi tezina etc mnogo bolji. E sada mnogo ljudi pljuje windows telefone ne znam zasto. Jedina mana je sto nisam provalio kako da skinem gps za windows phone, ali sam zasto instalirao android na njemu pa kada mi treba gps samo promenim sistem. Svi word, exel. powepoint dokumenti su kompitabilni koji se ubacuju preko kompa, brdo programa.... Ja sam prezadovoljan sa ovim htc-om pa eto preporuka ako neko zeli da ga uzme.

Poz

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Samsung Galaxy S2 i ja sam se dvoumio da li da ga uzmem ili ne bas zbog te finalne izrade koja mi se ne svidja, lagan losa plastika etc... Ipak sam ga kupio i realno to je jako dobar telefon, radi brzo ko metak sve se otvara u sekundi, kamera mu je sasvim dobra i realno taj telefon je vrlo dobar :)

Link to comment
Share on other sites

meni jedino kod samsunga u odnosu na htc smeta što nema notifikaciono svetlo, i to tako vuku kroz sve svoje modele već odavno, mislio sam da će posle galaxy s ispraviti.

sve drugo mi se više sviđa kod samsunga, ne računam sense i touchwiz.

pa namesti BLN i pokazivace ti na softkeys :)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam htc hd7 windowsphone uzet u telenoru pre oko godinu dana. Radi kao sat. Kada sam razmiljaso sta da uzmem dvoumiso sam se izmedju njega i sammsung glaxsy2 ali mi je ovaj izgledao po zavrsnoj obradi tezina etc mnogo bolji. E sada mnogo ljudi pljuje windows telefone ne znam zasto. Jedina mana je sto nisam provalio kako da skinem gps za windows phone, ali sam zasto instalirao android na njemu pa kada mi treba gps samo promenim sistem. Svi word, exel. powepoint dokumenti su kompitabilni koji se ubacuju preko kompa, brdo programa.... Ja sam prezadovoljan sa ovim htc-om pa eto preporuka ako neko zeli da ga uzme.

Poz

Ne znam kako da ti kazem ali argument Windows Phone mi radi super otkad sam instalirao Android na njega je upravo argument protiv Windows Phonea :) Nije on los, ali je najveci problem nedostatak aplikacija, dok za Android i iOS imas sta oces. Realno kvalitet izrade i ostalo bi dobio i da si uzeo bilo koji Htc Android telefon iz vise klase.

Ja i dalje ne razumem sta je ljudima problem sa Sgs2 sto je plastican. Po meni je to cak plus jer je laksi od metala, a za 9 meseci koliko ga koristim nisam primetio nijedan downside toga sto je od plastike.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da ti kazem ali argument Windows Phone mi radi super otkad sam instalirao Android na njega je upravo argument protiv Windows Phonea :) Nije on los, ali je najveci problem nedostatak aplikacija, dok za Android i iOS imas sta oces. Realno kvalitet izrade i ostalo bi dobio i da si uzeo bilo koji Htc Android telefon iz vise klase.

Ja i dalje ne razumem sta je ljudima problem sa Sgs2 sto je plastican. Po meni je to cak plus jer je laksi od metala, a za 9 meseci koliko ga koristim nisam primetio nijedan downside toga sto je od plastike.

Instalirao sam android samo ybog gps to je sve. Windows mi je mnogo bolji

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam android samo ybog gps to je sve. Windows mi je mnogo bolji

Pazi, sve zavisi od toga zašta koristiš telefon, ako ga koristiš za telefoniranje, sms, čekiranje maila i po malo net kapiram da Windows Phone može da bude sasvim ok. Ali onda može da ti posao završi i bilo koji običan telefon... Problem je što je zatvoren i što nema puno aplikacija koje mogu biti vrlo korisne u svakodnevnom radu, i još gore što ima jako malo ljudi što dalje razvija aplikacije za tu platformu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Problem je što je zatvoren i što nema puno aplikacija koje mogu biti vrlo korisne u svakodnevnoj bleji, i još gore što ima jako malo ljudi što dalje razvija aplikacije za tu platformu.

jos se nije rodio taj koji moze da uradi bilo sta korisno na ekranu od pet incha osim da posalje mail :P mislim, spreadsheet i kucanje teksta na mobilnom, niga pliz.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa da se čita forum :) Pazi, u tom smislu nije baš da je nekorisno, ali treba imati u vidu da je pametni telefon, kao i tableti u krajnjem slučaju, uglavnom služe za pregledanje i konzumiranje sadržaja, nego za kreiranje. U tom smislu sam možda na telefonu dva puta otvorio Excel da napravim tabelu, ali mi uredno svako jutro stižu excel tabele sa određenim podacima koje čitam s telefona. Isto tako i sa PDF-ovima i sl, to otvaram bar 4-5 puta na dan. Dakle koristim ga sasvim u poslovne svrhe, a nije loš ni za zabavu, tj za slikanje, video i sl, kao i net. Da ne pričamo o tome što mi više ne treba GPS uređaj, što nađem adresu neke prodavnice na netu i odmah iskopiram u GPS i samo pratim gde me vodi (ako ne znam već sam). To su neke prednosti tih novih tehnologija, odnosno smartfonova, a Windows Mobile tu kaska debelo zbog loše podrške za aplikacije.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

dodjem na rur i smaraju , ozenjen... zena... uaaaaa :)

anyway, nije da branim win telefone al zaboga nemojte mi reci da na njima ne moze da se cita pdf, excel tabele, mailovi il ida se surfa ??

pretpostavljam da bez svih ostalih aplikacija apsolutno telefon moze da se koristi, plusic je sto imas aplikacije koje ce te zanimati u proseku jdnom nedeljno, ali budimo realni ovi pametni telefoni su i previse pametni za ono za sta su upotrebljivi

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...