Jump to content

Dexter


uk1g

Recommended Posts

Blah, mrzim ove jeftine klifhengerske fazone, a ova sezona je cela prosla u tom duhu, sa kresendom u poslednjoj sceni... Bas je primetna razlika zimedju prvih pet sezona i ove, sto se toga tice. U ovoj je i cela Dexterova rutina jednostavno iscezla. Moze biti zbog nesto intenzivnije faze njegove evolucije, ali mi se cini da je to moglo biti bolje napisano.

Ono sto mene buni je scena kada mu Travis trazi da se ubode sa onom tranq iglom, sto ovaj cini, ali kao fol. Mislim, wtf, nikakvo objasnjenje toga nisam video, a glupo mi deluje da ga je zajebao na neki tako truli stos. Mora da sam nesto propustio?

Fak dem, kako sad cekati godinu dana bez kvalitetne serije...

Link to comment
Share on other sites

 

Рами, када је извадио шприц прва помисао је да у њему не сме бити ништа друго до безбедне супстанце, управо због предвидивости Тревисовог понашања јер поседује таоца. На размену је очекивао, по Тревису он мора бити мртав, па је на ту карту вешто одиграо. Што се тиче његових честих излета и пропуста, то је због еволуције његовог лика, кодекс све више попушта и на крају ће морати да пукне. Или ће унутрашња звер постати толико необуздана да ће се његова личност распасти, или да крене путем Брата Сема. Мало ми је чудно да су обновили серију за две сезоне, какво ли разрешење онда планирају.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Помно сам пратио све сезоне и оно што сам очекивао је управо да ће се Дебра у њега заљубити и да ће га извалити. Само нисам баш знао кад. Кад мало боље погледам то је и реалан завршетак. Ово прво (да ће се заљубити) сам очекивао јер сам читао на Википедији да су били муж и жена две године, те сам имао осећај да ће они то некако убацити кад сам то сазнао. Још кажем девојци "пази сад кад Дебра извали да воли Декстера" :D

Очекујем да ће њу некако склонити/убити у наредној сезони јер су се развели званично почетком децембра :D (Вики инфо), а пошто је он извршни продуцент.. Debra will go... Тако да ми је врло драго, јер ми је Дебра, уз оног Квина, најиритантнији лик у серији... Контам да ће је на крају седме сезоне убити и она ће му рећи да га воли док буде била лежала на његовом столу или тако нешто. Ионако су најавили још две сезоне...

Оно што мени иде на к.... је нереалан трип око тога да они на крову не примећују знаке борбе, трагове ципела и ваљања у оној прашини, затим крв која је морала негде мало да капне када је Тревис посекао оног пандура на крову итд. јер чим има крви они зову Декстера, а за ситуацију на крову нису га звали...

Ово за инекцију, ајде, може као да прође, али и то је лол.

Такође је мегалол, оно са сликом. Дошло је 20 полицајаца на увиђај и нико није видео ону слику, Декстер је последњи дошао, средио је и онда је као Дебра питала "Где је Декстер?" отишла 10 метара даље и видела слику и њега ту. Ма дај...

И ово на крају... Што би она дошла у ту цркву? И зашто црква као потенцијално место злочина није осигурано неким пандурима, камерама итд...

Осим тих логичких глупости које кваре мало утисак о серији, сезона као сезона је сасвим ок и сигурно ћу Декстера испратити до краја.

ЕДИТ: тајпо...

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Meni je super kako Kori ima detaljno pojašnjenje za sve što se dogodilo :))

Inače, kad kreneš u "crevca" serija jeste šuplja na dosta mesta, ali prosto ne gledamo je zato pa ni ne obraćamo pažnju, što je ok :) Ja samo ne bih voleo da bude neki antiklimaks potpuni kad počne naredna sezona, tipa - Dekster je sve to sanjao :)))

Link to comment
Share on other sites

Meni je ceo taj "Debra voli Dextera" trip jako retardiran, mogu slobodno reći da mi je to pokvarilo utisak o ovoj sezoni, a i usralo nastavak serije... ipak mu je ona jebena SESTRA, odrasli su zajedno, razumeo bih da je fora bila da je dexter usvojen kad je imao fazon 9 godina... pa i nekako... ovako mi je jednostavno neglogično pre svega, a i bolesno (znam da sad zvučim kao neki redneck verski fanatik, ali tako je:)).

Kurac za marmena zato što mu je car kvin iritantan!

Kad smo kod kvina, u ovoj sezoni on i dexter maltene 2 reči nisu progovorili (sem onda kad ga je debra ispalila), a znamo da je na kraju pete sezone Kvin provalio da je dexter ubio onog pandura?

EDIT: sad sam i ja pročitao naziv prve epizode s7, i imam teoriju!

Kontam da će dexter da iseče travisa na komade kao što to inače radi, s tim što će ovoga puta, na debrin predlog, da ga baci blizu obale. Zatim će da ga nađu, i da proglase povratak "butcher-a", odnosno crnje.

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Pa Kvin je unajmio pandura da prati Dextera i na kraju svega Dex je ubio pandura i u tom trenutku je kap krvi pala na Kvinovu cipelu pa je Dex namestio rezultate analize krvi kasnije da Kvin ne bi robijao.

Ako se dobro sećam :)

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nije Kvin nista izvalio oko te situacije. Sumnjao je na Dextera od kako mu je palo na pamet da je Dex ubio svoju zenu (cela ona prica sa Ritom koju je poljubio komsija, nekoliko dana pred smrt, sto je Masuka snimio i ispricao), ali je to interesovanje splaslo od kako se spandjao sa Deb, koja ga je posle jos dodatno smorila za to njuskanje oko Dex-a iza njenih ledja.

Ali pandur koga je Kvin "unajmio" da njuska oko Dextera za njega se sam naprzio na slucaj i sam je snimio svasta nesto. Pre nego sto je uspeo Kvinu da kaze sta je nasao i o cemu se zapravo radi, Dex ga je ubio. Mogao je mozda Kvin da poveze dva i dva, ali do tad su nam vec nacrtali sliku po kojoj Kvina zapravo boli uvo za to sta ovaj ima da mu kaze, i samo gleda da se nekako resi tog detektiva. Na kraju mu je jos i pao kamen sa srca kad mu je Dex pomogao oko te krvi ubijenog detektiva, koja mu je ostala na cipeli a koja bi ga stavila na mesto zlocina.

Sve u svemu, nije Kvin nista izvalio, iako ga je njuh u jednom trenutku doveo blizu da malte ne slucajno ne provali sve.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...