Jump to content

Dexter


uk1g

Recommended Posts

И мени је јако чудно епизодно појављивање бураза, или су само збрзали још један преокрет у Декстеру. У сваком случају, епизода испод нивоа на који смо навикли.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam pojma, sad i ja pokušavam da uglavim scenu u scenu njih dvojice, ali možda je zapravo samo to što je ta slika zaista najviše puta "rekreirana" po kojekakvim serijama, filmovima, pa na kraju krajeva i međ' narodom, pa su ovi možda eto napravili omaž.

Link to comment
Share on other sites

Нисам знао да је само прва сезона већином ишла по књизи, остале су писане самостално, још већи риспект од мене : ) сјајно, тренутна је посебно добро написана.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Декстера разоткрива сестра, која му виси изнад главе. Сада посебно када је увидела да он у ствари више слуша него што открива о себи, па ће га гњавити из гриже савести. Пратиће га да утврди како проводи слободно време, а биће доста више окупиран након дешавања у овој епизоди, и вероватно га на делу хвата. Последња сцена ове сезоне ће бити како јој држи нож под грлом, са сузом која клизи низ образ, и ликом Брата Сема који је испливао из његове подсвести да му удели савет уместо ћалца.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Разговор између Дебре и њеног псиџе као да најављује тако нешто.

-I mean, I show up, right, to question her about her brother and...24 hours later...I can't help but feel responsible. You know, I knew that there was something that she wasn't telling me.

-Do you think she knew that her brother was involved?

-I think she knew something was up with him. And I think she was trying to protect him, which is what a good sister does. And then, he ends up killing her. Oh, Jesus. Are all brothers assholes?

-Who are we talking about now?

-Who else? Dexter.

-Ah. So you think he might kill you?

-No, I don't think he's going to kill me, I just-- I think he treats me like shit.

Дакле последња сцена ове сезоне као што сам горе описао, а у следећој Дебра као права сестра и капетан одреда за убиства, пружа свом бати заштиту. Да је ипак смакне, мислим да би се тим чином поновили(Рита), а и не би приличило тако нешто. И ја сумњам да ће се у том правцу одвијати серија, али што се не би забављали са могућим исходима!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Последња сцена ове сезоне ће бити како јој држи нож под грлом, са сузом која клизи низ образ, и ликом Брата Сема који је испливао из његове подсвести да му удели савет уместо ћалца.

ili poslednja scena dekster priznaje sestri ko je i pokazuje joj kutijicu sa uzorcima, ona ga prijavljuje policiji i samoubije se :c

sledeća sezona dekster ubija u zatvoru :D

kolko sam sad lupio

Edited by rejven
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...