Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Padni mi na grudi Šejtane!

O dobro veče Firere! Kako ste? o/

desi hićo brate, šta ima?

http://www.youtube.com/watch?v=npvZt_MlTq0

o/

edit: @gospodin internet policajac, klip iznad je okačen u cilju šale, odnosno gega. ovaj korisnik ne propagira fašizam i nemojte ga hapsiti. hvala na razumevanju.

Landser - Republik der Strolche

@gospodin internet policajac CAO BRATORI KAKO SI? AE NA FEJSBUK HAE HAE!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Došla dva ortaka oko 5 kod mene da igramo novi pes, i evo malopre sam ih ispratio kući. Palci mi plaču i mole me da ih ne koristim narednih nedelju dana.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U operaciji nazvanoj ‘Hackerazzi’ otkriveno je da je Čejni provalio u mejlove brojnih poznatih osoba, a da je planirao da uskoro na internet lansira slike golih Mile Kunis i Kristine Agilere.

e do kurca

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

evo cisto da vas obavestim sta sam danas jeo:)

za dorucak je bilo kuvano jaje i parce sira,ali sam za rucak imao pravu gozbu u vidu pire krompira,ribe i kiselih krastavaca i kupus salate!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

video sam da te je par ljudi pitalo zasto si u bolnici a nigde tvoj odgovor nisam video :)

moj jedini dodir sa bolnickom hranom je bio kad sam imao saobracajku i jedan dan bio u bolnici

bilo je to 2007 i secam se kao da je juce bilo... pio sam bljutavu supu improvizovanom slamcicom iz one metalne solje

posle supe su na red dosli pire i paprikas, i to je za divno cudo bilo jako ukusno, steta sto sam samo pire mogao da jedem ali dobro, bilo je malo i onog safta na pireu :)

Link to comment
Share on other sites

U operaciji nazvanoj ‘Hackerazzi’ otkriveno je da je Čejni provalio u mejlove brojnih poznatih osoba, a da je planirao da uskoro na internet lansira slike golih Mile Kunis i Kristine Agilere.

e do kurca

youjizz.com ima boljih riba, sve su gole, i sve se jebu

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

imam cistu na vratu koju moraju da EKSTRAKTUJU lol,potpuno mi je nejasno zasto sam vec treci dan u bolnaji

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

imam cistu na vratu koju moraju da EKSTRAKTUJU lol,potpuno mi je nejasno zasto sam vec treci dan u bolnaji

Кад сам ја оперисао колено била је прича - свако јутро се састаје конзилијум лекара и одлучује кога ће да оперишу тај дан (типа који су најхитнији случајеви), тако да сам ја чекао једно недељу дана на операцију, а нека клинка чак 25 дана :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...