Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio u kafanici popio 5-6 jagodinca, sad puškaram cigare, slušam neku ziku, pa neki film da proberem sad... nirvana.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

navatao se sa nekom mnogo kul devojcicom, i to posle dosta drndanja, znamo se vec duze. Izgleda sve to super, kao da smo se bas kul skapirali, ali ko zna. Sad je najvece iskusenje ne ponadati se, jer kao sto bi Corba rekao "jutro kvari sinoc zapocete veze" i ostala sranja.

Aj laku noc za sad! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

navatao se sa nekom mnogo kul devojcicom, i to posle dosta drndanja, znamo se vec duze. Izgleda sve to super, kao da smo se bas kul skapirali, ali ko zna. Sad je najvece iskusenje ne ponadati se, jer kao sto bi Corba rekao "jutro kvari sinoc zapocete veze" i ostala sranja.

Aj laku noc za sad! :)

BRAVO COKO, ovaj LEŠKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam zahvalan dokoličarima što mi blokiraju faks, da nije njih ne bi mogao da živim po ovoj Jagodini kao bog otac, dok čekam da ponovo krene nastava. Ćaletu su smučilo da me gleda svakog dana kako dzabalebarim i pijančim, na kraju će da me otera za Bg :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jebote, smorio sam se, smršo sam opet jedno 4kg, a pritom u poslednjih mesec dana nisam ništa trenirao, sem fudbala koji je sada jednom nedeljno, umesto dva. PA ZAR NE BI TREBALO DA SE DEBLJAM KAD NIŠTA NE RADIM FUUUU :D Mislim ono, vozim jebeni bajs pa se ne osušim, dođe zima, bajs u garažu, i ja se osušim... mislim jebote :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...