Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Začudo danas je bio dobar produktivan dan, pored gužve na gazeli i ovoliko mentola kojima sam okružen ceo dan sam nekako pozitivan !

Verovatno zato što sam naređ'o dobre ocene i sad ću da nolajfujem [:D]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

lol ocene

savke, ja kapiram da tvoji sumnjaju da imaš problem sa alkoholom. rur ne sumnja, rur zna :D

Inace kupujte polise kod Dunava, Grawe-a i ostalih, ovo ovde je raspad, to uvek zaboravim da kazem... a ne pricam ovo iz revolta sto sam popio korpu, to sam pricao cim sam se zaposlio i video sta se radi :D

definitivno nisi prvi koji kaže ljudima da nikako ne kupuju proizvode firme u kojoj radi, i kapiram da je to često tako kad vidiš koliko su organizacije zapravo neorganizovane i kolikih debila svuda ima :)

Link to comment
Share on other sites

Ima istine u tome, ali znam neke ljude koji rade za konkurentske firme i opet su mnogo zadovoljniji. Cak su neki presli u wiener i dunav, i kazu da su tamo drugacije organizovani, ako nista bar su opusteniji i imaju bolje plate :)

A ovo za polise sto sam rekao, to je iz mog iskustva, realno ovde su mnogo mnogo vece sanse da izduvas nego da dobijes kintu, za bilo koju vrstu osiguranja...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Ima istine u tome, ali znam neke ljude koji rade za konkurentske firme i opet su mnogo zadovoljniji. Cak su neki presli u wiener i dunav, i kazu da su tamo drugacije organizovani, ako nista bar su opusteniji i imaju bolje plate :)

A ovo za polise sto sam rekao, to je iz mog iskustva, realno ovde su mnogo mnogo vece sanse da izduvas nego da dobijes kintu, za bilo koju vrstu osiguranja...

U kojoj si službi bio?

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Ima istine u tome, ali znam neke ljude koji rade za konkurentske firme i opet su mnogo zadovoljniji. Cak su neki presli u wiener i dunav, i kazu da su tamo drugacije organizovani, ako nista bar su opusteniji i imaju bolje plate :)

A ovo za polise sto sam rekao, to je iz mog iskustva, realno ovde su mnogo mnogo vece sanse da izduvas nego da dobijes kintu, za bilo koju vrstu osiguranja...

ja imam kasko kod generalija (preko renoa kad sam uzimao auto) i svaki put su do sada ispali korektni ;)

Link to comment
Share on other sites

Није то трип дођеш ти Вуду ЕТФ на гајбу на НБГД, одложиш књиге и продереш се ''ајде кево сипај једну љуту, данас смо имали зајебане вежбе!''.

Замишљам сцену и плачем : )))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ovaj daki nema drugarice već samo ribe koje prca.

emil ima ribe koje prca, a i drugarice!

a vudu nema ni drugarice niti prca :tf:

nhf za sve, lol.

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...