Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne moze biti "bolji" dan.

1. Ukrali mi jebeni novcanik/dokumenta na autobuskoj stanici.

2. Nakon sto sam odabrao temu za master rad i 2 meseca se cimao sa istim, dobio odgovor od mentora da je ispunio kvotu za mentorski rad u ovoj godini i da mi ne moze biti mentor..ahueahiohoiheahoeu..a u pm.

3. Pao ispit.

4. Kako je krenulo, kontam necu ziv stici kuci... a trenutno pisem iz budjavog studentskog parlamenta na ulepljenoj tastaturi.. ffs

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Sto posto će opet da mi kažu da mora da se menja polen filter, "jer smo u takvom okruženju".

pazi, meni u onih dve nedelje kad ambrozija baš jebe kevu najviše prija da sednem u kola sa redovno menjanim polen filterom, tako da ima tu nešto...

Link to comment
Share on other sites

umro razroki oposum hajdi:(

btw,sedim danas u busu,idem na posao,a iza mene neki ono hipster tipa leo iz veselih sedamdesetih,i dikcijom i izgledom,i sad ide sa nekom ribom koja prica srpski,ali ocigledno nije odavde posto onako sriche na momente i gubi se u padezhima

i sad,vidi ona bilbord za jelen belo pivo i sad pise "psenicno pivo",i pita ona njega kakvo je to psenicno pivo

h: pa najbolje...od psenice...od toga se pravi hleb...

i sad iako ovako vama ne mogu da predstavim tu scenu i sve to,ja sam se prevrnuo od smeha i morao sam to da podelim sa vama:))))

i da,uneo sam danas pet tona uglja,like a boss,place mi se od umora ceo dan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sredio bookmarke!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...