Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ko bi rekao da je inače nestašica svezaka velikog formata tvrdih korica ali sa jednobojnim koricama, da nema elemente Twilighta, Džastina Bibera i nekih nebuloznih scena koje ne razume ni autor.

Kontam da se takve stvari oduvek nabavljaju u "Savremenoj" (lol):D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Bio u Savremenoj, samo šarene imaju :) To mi je prvo palo napamet.

Onda sam otišao do Službenog glasnika, drugo mesto za te stvari, u jednom samo šarene imaju, u drugoj samo fluorescentne jednobojne tipa zelenu i žutu. Show.

Onda sam otišao do drugog Službenog i tamo kaže prodavac "Mi tražimo već 6 meseci normalne tvrdo koričene jednobojne tipa plavu, crvenu itd da imamo za firme i nikako da nam pošalju".

Da ne govorim da ima samo visoki-karo (lol) u ponudi, mahom. Na kraju sam našao dve crvene u nekoj knjižari maloj, i pogledam, proizvođač - BIGZ. Lupim se po čelu - kako se njih nisam setio, pozovem, kaže "nestašica sirovina" (!) i kao "idem do magacina da vidimo šta imamo", imaju samo dve crvene :) i još tipa 10 plavih, i ja kao - daj.

Tako da eto :)

Link to comment
Share on other sites

pozdrav drugari , nisam imao internet dugo, nedostajao mi je rur :)

u medjuvremenu sam nokautirao coveka u 5 sekundi prve runde mecha , potencijalno sam oborio rekord najbrzeg nokauta u amaterskom boksu , bice snimak uskoro :)

sirite ljubav i ne smrkajte droge

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Ćelo, jel si razmišljao da otvoriš agenciju za naplatu potraživanja? :))

Bigz jos postoji lol :) ja sam mislio da je kompletna firma propala. Jel ista u onoj zgradi i dalje zapravo njihovo?

BIGZ je pre jedno 5 godina prvo podeljen na tri firme, a onda je i prodat kojekome. Najveći deo i firmu koja je dobila najveći deo kupio je MPC i na tom mestu mislio da napravi "najveći kazino u Evropi" ili tako nešto, ali izgleda da tu nešto ne štima. Onda su nastavili da sa tipa 5 ljudi koje su preuzeli iz BIGZ-a prostor izdaju štamparijama, muzičarima, etc. Drugi deo firme koji je "proizvodnja" je kupila Mladinska Knjiga (mislim da su Hrvati) i oni su i dalje u BIGZ-u i imaju nekakvu proizvodnju svezaka, notesa etc, i treći deo je neki najsitniji koji se ne bavi ničim :))

I sad taj drugi kojeg je kupila Mladinska knjiga je zapravo nastavio da šljaka i imaju i maloprodaje, kupovinu preko neta itd - www.bigz.rs.

Link to comment
Share on other sites

Sad idu prozivke, ali - ja sad kad razmislim stvarno nemam pojma gde je neki gej klub/kafić u bgdu i jel toga ima uopšte?

Znam da je svojevremeno bio onaj "Blue" ili kako se zove na ćošku tamo kod Politike, ali kad sam skoro prolazio video sam gomilu klinčadije poput ispred Trezora npr pa mi je tu nešto sumnjivo (ili su ih već preobratili!) i znam da je Downtown kafić svojevremeno važio za gej kafić. I pored onih debilnih priča da je omiljeno mesto gejeva Karađorđev park i tako to, stvarno ne znam za neka druga mesta.

Link to comment
Share on other sites

brate, ja juče sedeo u Downtownu, da sam znao, zaobišao bih mesto!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja otkad sam to čuo, kad god sam prolazio tuda snimio sam ove neke naše modne dizajnere, fotografe i ekipu tamo, tako da tu nisu čista posla!

Sigurno ima i ljudi koji nemaju pojma to, pa je to malo bezveze. Bolje kao ono u svetu, nataknu zastavu na ulaz pa vidiš! OK, ubili bi ih kod nas verovatno, onda neki drugi simbol!

Link to comment
Share on other sites

Stamparije rade sveske na kojoj moze da pise sta god ti pozelis. Isto tako sad jedna trgovinska firma ima svoje sveske sirom Srbije, Bosne i Hrvatske a stampe videli nisu. Mozda sad Bigz i pravi svoje sveske ali ti sa sigurnoscu kazem da pre godinu, dve nisu radili.

Link to comment
Share on other sites

Rekli su mi da ima ono mesto kod brankovog , na poslednjem spratu zgrade ne znam kako se zove, a ovi moji su radili u obezbedjenju u onom pored trezora,pleasure valjda zato sam i pomenuo :) a urbana legenda da se pederi skupljaju u podzemnom javnom WC kod staklenca haha

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...