Jump to content

Iguana


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imas na forumu teraristike sve sto te zanima za 90% egzoticnih ljubimaca,od paukova,gustera do zmija,skorpija itd.

Tamo ces verovatno naci i najpovoljnije cene,jer dosta njih gaji i prodaje direkt iz svoje kuce ljubimce,a da nemaju pet shopove...

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Не ради сајт, ради само форум, свеједно, дрндао сам га сат времена:)

Нисам ни знао да има то код нас, па то је сјајно, моја вековна жеља за неком змијурином изгледа реалније (још само да се одселим од мојих лол)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Na forum sam ja i mislio kad sam rekao da pogleda,samo nisam bio siguran da li smem da napisem adresu

zbog reklamiranja,da ne popijem ban za dzabe [:D]

Uglavnom,tamo ima posebnih odeljaka gde se prodaju ljubimci i dosta su jeftiniji nego u shopovima,

posebno gmizavci koji kostaju od 20 + evra manje ,jos kad se tamo uclanis,malo raspitas i upoznas sa ljudima mozes

dosta jeftinije proci za zivuljku,terarijum,hranu i ostale potrebstine...

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Ja bih voleo da posedujem mungosa i sovu :) pa ako neko ima info gde to može da se nabavi, javite! :)

edit: topic sa foruma:

LJUDI HRCAK MI SE NE MRDA MOZDA JE UMRO NISAM SIGURAN,JAKO JE MLAD KUPIO SAM GA PRE PAR DANA I BILO JE SVE OK KAD ONO JA GA JUTROS OSTAVIM KOD KUCE SAMOG I MISLIM SPAVA,PIPNEM GA ON SE POMERA,STAVIO SAM MU PARCE LUBENICE I OTISAO KOD BABE,KAD SAM SE UVECE VRATIO ON JE BIO U ISTOM ONOM POLOZAJU JUTROS I LUBENICA NIJE BILA TAKNUTA.leto je,mad aje ovih dana bilo hladnjikavo ali je bio u mojoj sobi,molim vas pomozite
Link to comment
Share on other sites

Лаки:

Ахах, па добро, неки клиња:)

Па, смете да се смејете, мислим, не знамо дал је умро:)

Под један, мрда се, под два, хрчак је ноћна животиња, под три, кунта зимски сан (добро, ово је лети, ал ето, чисто да кажем). Под четири, контам да је мртав, да би лик знао иако је дете, пошто је укочен и ладан (оно, ко скуплптура је, да га бациш низ степенице, котрљао би се и скакутао ко цигла у једном истом положају). Под пет, ако није од старости, у већини случајева ће да ''најави смрт'', типа вући ће се ко баба, дрхтаће, неће да једе и тако обично пар дана или бар цео дан.

Ал добро, можда и јесте угинуо:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/u-srbiji-posluje-na-stotine-uzgajivaca-egzoticnih-zivotinja/13781.phtml

Vrsta - cena

Burmanski piton oko 100*

Albino burmanski piton oko 200

Loptasti piton od 50 do 100

Crvenorepa boa oko 150

Kukuruzni smuk od 30 do 50

Mlečna zmija oko 50

Iguana oko 200

Leopard-gekon gušter do 50

Bradate agame oko 100

Tarantule mod 10 do 100

Škorpije od 15 do 100

*cene su izražene u evrima

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...