Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

hahahah :D RASNA KOBILA :D

Ladno ste poceli da hejtujete ovu mega picku zbog dakija , jebote. Jedva cekam da budem milioner za dve godine od boksa, pa da i ja jebem ovakve rasne picke, pa da se kurcim na ruru i gledam kako ih hejtujete !

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahah :D RASNA KOBILA :D

Ladno ste poceli da hejtujete ovu mega picku zbog dakija , jebote. Jedva cekam da budem milioner za dve godine od boksa, pa da i ja jebem ovakve rasne picke, pa da se kurcim na ruru i gledam kako ih hejtujete !

Da lol bio milioner od boksa.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hahahah :D RASNA KOBILA :D

Ladno ste poceli da hejtujete ovu mega picku zbog dakija , jebote. Jedva cekam da budem milioner za dve godine od boksa, pa da i ja jebem ovakve rasne picke, pa da se kurcim na ruru i gledam kako ih hejtujete !

meni se ona stvarno gadi,narocito na toj slici,nema to veze sa dakijem u mom slucaju

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

maojing

хај'те молим Вас... како се јебе "бивша мисица, учесница великог брата"...

мени је само битно колико радијатора има у стану и да ли је звучно изолован...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nemam ništa protiv da kažeš da je ne bi jebao, da nije tvoj tip. ipak, imaj malo obzira prema srpskom jeziku, te ne upotrebljavaj bombastične i neadekvatne izraze da opišeš svoja osećanja

ono što srpski jezik definiše kao ogavno je možda nešto nalik na ovo:

ugly1.jpg

a pomenuta gospođica nikako ne spada u tu kategoriju.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

raspala droljetina?

možda nešto nalik na:

crystal_meth_makeover.jpg

opet, nikako pomenuta gospođica...

Брате, не можеш ствар укуса да третираш као језички исправну или неисправну. Кој курац.

не ради се о укусу, већ о ОПИСУ. не свиђају ми се њена уста, превише је пластична и сл. - то је ок, али "распала дрољетина" или "огавна"? не иде, друже Ребеле.

Prekvarcovana silikonjara ogavna.

a359_Romanini.jpg

?

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

шта смо онда ми који бисмо је јебали? оркови, кејв тролови? полуљуди без зрнцета укуса?

или шта сте онда ви, кад је ова огавна? све Петроније до Петронија - арбитри античке елеганције, лумени естетике? бронзани Аполони?

не иде, и не иде тако...

Кејт јесте лепша од ове, много много лепша жена, али чему поређење једне од најлепших жена света са једном сплаварушом/спонзорушом из малене Србије? чему? не разумем.

и ова није сплаваруша/спонзоруша зато што је огавна, то је такође сигурно. слаб би јој посао био да је тако...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

драги мој Вићо, бркаш њено тело и њену личност, мешаш парадигме...

шта мени говори овакав пост о аутору? онако, на кеца, везаних очију - да се ради о фрустриранку, који пред компом оцрњује рибу за којом се окреће вероватно цео сплав/улица где год се појави, а не јебе такве иако би можда желео.

ако и узмем у обзир да се ради о чистој естетици, а не о фрусту (кисело грожђе), онда могу да ти кажем да си врх пирамиде укуса, када ти је ова огавна, да бедни људи који се ложе на овакав зиљ вероватно никад неће доживети оргазам који ти доживљаваш сваки пут када контемплираш о својим музама лепоте.

ако се ради о укусу, онда опет не могу да разумем толико негативне енергије поводом ове сплаварушице. чему толико негативне енергије. мало делује изненађујуће, исфорсирано, помало смешно, промашено. то ми је засметало, а не расправа о укусу, засметала ми је та исфорсираност, пренаглашеност става... мислим, јебот.

koliko je ona samo predivna.

и сад ја да бих контрирао, шта треба да кажем? види каква је даска распала, носи сисе на унутра, умишљена профукњача од 40 кила, јебе се само и искључиво посредством факс машине и то ако је веза прекоокеанска, та би се курца уплашила, види је какав је малени миш, одвратност једна у малој кесици, погледај ту фацу, бљејехехехехех...

Кејт је стварно предивна.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

не ради се о укусу, већ о ОПИСУ. не свиђају ми се њена уста, превише је пластична и сл. - то је ок, али "распала дрољетина" или "огавна"? не иде, друже Ребеле.

Ако човек изражава свих утисак о тој риби или таквом типу риба, беспредметно је да ти њему говориш којим терминима сме да се користи како би изразио лични утисак, брате Драле.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

па добро, ето да узмемо да је ово малко све театрално и пренаглашено, дајте да се не одлепимо од реалности толико и да застранимо. морамо повући границу, мајку му. сигуран сам да Вићи оваква цица није одвратна, те да му, после 2 пива, у мраку клуба, приђе док је сви прате погледом, да му само мало дуне за врат, увије се око њега полузатворених очију, вероватно од његових прича како би му курац пао од тих силикона не би ни дим остао, него би или имплодирао или би је звекнуо на сред подијума.

управо стога, иако снажно подржавам нашу пословичну ишчашеност и пренаглашеност (хех, дођавола, Дебели је умео да оде далеко... [;)] ), сматрам да морамо да задржимо који грам здравог расуђивања.

Kako brkam telo i ličnost, ako je njena ličnost promenila njeno telo?

Samo dedukcijom izvlačim zaključke za koje već imam predefinisani stav koji sada izlažem.

па то што је сплаваруша везе нема са тим како изгледа као жена. мислим, не би је јебао што тако изгледа или је не би јебао зато што представља, односно симболише друштвени неморал?

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mesas zato sto ti je odvratna zbog 5 stvari koje si naveo a koje nemaju veze sa njenim fizickim izgledom. Kazes taj izgled je produkt njene licnosti? Koga boli k, izgled je izgled, licnost je licnost. Da si odrastao u americi vidjao bi takve ribe koje su najnormalniji likovi na svetu ali se jednostavno loze na to. To sto ne mozes da se transcendujes van srpskog etalona nafurane ribe je tvoj problem.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...