Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ja mislim na nexus stock android, možda se tu nismo razumeli?

Jednostavno je, CM je odličan rom kada hoćeš da se oslobodiš HTC Sensa ili TouchWIza(i slično) i dobiješ stock wannabe OS. Ja sam ga imao na svom DHD-u i nisam mogao zadovoljniji da budem. Ali rušenje čistog guglovog androida zarad 10ak wallapapera, kustomizacije izgleda statusa baterije, lockscreena nema baš puno smisla :)

Link to comment
Share on other sites

Pa daj neko obrazlozenje zasto tako mislis? Ne lozim te...stvarno me interesuje. Vec dugo sam na CM,mozda su se neke stvari promenile.

 

Pa mozda zato sto je cm uzeo stock google android i na njega dodao neka svoja sranja i sigurno nije menjao nista krucialno za rad sistema stoga tvoja preporuka nema smisla.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@psy

Pa znam da mogu da vratim, ali ne vidim zašto bih ga uopšte rušio i stavljao CM, koji je nastao da bi mogao da preskočiš modifikacije proizvođača i približiš se više stock androidu kada već imam stock android?

Možda postoji nešto što ja ne znam a pružilo bi mi bolji ugođaj u telefonu da imam CM?

Ali opet, posle godinu i po dana na CM, već sam pola godine na neksusu i ne primećujem da mi nešto fali...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

samo da se zahvalim na preporuci svima, posle mesec dana koriscenja google nexa mogu da kazem da sam prezadovoljani i da se ne kajem. mozda nisam isprobao bas sve funkcije i nisam ga testirao na nightmare, ali za stagod mi je trebao bio je savrsen. mozda je mogla kamera da bude bolja za nijansu, ali snima HD tako da mi se jebe za neke profi slike :) ne znam kakav je s2, ali mi je nekako drago sto sam uzeo gnexa! poy!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj koliko je ampera kucni punjac i onda trazi takav za kola. Ja sam imao problem na S2 gde sa USB punjacem za kola koji sam imao kad radi GPS bukvalno ako smanjim osvetljenje telefona na minimum mi gubi po 2-3% baterije svakih sat vremena (ako je osvetljenje na normali gubi po 10%). Onda sam skontao da je taj punjac 0.8A, a u medjuvremenu sam dobio neki koji je (cini mi se, moram da proverim) 1.5 ili 2A. S ovim drugim radi bez problema na normalnom osvetljenju i ne gubi bateriju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...