Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

3 hours ago, FATA said:

Kleli su se jer nisu probali m20p! 🙂

Jeste zver kao sto rekoh, izrada je vrhunska, osecaj isto tako ali posle koriscenja m20p dosta stvari mi smeta koje nisu vezane za gservise. Otisak i otkljucavanje licem deluju mi bas losije na 40. Kamera npr. ne ukljucuje stabilizaciju u AI modu na zumu. Desi se da slabije prepozna dodire po ivicama, izgleda da nema proximity senzor ili kako se vec zove kad se razgovara da ugasi ekran i jos dosta drugih stvari. Jos nisam provalio kako da postavim tamnu temu na brojcaniku 😞

Inace da te priupitam jos jednu stvar.. Treba mi novi telefon za posao da zameni Redmi note 4 koji sam do sada koristio. Koristio bih ga i dalje, ali posle 6g je pocela da brljavi baterija i pokazuje razlicite procente u zavisnosti sta joj se svidja u tom trenutku. Ne treba mi neka ludnica jer jelte i redmi note 4 je zavrsavao posao pa me zanima sta moze da se uzme za neke male novce? Gledao mobilnisvet i kao najjeftinije opcije mi izbacuje poco m5, redmi note 10/12, realme c21y i c25y, samsun A04s i A14. Da idem open na redmi note ili da probam nesto drugo?

Nisam ni ja pametan, stvarno, telefoni su poslednjih godina užas, skoro sve baguje ili se kvari ili dobije duhove, ne smem da preporučujem ništa :) 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, killYg0r said:

Realno jacu akciju nisam video. A i kako zvuci trenutno S24 ce opet biti govno kao sto je S22

Upravo to, 23 svi imaju snapdragon, obični i plus su fil ravni što cenim dodatno. Meni ne gine izgleda obični ili plus s23. 

STIŽE S23 FE, ako imate nekog u usa da vam ponese snapdragon verziju odatle, preporuka :(

@Santa Ultra je bruka telefon, ali mislim da ga je jako teško normalno nositi u džepu, i da će zahtevati torbicu, bukvalno nije baš da je cigla, ali crepljika jeste. Obavezno ga dobro opipaj u nekoj poslovnici ili gde već.

Ovi obično su idealnih dimenzija, pisao sam već, s23 je isti kao P10, s23+ je isti kao Mate 20 lite po dimenzijama. 

Edited by millanče
  • Like +1 2

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

s22u ni po jednom parametru ne bih okatakterisao kao govno lol, da li ima 10% slabiju bateriju od snap-a? verovatno, da li se primecuje u radu, pa ne jer svakako ima vise nego dovoljno dobru bateriju (mada nisam tip koji drnda mob u svakom obliku)

da li je brz, jeste, da li nesto baguje, nista - od prvog dana

druga stvar je govnjiva politika samsunga da za iste novce ne daje svuda isto i to opusteno javno promovise 

sad citam da ce izgleda za s24u da izbacuju 10x opticki zum - koji je zaista vrhunska stvar u realnosti

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa to i jeste realna opcija, pocetkom sledece godine mi istice ugovor, opusteno sam kapirao da bih  pre uzeo 23u na ugovor, procitah pride da obican s24 nece imati ni opciju punjenja od 45w ! (nije da je to neka brzina generalno)

jebg p20pro i p30pro su bile takve legende svog vremena 

  • Sad 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millanče said:

3. Stereo zvuk, gornja slušalica "glumi" drugi zvučnik, glasan i "pun" zvuk, meni nešto novo i osvežavajuće superiorno u odnosu na do sada korišćene telefone.

I meni je isto zvuk jedan od najvecih iznenadjenja koliko je dobar.

Brzinu i performanse sam ocekivao da budu na max nivou.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, killYg0r said:

I meni je isto zvuk jedan od najvecih iznenadjenja koliko je dobar.

Brzinu i performanse sam ocekivao da budu na max nivou.

To, viđao sam taj setup i pre, otvarao neke Xperia starije modele sa ogromnim gornjim zvučnikom, ali nikad to nije ovako dobro zvučalo.

Još jedan bonus za S23 seriju - pre je nakon nekoliko meseci uvek bio pun krasni razbijenih Samsunga S serije na oglasima, sad ih nema ni od korova :D Da li to victus staklo stvarno toliko dobro radi posao, ili svi uzimaju ta osiguranja pa rešavaju "ovlašćeno", tek razbijenih nema, a i novi originalni ekrani su u nabavci, pa hajde da kažemo kudikamo RAZUMN(IJ)E cene u odnosu na trenutnu vrednost telefona.

Edited by millanče
  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, millanče said:

Još jedan bonus za S23 seriju - pre je nakon nekoliko meseci uvek bio pun krasni razbijenih Samsunga S serije na oglasima, sad ih nema ni od korova 😄 Da li to victus staklo stvarno toliko dobro radi posao, ili svi uzimaju ta osiguranja pa rešavaju "ovlašćeno", tek razbijenih nema, a i novi originalni ekrani su u nabavci, pa hajde da kažemo kudikamo RAZUMN(IJ)E cene u odnosu na trenutnu vrednost telefona.

mislim da su imali neku foru besplatna sigurnost uz to kad kupiš telefon, čak i samsung sam po sebi, a kasnije su naravno "poklanjali" i operateri.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Enivej, ovde smo pre nekoliko strana bistrili na temu kako sad yt na fonu bez reklama i sa ugašenim ekranom furati, ubili su i vanced da svaki klip zamrzne nakon 70 sekundi... 

Brave browser blokira reklame šampionski, i imate u opcijama Background Play da uključite, onda moze da svira sa ugašenim ekranom i da multitaskuje sa yt u pozadini. 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, killYg0r said:

Vreme je da postanemo svi ljudi i platimo usluguju koju koristimo svakodnevno!

To kad iza te usluge budu pravi ljudi, ovim bond zlikovcima koji vode YT ne dam ni dinara :D 

Dogodine bi mi primanja konačno trebalo da pređu neku granicu koju sam sebi zacrtao da preko nje mogu da priuštim neke takve stvari, i jedna od prvih će mi biti donacija za Thunderbird, a za dalje ćemo videti.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...