Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

@giba

Smem da stavim ruku u vatru da frimpong nece NIGDE apsolutno nigde iz arsenala. Jedino ako ga oteraju.

Cak je jednom prilikom rekkao da bi molio upravu na kolenima da ostane u klubu.

@gruja

sto je jos tuznije nasri nije imao ni jednu sezonu dobru, vec 5-6 meseci. BEDNIK.

Jos je izjavio, da navijaci arsenala nisu dovoljno strastveni, i da je video da navijaci sitija imaju istetovirane znakove kluba i da mu se to jaku svidja. Video intervju objavljen na sitijevom ofisl sajtu!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Uff, loš start.

Inače odlična utakmica Blackburn : Everton.

Dosuđeno je ukupno tri penala(dva za Blackburn, jedan za Everton).Blackburn je promašio oba penala, a Everton u 90.minutu vodi sa bele tačke.

Solidna igra i Petrovića, bogami.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Liverpul me je oduševio, svi su igrali ekstra. Posebno sam zadovoljan igrom Enrikea - čovek je svih 90 minuta i u napadu i u odbrani,, nigde ne kasni, i sve odrađuje odlično. Škrtel odigrao odlično kao desni bek (!), jer se Keli povredio oko 10-15 minuta, a valjda je i Keni shvatio da od Flanagana nema 'leba. Adam je jebeni bog, ne zna se da li je opasniji kada šutira, dodaje, centrira, ili dribla. Namestio je drugi i dao treći gol u roku od minut i po... Suarez standardno toplo-hladno, ali ukupno dobar, prvi gol je "začet" njegovim preciznim ranim zavrnutim centaršutem. Po običaju padao kad ne treba, pa mu posle ne sviraju čiste penale... Karager dabl-fejlovao za počasni gol Boltona... Kerol ušao pred kraj, imao jednu polu-šansu, loše šutnuo... Hendresoon i Downing delimično počeli da opravdavaju uloženi novac...

Kerol nesumnjivo ima kvalitet, ali kao da ne pasuje ovoj igri Liverpula, tj. usporava je. Ovo bez njega je bilo ludilo, Kuyt i Suarez lete po celoj polovini protivnika, sa obe strane, otvaraju se stalno, i prete, a Kerol dok primi loptu, dok se okrene, dok pogleda gde je igrač ili gol - prođe utakmica...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ovo je najgori tim arsenala koji sam gledao otkad pratim fudbal.Bilo koji sastav za karling kup pre 3-4-5-6-7 godina bi oprao ovaj tim arsenala sa 10:0.Mislim koji Jenkinson jebote,pa ja bih mogao tako da odradjujem desnog beka,nit je dobar u defanzivi,nit je brz,ni prodoran,ni nema centarsut.Volkot glup,bez mozga,Arshavin potpuno van forme,Van Persi isto,Rosicki raspadach,koscijelni i djuru retardirani,traore lol,ovaj kokelan,sta od njega da ocekujes...gledam kretanje igraca,oni 15 minuta stoje u mestu,niko nece da promeni poziciju,da napravi lazno kretanje,bozhe mili kako su jadni,sad da sam Venger sutirao bih kopacke po svlacionici samo tako...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sve sto gruja rece

+

Da sam venger sutirao bi igrace ne kopacke, ma ne mora ni da ih sutira nek im se najebe milosne mame !!! Jedini koji nisu zasluzili samarcinu su scesni i remzi, donekle .

Sve svemu junajted 5 suteva u okvir gola, dali 3. Arsenal 7 suteva u okvir, dali 1, mada ni taj ne bi dali da nije golman retard. Tuzno!

Mada ja sam retard i dalje verujem u cuda :D AJMOOO!

nije sve tako crno kad pogledamo :

But let's also be a little realistic here. We're missing Vermaelen, Sagna, Gibbs, Wilshere, Song and Gervinho. Six first choice players out.
Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...