Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

premier-league-badge.gif

13 Avgusta pocinje nova sezona najjace lige na svetu. Da li ce nas Vida uspeti da odbrani titulu ove godine i tako odmakne naljucem rivalu Liverpulu na dve titule najtrofejnijeg Engleskog kluba? Da li ce uspeti Chelsea ove sezone da pomrsi racune sjajnom Manchesteru ili ce se u trku ukljuciti i Arsenal koji svake sezone je tako blizu vrha ali nikad dovoljno dobri da dodju do same zavrsnice. Sa strane vrebaju nezgodni rivali kao Manchester City i Tottenham koji je prosle sezone pokazao da moze ravnopravno da se meri sa velikom cetvorkom. U prvih 10 kola ceka nas kvalitetan raspored utakmica , branitelj titule Manchester ima tezak raspored u kojem igra sa svim pomenutim timovima gore. Sve u svemu ocekuje nas ako ne i najjaca sezona Premier Lige do sada u zadnjih par godina!

Lista transfera za ovu godinu za sada :

Arsenal : Gervinho presao iz Lilla(Undisclosed) kao i za Carl Jenkinsona koji je presao iz Charltona

Aston Villa : doveli su Charles N'Zogbiju za 9.5 m £ iz Wigana , i Shay Givena (Undisclosed)

Blackburn Rovers : doveli za sada Myles Anderson-a (Undisclosed) i Raca Petrovic je blizu potpisivanja ugovora

Bolton Wonderers : doveli za sada dvojac iz Burnley-a Tyrone Mears (Undisclosed)i Chris Eagles (Undisclosed) Nigel Reo-Coker (free transfer) iz Aston Ville i Darren Pratley (freetransfer) iz novopecenog prvoligasa Swansea City

Chelsea : doveli za sada Thibaut Courtois (Undisclosed) iz Genka

Everton : nije doveo nikog za sada

Fulham : doveo Pajtim Kasami (Undisclosed) iz Palerma , Marcel Gecov za 700k £ iz Slovana i povratnika u premijer ligu John Arne Riise (Undisclosed) iz Rome

Liverpool : doveo Stewart Downing (Undisclosed) iz Aston Ville , Alexander Donija (free transfer ) iz Rome , odlicnog Charlie Adama (Undisclosed) iz Blackpool-a i Jordan Henderson-a (Undisclosed) iz Sunderlanda

Manchester City : doveli sjajnog Sergio Aguera za 38m £ iz Atletiko Madrida , Stefana Savica (Undisclosed) iz Partizana , Gael Clichy-a (Undisclosed) iz Arsenala

Manchester United : doveo golmana David De Gea (Undisclosed) iz Atletico Madrida , Ashley Young-a (Undisclosed) iz Aston Ville , i Phil Jones-a (Undisclosed) iz Blackburna

Newcastle United : doveo Sylvain Marveaux-a (free transfer ) iz Rena , Demba Ba (free transfer) iz West Hema , i Yohan Cabaye-a (Undisclosed) iz Lilla

Norwich City : Kyle Naughton-a na pozajmicu iz Tottenhema , Anthony Pilkington (Undisclosed) iz Huddersfilda , Elliott Bennett (Undisclosed) iz Brighton and Hove Albiona , Bradley Johnson (free transfer ) iz Leeds-a , James Vaughan-a 2.5m £ iz Evertona , Ritchie de Laet na pozajmicu iz Manchester Uniteda i Steve Morisona (Undisclosed) iz Millwall-a

QPR : doveli dvojac iz West Ham-a Danny Gabbidon (free transfer) i Kieron Dyer-a (free transfer) i Jay Bothroyd-a (free transfer) iz Cardifa

Stoke City : doveo Jonathan Woodgate-a (free transfer)

Sunderland : doveo David Vaughan-a (free transfer ) iz Blackpool-a , dvojac iz Manchestera John O'Shea Wes Brown (x2 Undisclosed) Keiren Westwood (free transfer) iz Coventry-a , Sebastian Larsson-a (free transfer) iz Birmingema , Ahmed Elmohamady za 2m £ iz meni nepoznatog kluba , Craig Gardner-a (Undisclosed) iz Birmingema , Connor Wickham-a za 8.1m £ iz Ipswich-a

Swansea City : doveo Jose Moreiru (Undisclosed) iz Benfike , Steven Caulkera na pozajmicu iz Totenhema , Danny Graham-a za 3.5m £ iz Watford-a

Tottenham Hotspur : doveo golmana Brad Friedel-a (free transfer) iz Aston Vile

West Bromwich Albion : doveo golmana Ben Foster-a na pozajmicu iz Birmingema , Gareth McAuley (free transfer) iz Ipswicha i Billy Jones-a (free transfer) iz Prestona

Wigan Athletic : doveo Ali Al Habsija (Undisclosed) iz Boltona

Wolverhampton Wanderers : doveo Roger Johnson-a (Undisclosed) iz Birmingema , Dorus de Vries-a (free transfer) iz Swonsija , i Jamie O'Haru za 5m £ iz Totenhema

Enjoy !

Edited by Bizholix

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako je Stefan Savić naš?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja znam koliko vrede undisclosed transferi!

i nisi pomenuo lepo u uvodu liverpul,samo usput..slucajno ili namerno..sad ce da te napadne horda sa Kopa foruma :)

hahah hajli ce da me isamara :D

napisi ako znas cene transfera , ovo sam uzeo sa njihovog sajta :)

ne znam kako je Stefan Savić naš?

ce da bude ispravljeno :D

Ako nekom bode oci ova crvena boja mogu da je promenim [:D]

Edited by Bizholix

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Zbog toga shto je srpstvo bez crnogoraca kao meso bez kosti i jednog dana cemo vratiti nashe :tf:.

Realno, Raća je naš :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-news/Arsenal-and-Tottenham-on-alert-as-Newcastle-to-let-Joey-Barton-leave-on-free-transfer-article780001.html

Adžiću reaguj!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kako će sve vas neznalice da demantuju ova dva gospodina

Andy-Caroll-Liverpool1.jpg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ce livepul ove godine ispusiti jace nego ikada, proslih sezona njihovi navijaci nisu gajili velike nade jer su videli da je klub u raspadu a sad se svi loze jer se keni vratio i kao kupio neke igrace a sve neki balvani od 30m

mozda odu u kvalifikacije za ls, ali i to je mnogo

moja prognoza:

celzi

man ju

siti

liverpul

arsenal

totenhem

Link to comment
Share on other sites

pa videćeš kako će da pokida

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...