Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

De Gea će biti vrhunski golman, samo kad stekne malo više samopouzdanja.

Dobra tekma inače, zanimljiva.Dosta dobrih pasova, itd.

Edited by mali_aca

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Onaj 2. gol Uniteda treba da se uci u skoli. Steta sto sam gledao samo drugo poluvreme.

ne brini se bilo je sranje prvo poluvreme:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

yep, ali kontam da ce sity poceti da cepa, kada krene aguero da igra i jos ako tevez neode, i ako dovedu mc i wingera kao sto je mancini rekao da ce da urade, jos se i liverpool ojacao i to dosta u odnosu na proslu sezonu, jedino jos cekam da vidim sta ce celzi da uradi, a untd stuko 100 mil do sada, arsenal jad i beda kao i uvek sto se transfera tice :D

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

majke mi.taj lik toliko ne ume da postavi taktiku da je bilo smesno gledati koliko su inferiorni juce bili.pored silnih bacenih para jos uvek nema plejmejkera u timu.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

kako nema?Jaja Ture stalno gajbi ispred ogledala viche "MOZES TI TO,VREDIS TE PARE!!!"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

He's Fat

He's Bald

He Likes his women old!

its Wayne Rooney

its Wayne Rooney

hes fat

hes scouse

hell fukin rob your house

its wayne rooney

hes near

hes far

hell fukin steal yer car

its wayne rooney

hes fat

hes red

hell take yer gran to bed

its wayne rooney

he fat

she's scum

he's probably shagged your mum

wayne rooney

wayne rooney

hes fat

hes round

he bounces up and down

its wayne rooney

he shot

he missed

he must be f **kin pissed

wayne rooney wayne rooney

wayne rooney is a virgin

he's never used his d**k

he w**ks in the shower

and sleeps in his own sick

he throws up to the left

and he throws up to the right

and he couldn't pulla bird

if he tried all f*****g night

Build a brothel

Build a brothel

Put Wayne Rooney on the Top

A load of Grannies in the middle

and he'll shag the fucking lot!!!!!!!!

hell be coming round the mountain with a gun

Cos Rooney shagged her Nanna up the bum

He got himself a hooker

Who knew a red nosed fucker

Now fat bastard playing for the scum!!"

wayne rooney is a dirty red scum

wayne rooney is fat

[roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mesto - London, Emirati, sluzbene prostorije

Vreme - 08. avgust 2011.

Ucesnici u razgovoru: Sten Krenke (vecinski vlasnik Arsenala, fensi Amer u koznoj jashi i rejbankama, gladi brkove. Ivan Gazidis (deonicar kluba, bogata ruska glava, sa tompusom i brda prstenja na ruci, u brioni odelu). Arsen Venger (menadzer, rascupan i sa prljavim notesom u ruci, u suskavcu od pre 5 sezona, zamisljen)

Gazidis: Dobro Arsene, dosta je bilo zajebancije. Situacija je krajnje ozbiljna..Navijaci su poceli ozbiljno da se bune

Arsen: Razumem vas..

Gazidis: Dzabe ti razumes kad nista ne radis! Jel vidis da hoce da nas obese covece..6 godina bez trofeja, svi oce da odu, cak i onaj retos bendtner koga si pokupio na ulici..moramo da pokazemo ko smo i sta smo ove sezone!

Krenke: A to ocigledno ne mozemo sa vasim mladicima, realno

Arsen: Sve sto trazim je malo strpljenja, moj projekat je..

Gazidis: (ljutito): Ma kakav projekat bre, moras da kupis nekog da nas spasi! da nam vrati status, da postanemo ozbiljni. Nema veze kolko je para,, daj samo dovedi par ono bas ekstraklasa da navijaci i nopvinari vide da smo se uozbiljili. Ovako ce da kazu vidi ih ova dva stipsojnera, amer i rus, ne daju mu pare da kupuje!

Krenke: Zaista, gospodine Venger, neophodna su nam ozbiljna pojacanja. Nesto sto ce u javnosti izazvati paznju, a medju protivnicima pometnju i strah!

Venger: (bulji u notes): Imam ovde par imena, samo jos nisam siguran da li nam je takva investicija potrebna

Gazidis: Ma covece, ustedeo si za 4 stadiona, mozemo sutra Ronalda da dovedemo ne bi osetili, daj lepo ti kazemo, za pare ne brini, samo kupuj! koga god ti padne napamet..oces sad Everton da zovemo? u dugovima su, pljunucemo im 17 za Jagielku ima da trce ko muve na govno

Venger: Da, da, razmisljao sam o tome..

Gazidis: Dosta si razmisljao i zapisivao, zato molim te idi danas, evo odmah danas popodne i kupi nekog. Da se pomerimo s mrtve tacke, da krenemo u akciju, da javnost i navijaci vide da se krecemo u pravom smeru..pa ne mozemo na Koselnog i Djorua da se oslonimo

Krenke: Nikako, to smo videli prosle godine

Venger: U redu, u redu...mozda ste u pravu..bice kako kazete..izvadicu keca iz rukava!

Gazidis: Tako je! samo reci onoj maloj iz racunovodstva da izvrsi prenos, pa da popijemo..(tiho) i molim te, nemoj da me zajebes ko zimus za onog sku, ski..kako bese

Venger: Skilacija, ali nisam znao da..

Gazidis: Ma u redu, nisi znao da je rupa, mada je bio jeftin, a reko sam ti da od jeftinoce nema leba da se najedemo..al nema veze..zato sad kupi nekog mocnog, Engleza po mogucstvu!

Krenke: Da nam da cvrstinu i unese svezinu!

Venger: (izgubljen u notesu) Upravo jednog takvog imam na umu, ne brinite..On je nasa zvezda koja ce nas izvuci iz ove situacije..

Krenke i Gazidis: Sjajno (domundjavaju se) - el sam ti reko da ce da skapira, dovesce kejhila ili jagielku + cemo za matu da ga stisnemo i uzimamo titulu!

Venger:(na vratima, papiri mu ispadaju): Gospodo, idem, sutra u novinama cete videti naslov koji ce vas obradovati! Krecemo u novu eru

Gazidis: i nemoj slucajno da bude ispod 10 miliona, da kazu da opet muljas i stedis pare..

Venger: (uzurbano izlazi i uzima mobilni telefon, Ericsson 788)

isto mesto, sutradan, u sobi Gazidis i Krenke.

Sekretarica: evo pregleda danasnjih novina G. Gazidis, iznenadicete se

Gazidis: Sjajno Tatjana, daj vamo Sun da vidim divne naslove

Krenke: Gorim od iscekivanja..Sad kad je uzeo prvog, sad je gotovo sa budalama, samo zvezde kupujemo i pravimo novi Real. organizovacu doie da za tog novog prsti prodaja dresova!

Gazidis: Kakvi crni dresovi, idiote, opet nas je zajebo!

(uzimaju novine, belo gledaju naslov i udaraju glavom o sto)

(novine ispadaju iz Gazidisovih ruku a na naslovnoj strani bljesti naslov)

ARSENAL have completed a 15m deal for Southampton ace Alex Oxlade-Chamberlain

http://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Oxlade-Chamberlain

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

meh :/ moram stati u odbranu gosn wengera, gazidis mu nikad ne bi protivrecio jer ga je ovaj maltene doveo u klub :)

a gazidis je juce na sastanku sa AST ako se ne varam rekao da ce ove nedelje biti pojacanje/a u odbrani. Kao sto je i wenger u par navrata rekao da ove nedelje dolazi odbrambeni.

Gibo ne znam zasto mislis da nece doci odbrambeni igrac posto smo doveli krilo? nekako mi ta logika ne radi :) Ali odma da budemo jasni i meni je prekurcilo to cekanje i odugovlacenje, ali branicu odnosno biti na strani kluba, sve do subote, ako do tad ne bude nista mogu da mi se nasisaju masne kurcine!

A onaj ljigavi alzirac ide u city izgleda, bilo bi divno kad bi otisao vec jednem jebem li mu mater alavu !!!

evo par twiter profila koje treba ispratiti(navijaci arsenala), ako vec ne pratite:

http://twitter.com/#!/timpayton

http://twitter.com/#!/DarrenArsenal1

http://twitter.com/#!/MattLawExpress

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

vredi, al u kurcu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj fazon,ne kontam cemu te pare jebote,tj. dobice sedam milki odmah,a ostalo kroz bonuse,mislim cemu pojacanje koje ne moze odmah u startnu postavu!

ko danas vredi manje od 10 milki osim klea i ninkova?:)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Velike su šanse da Snajder dođe u Man.United, klub je spreman da izdvoji 35miliona funti.

Pa onda ide i intervju Snajdera

Btw na na nemačkom je.

Edited by mali_aca

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...