Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

"We love you Arsenal, we do" pevanje na 5-1, iako se videlo da ce nas jos napuniti junajted, mi je koliko toliko ulepsalo dan...

ponavljam, dosta standardnih igraca nije moglo da igra, ali opet tuga...cim ti je rosicki glavni plej, tu nesto ne valja

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

iako ih ne volim bilo mi ih je zao ali da se ne lazemo i u punom sastavu arsenal ne bi imao sanse. najteze mi pada da priznam da city i united stvarno igraju najbolji fudbal u engleskoj ali tako jeste. izgazice i celzi i totenhem i arsenal (liverpool ce da ih iskida ofc : ) )

~~

Link to comment
Share on other sites

khm..neko ovde je jos odavno rekao da ce dzeko biti dijamant premijer lige samo da se privikne..khm..:)

a drugi su sumnjali..khm

za arsenal ne treba nista da se kaze - sve je jasno..nije smeo da dozvoli da su mu backup igraci coquelin i jenkinson..ne moze se u velikom klubu imati samo jedan tim..mancesteru se to nikad ne bi desilo..najveci problem je sto nam je napad totalna beda..to nas je pre krasilo, sad smo prazni..odbranu da ne pominjem bolje..ali ko ga jebe kad je glup, evo totenhem ce uzeti parkera za sitnu lovu, boli ih uvo..a nama bi lego ko obloga

A ko je gledao siti juce, mogao je stvarno da uziva..ne znam sta je mancini procitao ili popio ali krecu se i imaju viziju kao barselona..Nasri (nazalost) sve bolji i bolji..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Jutros sam ustao i nesto cudno se desilo, i dalje verujem da cemo osvojiti ! Sto naravno sad povlaci pitanje, da li sam ja mentalno zdrav? :D

@gibanca

ma neka on uvali, ali jedno je sigurno, dobice najtopliju i najsrdacniju dobrodoslicu ikad !!! :tf:

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...