Jump to content

SD Crvena zvezda 2011/2012


gruja

Recommended Posts

jebem ti sve, za tri nedelje cu morati da gledam mrtvu bunkericu.

Za razliku od ove otvorene i lepršave igre Zvezde što smo je danas videli coolface-1.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Današnja Robijeva taktika "Svi na Rnića kad lopta ide nazad ako ne onda bunker" je urodila plodom jer je Sale zreo za penziju a Diara standardno retardiran, kao i cela odbrana. I pored toga je mogla da mu se obijeo glavu. Bez problema možete da primite 2-3 komada kod nas ako ovako budete igrali.

Link to comment
Share on other sites

hajlajt utakmice je bio kada su klinci ubacili drugu loptu iza stojketa i majmunčina se okreće i napucava je o reklamu -.-

što se tiče igre, beda, jebi ga. babović me oduševio u partizanu, što se tiče zvezde hvala bogu da je došao neko ko ume bar malo u napadu.

sve u svemu, JEBI STOKU JEVREJSKU!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Babovic je najbolji fudbaler na danasnjem derbiju,izgubio je 0 duela,prekinuo sedamstomiliona napada Zvezde,nije on kriv sto Sale nije imao snage da umre kad je trebalo da da gol,i sto je Dijara dva puta bio neprecizan.Vukic takodje objasnio.

Sto se tice igre,pravi praznik i leprsava igra evropskog i svetskog sampiona

JEBI GUBARE

JEBI MUSTAFUUU

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije toliko spor, a i što kaže gruja ni jedan duel nije izgubio + je zaustavljao skoro svaki napad zvezde.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

avramov najgenijalniji potez otkako je dosao je sto je babovicu objasnio da ne zna da igra poluspica i te napred pozicije i postavio ga u vezu lepo da dodaje i kreira..pa cak i da sece napade..

ovo je bio jedan od onih derbija kada bolji tim napada napada cima se i onda primi 2 gola..ista prica kao prosle godine..samo na srecu obrnute uloge..

kasalica objasnio neke stvari..kakav car..kup je nas ako nas tole i bata butorovic ne zaustave na karadjordju!

Link to comment
Share on other sites

a babovic isto nije kriv shto kad god primi loptu krece ka SVOM golu, i spor je ko kurac? :)

pa nije on kriv sto su svi ostali retardirani,to je vise do ostatka ekipe,nego do njega,mislim,to je isto ko kad bi rekao E EVANDRO STO STALNO IGRAS UNAZAD,a ja gledam igrace kako stoje i gledaju gde je lopta,najobicnije ukrstanje za njih je misaona imenica,Babovic je bez pogovora danas bio najbolji igrac na terenu

Zvezda i Partizan su danas imali dva desna beka koji su imali 0 (NULA) upotrebljivih centarsuteva...ej,pa o cemu bre dalje da pricamo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ce neko to da mi kaze,ali drugacija je situacija,Raca je igrao u mnogo boljem Partizanu,u vreme mnogo bednije Zvezde (koliko god je to moguce) :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dobro sejnte,samo je tebi odigrao lose juce :)

govorimo konkretno o jucerasnjoj tekmi i guess

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam gledao sa zapada, i po meni je Babović sabio juče

pejo, gde je ovde Prosinečki?

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=03&dd=22&nav_id=593243

Jel kapiraš sad šta sam ti pričao pre skoro godinu dana? Naravno, domaći igrači su stoka, igrali oni za zvezdu ili partizan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa i meni je dečko totalni mentol, ali ja govorim samo za jučerašnju tekmu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...