Jump to content

Koji telefon?


togFU

Recommended Posts

tumblr_lmpojjiSmH1qc45nxo1_400.png

Dakle, telefon treba da zadovolji ovo iz stripa, i da baterija traje bar 3 dana :)

Što će reći da ovi novi touch screen ne dolaze u obzir, što zbog baterije što zbog toga što mi jednostavno ne treba tako nešto.

Budžet: nekih 100-150 jura, može i polovno nešto al da ispunjava ove moje zahteve :)

gledao sam par Nokia E serije, al sam se skenjao kad sam čuo da i kod njih baterija traje 1-2 dana...

Link to comment
Share on other sites

@vudu: ružan je. :)

@kali: eee bravo, tako neka varijanta je ono što tražim, samo možda drugi model, taj mi je nekako ciglast previše :)

@srba: jel tvoj post u stvari hejt ili? :) Jer poslednje što sam čuo o philips telefonu je vest da su prekinuli proizvodnju mob. telefona još pre nekih 5 godina recimo?

Link to comment
Share on other sites

E pazi, ja sam skoro imao prilike da koristim dve Nokije, a to su:

C5-00 - http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-c5-00

C1-01 - http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-c1-01

i na obe baterija traje baš dugo, a možda ti se eto dopadne pokoji dodatni feature kojeg imaju.

Jedino što C5 ima neuporedivo bolji ekran za razliku od C1. I eto odmah "upozorenje", C1 ima tako neki čudan ekran kao da gledaš nešto sa dioptrijom, baš nekako, možda je samo do mene trip, ali kao da hoće oči da bole od njega :)

Međutim, možda možeš da razmisliš o:

E63 - http://www.gsmarena.com/nokia_e63-2599.php

Ja taj telefon imam već dve godine, sad će možda čak i tri u januaru, znači dve i po da kažemo, i veoma sam zadovoljan, posebno baterijom. I dan danas traje sigurno 4 do 5 dana i što mi je najvažnije, kad krene da smara kako je "battery low" neće da se isključi posle sat vremena, nego u tom stanju izdrži još bukvalno pola dana ako ne i više. A full tastatura samo može da bude prednos'.

Link to comment
Share on other sites

me treba mu e serija za sms i pozive :)

pa bolje da uzme e52 recimo nego neki drugi telefon za te pare :) pre nego sto sam kupio sgs prosle godine, koristio sam e52 i do jaja je.. em je tanak i fensi izgleda, em mu baterija traje 5-7 dana + ima wireless ako zatreba :)

Link to comment
Share on other sites

me treba mu e serija za sms i pozive :)

Sam sam kriv, pomenuo sam u prvom postu E seriju pa su zato ljudi predlagali to :) Jer realno ipak bih nešto malo kvalitetnije uzeo, za sms i pozive može i onaj od 3000 što vudu predlaže, al nije to to. I da bude metalni! :)

@Lucky: taj C5-00 fino izgleda, razmisliću i o njemu, međutim varijante sa full tastaturom (što je i nepismeni predložio) su mi lol :)

@kali: izvinjavam se, pomešao sam sa jednim drugim telefonom, taj E52 mi je u užem izboru još od ranije, pored recimo E56 (za njega sam čuo da baterija traje 1 (jedan) dan, tj. uz neki update software traje čak 2! :)). RAzmišljao sam i o 6500, a tu je i od tih starijih i E51 koji mi se baš sviđa na slikama, al ne znam koliko baterija traje kod njega.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj togfu je žena :)

Brate, uzmi lepo idi u neki opremljeniji lokal sa telefonima, reci - ja imam 150 evra, treba mi fontele za te pare kojem traje baterija nešto duže. I šta ti ponude, uzmi :)

Mislim, ako bi da bude kvalitetnije izrade, pomenuo si metal i to, moraš otići i opipati (lol gej) jer ovako po slikama uopšte ne možeš da provališ kvalitet proizvoda.

Link to comment
Share on other sites

Lucky mi rekao da sam žena, Ivkeeeeeeee jel mogu i ja da budem tvoj pulen sad? :) JAo da, puleni furaju HTC :(

A ovo za odlazak u prodavnicu i "dobar dan daj neki telefon za 150 evra" mi se ne sviđa iz više razloga :)

- Dobar dan gospodine, izvolite!

- Dobar dan, treba mi telefon samo za poruke i pozive, do 150 evra

- Odlično, imamo za vas model XX1, ima i kameru a košta samo 7500 din! dobijate i slušalice uz njega!

- ne (jebala te kamera) hvala, ipak bih nešto malo kvalitetnije.

- ok, onda je pravi izbor za vas nokia XX3, evo pogledajte!

- meh, ne sviđa mi se izgled.

- dobro dobro, onda možda XX4? podržava G3 standarde, jedan od novijih modela!

- hm... ne.

nakom 25 min...

- dobili smo juče i najnoviji SAmsungov model, XX6, kamera od 155 pixela, memorija 255 gb!

- ne volim samsung. hvala vam, razmisliću još pa se vidimo za par dana :tf:

Uopstalom, E52 ni ne mogu da nađem nov za te pare, tako da ću gledati oglase malo.

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Ja kružim oko Nokie 6303i, metalno kućište, velik ekran i bundle kartica od 1 ili 2 giga, meni ne treba više (a i nije nešto outrageusly skup, ima ga za ~120 e, ja sam moj Sony Erikson Walkman kupio za 100 evra pre tri godine, a nije prineti ovome).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Polovan Wildfire, ali bolje ustekaj jos malo kesa i saceka da padne cena takodje polovnog Desire-u/Galaxy-u i na konju si narednih par god sto se tice mobilnog hardvera,

koji deo touch screen ni slucajno nisi shvatio:))))

i da,aj i ja da hajdžekujem topik

htc chacha ili wildfire?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koji deo touch screen ni slucajno nisi shvatio:))))

i da,aj i ja da hajdžekujem topik

htc chacha ili wildfire?

iscimaj se za Wildfire S ako možeš ikako

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...