Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

ponovo se resetovao internet

Ja nisam ni jednu prepoznao sa one slike, jel su iz igara ili neceg drugog?

s leva na desno:

Jubilee (Jubilation "Jubilee" Lee, X-men), Batgirl (Cassandra Cain, Batman), X-23 (Laura Kinney, X-men), Velma (Scooby-Doo), Daphne (Scooby-Doo), Harley Quinn (Batman), Poison Ivy (Pamela Isley, Batman), Frankie Foster (Foster's Home for Imaginary Friends), Squirrel Girl (Doreen Green, Marvel Universe) and Monkey Joe (Squirrel from the Marvel Universe), Toph Bei Fong (Avatar: The Last Airbender), Super Girl ( Kara Zor-El, Superman Universe?), Power Girl (Karen Starr, DC Universe), Spider Man (In the Window, Peter Parker, Marvel Universe).

Dafni je jbjj i u originalnom crtezu!

kapiram da sam jedini, al meni je i velma bila jbj :D

i za topiks, najbolji gif svih vremena

cricketstare.gif

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

students.png

Ovo mi se baš desilo pre neki dan, kao u srednjoj školi sam i kreću neki kontrolni na kraju godine, a ja ništa nisam pipnuo (i baš mi je bila frka jako, kakav osećaj kad se probudiš i ništa od toga).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

"uverljivije" je kad staviš x = broj, bar za target demo koji se peca na ovo, to x, a, sve im je mutno, nešto si smuljao, a kad vide hard numbers "ima im smisla" jer za deljenje sa nulom nisu čuli, varili su iza škole kad se to učilo.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Uuuu, sjajna Statore :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...