Jump to content

Conan is back


Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@g

knjige su ok, stripovi su sjajni

@wulfgar

ICH LIEBE MEIN DEUTCHLAND

ICH LIEBE MEIN RAICH

ICH LIEBE MEIN FUHRER

SIEG HAIL SIEG HAIL SIEG HAIL!

svarcika jedan od najizvrsnijih primera arijevske superiornosti? :fp:

98513d1232594898-funny-strange-random-pics-girliearnold.jpg

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@g

knjige su ok, stripovi su sjajni

@wulfgar

ICH LIEBE MEIN DEUTCHLAND

ICH LIEBE MEIN RAICH

ICH LIEBE MEIN FUHRER

SIEG HAIL SIEG HAIL SIEG HAIL!

svarcika jedan od najizvrsnijih primera arijevske superiornosti? :fp:

98513d1232594898-funny-strange-random-pics-girliearnold.jpg

Slika je izrazito idiotska i neduhovita i kao takva moze da sluzi samo kao odlichan dokaz da si je sam pravio, mada imajuci u vidu kakav si untermensch bolje se nije ni ochekivalo. Skochi sam u furunu po izboru.

Zig Hajl od Arnija.

Arnold-Schwarzenegger-Bodybuilding-Pics.jpg

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

@Doolio...ovaj put se 140% slazem sa tobom...

prvo, svarceneger, kakav god da je...bio je savrsen za tu ulogu isto kao i za terminatora...drugo, ne cini on sam film tako da...

a da bacim moju drugu omiljenu scenu posto si ti postovao prvu...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Wulfi samo ima fiksaciju na najbolje nagruvano telo svih vremena. To ne govori o tome da li je Wulfi gej, ali itekako govori o tome da nema pojma kako Konan treba da izgleda.

Ne bih se slozio. Znate, originalne priche, kao i (bolji) stripovi nisu vlasnishtvo tajnog kluba kome pripadate vas nekolicina. :) Daleko vaznije od toga koje je boje kosa i stepen njene loknichavosti je pojava i nastup koji je neophodan da bi se tumachio takav lik. Ja ne znam za vishe od tri choveka na planeti koji mogu da iznesu ono shto Konan treba da predstavlja. To shto je Chicha odvec mator da bi se ponovo latio te uloge, Dolf Lundgren pati od iste boljke, a mene Holivud tek treba da otkrije ne znachi da treba do'vatiti prvog mongoloidnog secikesu koji ti padne pod ruku i reci mu da ti se pojavi za nedelju dana sa neopranom kosom.

Ahnuld je alfa, dominira i namece se, sve chega se dotakao u zivotu pretvorio je u zlato. Ubermensch koji je sposoban da snagom svoje volje (i mishica) izgura skoro sve shto naumi. Shto se tiche podlih opaski na rachun inteligencije, mogu samo da kazem da su krajnje neosnovane i da svako ko sumnja u Ahnuldovu pamet prosto nije upoznat sa time da je tu impozantnu telesinu pokretao sa velikom dozom lukavstva koja se prilichno dobro poklapa sa onim shto moj utisak o Konanu.

Jedino shto se Chichi lichno moze zameriti je to shto je proslavio i unishtio Konana u isto vreme, jer se josh nije rodio taj koji njegove chizme moze adekvatno da popuni u takvoj ulozi.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Daleko vaznije od toga koje je boje kosa i stepen njene loknichavosti je pojava i nastup koji je neophodan da bi se tumachio takav lik.

a zar ti nije arnold malo 'mutav' za konana? mozda ne kasnije kad je naucio i da glumi i da nastupa, ali tada kad je glumio konana. konan je vckast, zajebant, surov, a arnold mi samo deluje sirov. konan jeste zivotinja, ali je isto tako i vrhunski trol kad uvati da smara nekog, sto, po meni, arnold nije izneo uopste. mozda ni film nije imao to na meniju, pa arnold nije imao sta da iznese, al svejedno.

ja volim prvog konana, ali kad iskreno pogledam, to je zato sto je dobar film i sto je arnold gotivan sam po sebi, a ne zato sto je 'konanast'.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@Doolio...ovaj put se 140% slazem sa tobom...

prvo, svarceneger, kakav god da je...bio je savrsen za tu ulogu isto kao i za terminatora...drugo, ne cini on sam film tako da...

a da bacim moju drugu omiljenu scenu posto si ti postovao prvu...

Pravi Cimerijanac se nikada ne bi molio Cromu !!! :tf:

Edited by Grotar2

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Arni je realno veci macho od bilo kojeg misicavka danas. Jos kad pogledas kakva gejstina, metro gejstina, i bi gejstina danas vlada medju muskim (glumcima), njegovo depiliranje mi ni malo ne smeta, tako da je ona slika sa prethodne strane fejl.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Arni je realno veci macho od bilo kojeg misicavka danas. Jos kad pogledas kakva gejstina, metro gejstina, i bi gejstina danas vlada medju muskim (glumcima), njegovo depiliranje mi ni malo ne smeta, tako da je ona slika sa prethodne strane fejl.

Kad pogledaš Švarcijeve mere u top formi i njegov achievements nije ni čudo što današnje "muške devojčice" više vole našminkanog Mamou nego Švarcija.

Titles Won

1965 Jr. Mr. Europe (Germany)

1966 Best Built Man of Europe (Germany)

1966 Mr. Europe (Germany)

1966 International Power lifting Championship (Germany)

1967 NABBA Mr. Universe, amateur (London)

1968 NABBA Mr. Universe, professional (London)

1968 German Power lifting Championship

1968 IFBB Mr. International (Mexico)

1969 IFBB Mr. Universe, amateur (New York)

1969 NABBA Mr. Universe, professional (London)

1970 NABBA Mr. Universe, professional (London)

1970 AAU Mr. World (Columbus, Ohio)

1970 IFBB Mr. Olympia (New York)

1971 IFBB Mr. Olympia (Paris)

1972 IFBB Mr. Olympia (Essen, Germany)

1973 IFBB Mr. Olympia (New York)

1974 IFBB Mr. Olympia (New York)

1975 IFBB Mr. Olympia (Pretoria, South Africa)

1980 IFBB Mr. Olympia (Sydney, Australia)

Measurements (Top Form)

Height: 6 feet 2 inches

Weight 235 pounds

Chest: 57 inches *(World record, Guinness book of world records)

Arms: 22 inches

Waist: 34 inches

Thighs: 28 ½ inches

Calves: 20 inches

Nesretni Jason Mamoa (koji je bio jedina zabavna svetla tačka u SGA i koji jedino izgleda kao macho ako stoji pored one "patuljke sa zmajevima" jer je višlji od nje bar 40 cm) može da se qrcobeca da je Conan samo uz pomoć današnjeg CGI...

btw Svako ko zamera Švarciju na "glumi" u orginalnom Conanu treba samo da pogleda ostale filmove iz tog perioda. Produkcija-scanaria od pre 30 godina su neuporediva sa današnjim.

Svako ko je čitao Comic Books zna (ili bi trebao) da je većina scena i sposobnosti likova iz istih nije uvek prenosiva na film. Nije bre Conan (sa +120kg) Spiderman da se pentra uz zidove i bude vešt lopov na filmu kao u stripu, jer ako bi mogao, to bi bila parodija a ne film...

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

serete sad preterano, ko da je iko pokušavao da stavi momou direktno u isti koš sa arnoldom apropo achievementsa, pa niko nije tol'ko zaludan. naravno da tu nema nikakvog nadmetanja, ono, sad već postajete jadni fanbojevi.

da, jedan arnold bi danas, uz sav dodatni postojeći cgi, bio predrkan konan (ako ignorišemo akcenat i questionable glumu), ali jebiga, nema se, tako da daj šta daš i make due with it.

momoa dečko jeste sličan stripskom konanu, pitanje je samo dovoljno ispunjene fizičke spreme i stasa (i okej, sasvim legitimno pitanje)

MomoaConan1.jpg

MomoaConan2.jpg

ali dve stvari iskaču jasno:

a) lik se jeste napucao jako u međuvremenu

146827_jason-momoa-as-khal-drogo-left-in-game-of-thrones-on-the-red-carpet-in-las-vegas-center-and-as-conan.jpg

b) kol'ko god da mu fali do "arnold statusa", današnji cgi to može nadomestiti sasvim valjano (ko se ne slaže, taj nije gledao 300), i meni je to sasvim okej, jerbo to daje producentu i režiseru veću fleksibilnost pri izboru glumaca.

ako su oni izabrali momou zato što je lik pokazao da može da skine karakter konana, i onda su ga potom napucali u post-productionu, ja sam sasvim okej s tim.

da li je to stvarno slučaj, ostaje da se vidi

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

b) kol'ko god da mu fali do "arnold statusa", današnji cgi to može nadomestiti sasvim valjano

Valjda je lakše da mu dodaju brus kad već ima sisice nago da smaraju sa dodavanjem mišićne mase koju nema

redsonjas.jpg

BTW evo kako je reagovala Red Sonja na Jasona kao Conana

sonjajason.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...