Jump to content

Conan is back


Recommended Posts

http://www.imdb.com/title/tt0816462/

ja sam nesto kapiram da u zadnjih 2 godine sta god valja od filmova ove vrste tacno staje u trailer i to je to..:)

enivejz, obozavao sam konana kao klinac, cak i dalje mislim da je sa sve niche-ovim quote-om i basilovom muzikom jedan od najboljih pocetaka filmova koje sam gledao...uz odiseju recimo...:) i sigurno cu gledati i ovu verziju mada mi po trailerima nesto vise vuce na mortal kombat nego na konana...

glavno, ekipa je manje vise nepoznata, tj i ove koje su nam poznati ne obecavaju nesto s' obzirom na prethodne uloge...:)

tako da, jel mislite da mozemo ocekivati nesto vredno odlazenja u bioskop ili?_ noot...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

video sam trejler jos pre nekog vremena i meni ono deluje ko ogroman fejl, al bas, znaci ne ni kao 'mnjah, ne gleda mi se' nego 'omg brate' fejl:)

tip fajtanja, previse raznih settinga, kolorit me podseca na one 'previse ciste' filmove od pre sto godina, ono, idu vojnici po frontu metar dana, a uniforme im ko da su ih juce pazarili u uscu... ali suze tuge su mi se bukvalno pojavile u ocima kad sam cuo muziku... de ces bre metal, indastrijal, sta li je, u konana, nisam neki zelot, ali bas mi ne ide taj trip, snimi nesto epic...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni ovaj glumac prosto nije dovoljno bajast za conan-a... deluje jako ali ne dovoljno, nema preuvelicane misice [:D]

ovaj novi je ko maneken... od pogleda do ponasanja... nema tu sirovost :)

WORD.

Novi Conan treba da bude minimum ISTE gradje kao i Svarci plus da ima neku mrku

predrkanu njusku i ogavni savage akcenat a ne da zine a ti izvalish da je sa menhetna... :tf:

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Svi smo odrasli bukvalno na konanima sa svarcikom tako da nam je sad svaka ideja o novom konanu jednostavno svetogrdje.

Ali realno... nema apsolutno nista bajasto u konanu sa teskim australijskim akcentom ^^ :D jedino sto ima bajasto jeste sto smo ga svi gledali kao klinci xy puta i odusevljavali se svaki put.

Po trejleru sto sam video deluje mi kao da ce biti skroz ok, nista preterano WOOOT ali sasvim ok.

A sto se tice momo-a, svi smo ga videli u game of thrones, i ja licno mislim da je savrsena uloga za konana.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj glumac je dovoljno sirov za Konana što je pokazao u Game of Thrones gde vlada scenom kao prototip mačizma. Švarci style odavno ne predtavlja mačo mušakraca i koliko god ga ja obožavao bilo bi mnogo smešno da se tog tipa glumac pojavi sada u bilo kojoj akciji kao glavni glumac. Najpribližniji švarci-izgledu je Dvejn Džonson, ali mnogo je to daleko od Švarcija. Plus, u potpunosti slažem sa Pesmom koji je ostavio komentar o Konanu u drugom topiku.

Sve ovo ne govori o tome da će biti dobar film, ali ni da će biti loš.

@edit

Eto i sa Jockerom se slažem!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja nikad nisam bio u fazonu svetogrdja i obesicu se kad prvi put budem podlegao tome:)

i ne mislim da je momoa los kasting (mozda je i konaniji od svarcija, onako crn), nego mi trejler lici na odredjen stil filma (rezije, prezentacije) koji je gotovo uvek fejl (vodeni svet, last airbender, 10 000 bc) sa dodatom metal zikom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate bru, istripovo si, ja govorim generalno, ne uporedjujem svarcija i momou, to si se ti nesto zbunio. cak sam i rekao da je momoa konaniji od svarcija i napadao zelotizam. lol brate mili covece. i uporedjujes film od pre dvesta godina sa novim filmom, dobro da nisi reko da je adventures of robin hood gejiji od novog zato sto erol flin ima cistu kosu.

edit:

prebacujem recenicu u post ispod bruovog.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa na osnovu onog trejlera... tj kad si ono rekao, morao sam opet da pustim - gde nađe čistu vojsku? To i jeste bio više fazon tamo 70tih, 80tih (ne u svakom normalno), a ovijeh dana su počeli da vode najzad računa o tome.

Čak štaviše, mogu da kažem da mi izgleda suprotno.

Upoređivanje je došlo naknadno, od drugih koji su postovali, tja priča je nastavila svojim tokom, a nisam citirao sve redom i svakom odgovarao. Samo sam dao poređenje Švarcija i Momoa u smislu "konanstva".

Link to comment
Share on other sites

govorio sam o odeci i filteru, ne mislim ja da su oni bukvalno uzeli plis i nakacili na svakog glumca tamo, ali znas na sta mislim valjda, takav je utisak. npr, kod redova rajana nema toga, a kod last airbendera je bas izrazeno.

recimo, jedan moj ortak bas gotivi taj stil i raduje se ko malo dete sto je novi konan takav, meni je konan nekako vise gritty u glavi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...