Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

šablon za naše timove i reprezentaciju

-crveni

-gol primamo iz penala

-gol primamo u zaustavnom vremenu

tuga.. a sasvim dobro ste odigrali prvo poluvreme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

neko rece da je zvezda uzela neke bodove u kupu uefa, zar partizan nije prosao grupe u kupu uefa i ispao od cska, kad je vermezovic bio trener?

provociraju...

Babovića bih odstranio iz tima, ne zato što davi loptu, već zbog ovog crvenog kartona. Besan što mu nije sviran faul zaleće se i startuje kao da će mu izlomiti noge. Sa žutim kartonom. Nije on klinac (mada ni klincu nebi oprostio) da se ponaša onako.

Tomić je plač od igrača. Golman koji naivno izleće i ceo tim koji hoda po terenu od 60 minuta zato što su crkli. Vukića penzosa da nepominjem. Imali smo šansu da rešimo sve tamo i naravno nismo je iskoristili.

Drago mi je što smo da li taj jedan gol, jer ako nismo u stanju da im damo gol-dva onda ne znam. Iskreno, čudi me da je Genk odigrao ovako loše ili me čudi što su mediji toliko napumpali taj Genk.

Link to comment
Share on other sites

sa obzirom na to da partizan u evropi poslednji put kod kuce nije primio gol 1932. godine,mislim da najvise sto partizan moze da izvuce jesu produzeci...neca tomic jadnichak je vec u mislima bio u separeu na fristajleru kada je napravio onaj penal:)kada vas onako jadan genk pobedi,onda jebes posao:)

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mizerija

elem, partizan pokazao da moze da se nosi sa mnogo kvalitetnijim timovima, glupi stojkovic treba da se vrati odakle je dosao, ocemo radisu na golu !

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...