Jump to content

Google lansirao Google+


Lucky

Recommended Posts

trebalo bi u mailu da dobiješ kao moj comment, i da dobiješ link ili dugme za "join".

Problem je jer nisam dobio nikakav mejl ...

Sad sam proverio, poslao sam ti dobru mejl adresu, verovatno ne pustaju vise invite-ove :|

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedan on nacina da udjete u google+ je da vas drug napravi group huddle ili kako li se vec zove sa vama..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

proradilo ponovo :D kačite adrese kome treba invajt

izgleda kul, lepo i minimalističko, ništa revolucionarno ali lepše izorganizovano od fejsa. sa tog aspekta se ne bih bunio kad bi ovo zaživelo.

no, zato uvek ostaje pitanje da li stvarno želim da spajam svoj socijalni profil sa svojim browsing and search history-em, i to sve pod budnim okom jedne od najvećih advertajzing kompanija.

takođe, neko je negde već pričao o tome kako je korišćenje gugla kao search endžina do sad bila "svetinja" pošteđena od "sharing" trendova i intruzija socijalnih mreža; kad se skinemo sa fejsa, rura, reddita, 4chana itd., nakanimo se na rad i promenimo mindset, jel nam treba da nam iskaču razna '+1 this and +1 that' sranja pri prostom guglanju dok pokušavamo da uradimo nešto produktivno?

:-)

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam, ja na to gledam ovako, ako sam lupam kupio pet knjiga od jednog autora i sad sve su to oni zapisali i videli moj profil stagod, i izadje nova knjiga tog autora a ja nisam cuo i oni mi postave reklamicu knjige negde u cosku. zasto je to lose?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@lucky

Pa neka i sugerisu? Mislim ovde ispadne da su marketinske agencije "THE EVIL EMPIRE" koja zeli da uzme nase podatke i onda da nas porobi za vjek vjekova. Poenta marketinskih agencija je da ljudima koji vole knjiga guraju knjige pred oci, jednostavno njima je u interesu da prodaju to, tebi je u interesu/zelji da kupis to, ovako ti jednostavno postave ispred tebe to sto bi ti inace gubio vreme da trazis. I to je po meni skroz ok i korektno, e sad sto iskacu pop-upovi i uopste takvo spamovanje podataka je druga stvar ali i to ce vremenom da se ispegla :)

dajte i meni inv is2606@gmail.com

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Poenta marketinskih agencija je da ljudima koji vole knjiga guraju knjige pred oci, jednostavno njima je u interesu da prodaju to, tebi je u interesu/zelji da kupis to, ovako ti jednostavno postave ispred tebe to sto bi ti inace gubio vreme da trazis.

fuckthat.jpg

e sad sto iskacu pop-upovi i uopste takvo spamovanje podataka je druga stvar ali i to ce vremenom da se ispegla :)

fuckthat.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa tako je meni stiglo juče, nadam se da radi sad, jebem li ga :D

edit: samo da razjasnim, dizejblovali su 'invite' opciju, što kaže santa, ali bila je fora da staviš u status bilo šta i includuješ sve kojima bi poslao invite, i na taj način bi svi indirektno dobili na mejl invite. ako nije upalilo, znači da su i to dizejblovali, jebiga

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

@lucky

Pa neka i sugerisu? Mislim ovde ispadne da su marketinske agencije "THE EVIL EMPIRE" koja zeli da uzme nase podatke i onda da nas porobi za vjek vjekova. Poenta marketinskih agencija je da ljudima koji vole knjiga guraju knjige pred oci

To o čemu pričaš su obični prodavci. Marketinške agencije su tu da te ubede da ako kupiš njihovu knjigu nestaće ti ćelavost, sprcaćeš manekenku i imati pulene.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...