Jump to content

Heroes Of Might And Magic VI


shoosh

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

son u def?

Pa valjda kad kucam *.exe /offline ga u startu pokrene u offline modu, eh? Al' ajde da probam, sad ću lepo jedan reinstall.

BTW napad gluposti još traje, kako da teleportujem heroja iz grada u grad kada izgradim onu zgradu? What to klik?

Edit: Nope, neće, reinstalirao, pečovao i nekrekovao, startovao sa /offline i recimo ono "My Dynasty" dugme mi je sivo. :/ Nemam pojma o čemu se radi ali jebeno je trulo i iritirajuće, oću moje dynasty ajteme i gudije!

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

Edit: Nope, neće, reinstalirao, pečovao i nekrekovao, startovao sa /offline i recimo ono "My Dynasty" dugme mi je sivo. :/ Nemam pojma o čemu se radi ali jebeno je trulo i iritirajuće, oću moje dynasty ajteme i gudije!

Daj pare pa ces imati.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam da igram i ono sto je najtuznije u svemu jeste sto jebeni heroji 3 i predstavljaju vrh ne samog gejmpleja nego i UI dizajna , bre ovo ko da je neko sklepao UI za pola sata , sve prazno jednolicno i samo prikrpljene sture informacije eto cisto da se ima. OD cetvore sve gore i gore , ovaj je ubedljivo najgori , ko da je radjen u paintu... FFS

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Мени ово једноставно презахтевно за овај комп, инсталираћу петицу, ионако је нисам честито играо. У фул рези на све на најгрђе имам 19фпс и то је једноставно ружно, али плус и слабо игриво јер је све живо скоковито, па не можеш да набадаш ствари како треба, тастери не контају лепо да ли су притиснути, цела игра лагује итд.

Чак сам пребацио и у 1024х768 (боље да не покушавате то на милион инчним мониторима) и ту имам типа триес и нешто, али ту је онда онај фазон, све је превелико, курсор је огроман и превише сензитиван, опет не могу ништа да потрефим... а хоггинг ствари остају и у ситној рези (кад изађем из фајта гледам у празну мапу десет секунди, онда крену да се спавнују елементи типа кућице и трипови, па ресурси, па на крају хероји и живуљке и све то траје, треба да кликнем ко месар сатаром да би игра сконтала да сам кликнуо, а не прескочила клик итд). Просто ми није јасно да игра која овако изгледа овако ради. инб4 лолкомп, комп је сасвим океј, винџа је релативно нова, раде нове и старе игре итд, имам милион гига рама и на картици и на плохи...

Делује ми као да је океј, али да има доста пропуста, страшно је колико не могу да се снађу већ два наставка са нормалним УИ-јем, те забораве нешто, те ставе ствари под неинтуитивне опције, те избаце нешто што не треба да се избаци, те експериментишу са неким фенси дизајн триповима, па изгубе на функционалности итд.

Ал оно, просто је мучење играти, покушао сам пар пута и баш сам потрошио и физичке и психичке ресурсе добрано да бих одиграо десетак минута, а да нисам знао шта радим 90% времена због тога што ми игра ради ко курац.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Маторији смо, требало би ванземаљски да га покидају да би те држало ко пола тројке. Рецимо мене је већ тројка држала ко пола двојке, док сам двојку сањао и устајао у шес ујутру да пикам, маштао о разним триповима итд. У све ново треба уложити напор, а да ли ћеш га уложити гледаш по томе колико си се напржио, ја кад сам видео да је полу-игриво, сморио сам се ко змај. А примера ради, изводио сам НЕДЕЉАМА хардверско-софтверске захвате да би ми тројка радила на осам мега рама (треба јој 32) и онда сам успео и улазило ми је у град минут (немате појма колико траје минут), а ипак сам играо.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Маторији смо, требало би ванземаљски да га покидају да би те држало ко пола тројке. Рецимо мене је већ тројка држала ко пола двојке, док сам двојку сањао и устајао у шес ујутру да пикам, маштао о разним триповима итд. У све ново треба уложити напор, а да ли ћеш га уложити гледаш по томе колико си се напржио, ја кад сам видео да је полу-игриво, сморио сам се ко змај. А примера ради, изводио сам НЕДЕЉАМА хардверско-софтверске захвате да би ми тројка радила на осам мега рама (треба јој 32) и онда сам успео и улазило ми је у град минут (немате појма колико траје минут), а ипак сам играо.

Hehe. Igrao sam Fallout na 486. Kliknem na mapi sveta da uđem u grad i doručkujem dok učita mapu (~3min)

Link to comment
Share on other sites

Hehe. Igrao sam Fallout na 486. Kliknem na mapi sveta da uđem u grad i doručkujem dok učita mapu (~3min)

И ја сам исто, али веруј ми да су Хероји зајебанији од ФО:) Чак сам их играо ја мислим у исто време.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja igrao nesto malo, dosao do pola nekro kampanje i smorio se

Nisam ni jednu jedinu bitku odigrao zato sto me mrzi, sve na quick battle

Eh zivote zasto me ne drzi ko Homm 3 :((

Nema dusu i taj zavrsni kvalitet koji je imala trojka .

Ssto se cetvore tice imala je potencijala al su je zasrali ... ali UI u cetvorci > UI u petici i ovom zadnjem uzhasu od UIa u sestici.

Inace kings bounty je zadnje sto iole valja i ima smisla igrati od ovog tipa igara :(

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...