Jump to content

Heroes Of Might And Magic VI


shoosh

Recommended Posts

Нашао сам нешто, свашта кажу људи за тај курсор, али ме мрзи да се смарам, не знам, то ми је толико безобразан баг да ме просто блам да га ја исправљам:) И то после печа од сто милиона терабајта:)

Јел то значи да треба да скинем прави печ или овај профет?

profet petch

/napomena ja sam samo probao onih 5-6-10 min i to je to, nisam stigao da igram :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ova igra je po meni samo mlaka u poredjenju sa HoMM V.

Solidno je poblegla iz klasicne HoMM modle.

Graficki engine je na prvi pogled zreliji. Sa druge strane modeli, a pogotovo animacije su uglavnom slabiji u poredjenju sa HoMM V.

Muzika nije losa... od frakcije do frakcije.

Kao + mogu da navedem odsustvo onog suludog prozdiranja CPU-a koje poseduje HoMM V. AI potezi prolecu kao u HoMM III.

MSc
Link to comment
Share on other sites

Definitivno ne, samo sam pitao koliki su ti bonusi t.j. da li se može bez njih. :) Hvala na odgovoru i pitanje nr.2: jel gej-Slava svaku misiju počinje kao bednik prvog nivoa ili je to takođe neki online-offline kurac?

Jok. :)

Edit: Profesionalna deformacija (sad ti vidi da li sam ti odgovorio na pitanje 2.1 ili 2.2) :tf:

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Onako lep intro a nisi ga odgledao? Sram te bilo. Slava je mrtav bre. :D

Prve dve misije su tutorijal. Onda ti se otvara nekoliko kampanja tj. za po jednu frakciju kampanja. Mozes da ih igras bilo kojim redom ali ja idem linearno sleva nadesno jelte :D znaci igram trenutno sa nemrtvima. I jos nisam presao prvu mapu da bi ti dao tacan odgovor ali iz tutorijala sa Slavom, itemi su se prenosili dok je Heroj pocinjao od Lv1.

tip: Mentor perk, koji se uzima na Lv5. Ako heroj Lv5 uzme taj perk pa sretne heroja Lv1, ovaj ce da skoci na Lv4. Sad, citajuci tooltip, mislio bi covek da je to to, sreli se po prvi put, nema vise. Netacno, dace on njemu 75% i od svog exp kojeg uzme posle tog susreta pa kad se sretnu sledeci put. Znaci, ako izlevelujes prvog na Lv10, cap na prvoj mapi, pa on opet sretne heroja Lv4, ovaj ce da skoci na Lv9 jer je dobio ostatak od celokupnih 75% exp sto prvi heroj ima sad.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ja sam sinoc igrao drugu misiju sa slavom, i u toj drugoj misiji slava nije krenuo od nule, tj nastavio je da lvl-uje (mozda jel j tutorial?)

takodje mislim da prenosenje itema ipak znaci dosta i daje poprilicne bonuse pogotovo sto bi uklapao setove (2-3-5-6 itema ) koji kada se kompletiraju kao u diablu daju solidne bonus...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Realno IV, V i VI služe samo da instaliraš, obrišeš i zoveš ortake na hotseat trojke.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Might.and.Magic.Heroes.VI.v1.1.1.Update-SKIDROW

Heroes of Might and Magic VI v1.1.1 Update info:

- Hot fix on default setting video option detection at start-up causing possible dead locks on laptops

- Blinking cursor fix

- Fixing a version number issue

Alal im jebeni kurac!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...