Jump to content

Heroes Of Might And Magic VI


shoosh

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za 1.1 Prophet kaže da mora na čistu instalaciju, neće preko Skidrow cracka

meni ne radi ta varijanta

win 7 64 bit

edit: igra radi bez cracka i sa updateom 1.1, samo dodati -offline na shortcut

kursor treperi, jebte kad nisam izludeo ovih par minuta sto sam probao :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Богами, мени се свиђао и гејмплеј и то баш баш. Оно, играо бих било који сетинг у тој механици, мени се баш свиђа. Увек сам готивио да је просто, а функционално, притом више волим да имам три Бате Живојиновића него сто неких јединица. И онда их тако мазим и пазим и зовем их Ђоле јер их знам све пошто их имам укупно пет:)

А тројку су стварно ујебали са АИјем, ал просто ми није јасно да неко то уради у дваес првом веку...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam prvu trojku ovu novu cu da skinem i probam ako se vas 20 javi i u horu krenu da pevaju hvalospeve o istoj. Vanila Disciples 3 je nevidjeno govno od igre. Da je crtani film bi bio vrh ali sve sto ima veze sa samom igrom je golo govno. AI propusti su stravicni, ko je skriptovao treba da se upuca u nogu i skoci sa litice.

Apro po Djukinog "meni se svidja sto imam 5 jedinica" :D

Sve je to super i strava ali postane veoma veoma veoma repetativno. Poredim sa Herojima naravno. Dok si sa Herojima imao super kombinacije i smicalice, kao ona sa liche kingovima iz trojke ako se dobro secam ili skorija sa duhovima iz petice ako se opet dobro secam, mozes da se zabavis bas lepo ako ti i dosadi. Ovde sam imao 5 jedinica da povedem u stiskavac a i manje. Sta znam, voleo sam da ih gledam vise nego sto sam voleo da se igram sa njima.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Мени су оба принципа кул сваки за себе, али ми више одговара ''један али вредан'' принцип, у било којој игри. Никад нисам био добар Ризико лик, ал зато сам готиван у 2к12 кад водим једног лика:)))

Е да, која нова тројка? Нека експанзија? Ако је нешто тог типа, не верујем да су много тога поправили, контам да трип са скриптованим ретардираним АИјем варалицом сеже предубоко у механику да би могло да се исправи, а да то не буду Дисајплси четири.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

prešao prvu misiju, nešto mi je dosadno do jaja. nema taj rad starih heroja, dijalozi su ko klinci od 13 godina koji igraju d&d, koliko vidim samo 4 resursa. nemam pojma, nisam oduševljen

kacemo se napiti, to nikad nije dosadno hohoho

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Odigrao prve dve misije,stvari koje sam primetio:

Graficki na nivou.

Muzika standardno dobra.

Borba meh...nesto izmedju trojke i petice.Sve rase imaju 1 healer klasu,koja isto kao i heal spell moze da dize iz mrtvih ako zalecis preko max hp.Luck vishe nije ko u prethodnim delovima,vec drugacije proracunava dmg i nisam josh shvatio kako radi isto kao i moral proc nekad mogu da udarim dva puta sa jedinicom nekad jednom...nemam pojma sta se tu deshava.

Sad moze vojska da se krije iza kamenja i dobija def bonus,takodje se na battle mapi nalaze statue,mana nodovi i slicno koji daju bonus jedinicama.Tako nesto je bilo u Kings Bounty.

Heroj moze da udari ili da baci magiju ko u petici + ultimativni skil svake rase.Hjumani imaju neunistivost na 1 jedinicu 1 turn.

Magije sad imaju CD zavise od spell powera ,pored njih sad postoje i Warcry-evi(nesto kao sto su orkovi imali u petici) koji ne trose manu i jacina im se povecava u odnosu na might

Heroj moze da se krece po mapi bez vojske.

4 resursa samo-nemam neko misljenje o tome.

Novi sistem drzanja rudnika-mapa se deli na zone(grad ima odredjeni radijus=zona) ako zauzmem rudnik na tudjoj zoni on ce vec sledeceg kruga da se vrati neprijatelju.

Pravljenje grada dosta uprosceno i koliko sam video ako posedujem 3 zamka,sva vojska moze da se kupi u jednom.

Dynasty bonusi i itemi nam ne rade jer trazi da igra bude online.

Totalno drugaciji sistem dobijanja skilova-look and pick sistem(vide se svi skilovi) naravno za neke stvari treba veci lvl

Dosadno [:D] mada sam ja skoro preshao peticu sa svim ekspanzijama pa mi je malo muka od heroja.

Ima sigurno josh nesto,al ne mogu da se setim.

Odigracu josh malo pa cemo videti.

@blinking kursor-tu sam cackao sa V syncom i u jednom trenutku pocelo da radi kako treba.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Нашао сам нешто, свашта кажу људи за тај курсор, али ме мрзи да се смарам, не знам, то ми је толико безобразан баг да ме просто блам да га ја исправљам:) И то после печа од сто милиона терабајта:)

meni ne radi ta varijanta

win 7 64 bit

edit: igra radi bez cracka i sa updateom 1.1, samo dodati -offline na shortcut

kursor treperi, jebte kad nisam izludeo ovih par minuta sto sam probao :)

Јел то значи да треба да скинем прави печ или овај профет?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro završio drugu misiju, ali nisam jer sam se, isto tako malo, smorio (mada ne zbog igre, nego sam nešto žurio). Kao i ranije ima dosta uticaja koliko se odugovlači igra, tako da je najbolje igrati srenjom brzinom. Dopada mi se sistem da ti on ponudi generički završetak bitke, pa ako ti odgovara ne moraš da se biješ (što kapiram nije za fanove), ali nekad je stvarno smor igrati, a komp sasvim solidno igra, mada uvek ide na to da prvo ubije hilere. Neki put je bolje ne ulaziti u borbu i ostaviti je za kasnije ili jednostavno ne vratiti se. Meni se dopada što više ne mora da se jurca po gradovima i skuplja vojska nego lepo odeš u najbliži grad i završiš posao.

Borbe su suviše spore, ja sam maksimalno ubrzao animaciju, ali nešto nisam našao da se ona potpuno isključi. Da li neko zna možda kako da se isključi animacija unutar borbi?

Muzika dok se ide mapom je ona stara dobra, a dok je borba, muzika je napeta. E sad, u principu je repetativna, ali meni je sasvim ok.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Borbe su suviše spore, ja sam maksimalno ubrzao animaciju, ali nešto nisam našao da se ona potpuno isključi. Da li neko zna možda kako da se isključi animacija unutar borbi?

Ne znam da li si primetio, kad ubrzaš animaciju podigne se "pitch" glasova, pa imaš utisak da komanduješ armijom veverica :D

Ono što mi najviše smeta je što je kampanja preterano repetativna (evo ti tri jedinice pa grinduj), i sa hilerima prolaziš bez gubitaka ako odigraš tačno definisanim raporedom, koji ponavljaš iz bitke u bitku.

Link to comment
Share on other sites

Gde se nalazi ova opcija?

Quick Combat u gameplay-kad napadnes neprijatelja on odradi quick combat,onda dobijes opciju da ti odigras ako ti ne odgovara rezultat ili da nastavish dalje.

Tako sam ja igrao peticu,to je najbolja opcija koju su mogli da ubace za kampanju...ustedi ti beskonacno vremena jer znas da neces izgubiti jedinice na bednim neprijateljima,a ne moras da se smaras sa kretanjem,animacijama i ucitavanjem.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Quick Combat u gameplay-kad napadnes neprijatelja on odradi quick combat,onda dobijes opciju da ti odigras ako ti ne odgovara rezultat ili da nastavish dalje.

Tako sam ja igrao peticu,to je najbolja opcija koju su mogli da ubace za kampanju...ustedi ti beskonacno vremena jer znas da neces izgubiti jedinice na bednim neprijateljima,a ne moras da se smaras sa kretanjem,animacijama i ucitavanjem.

Znam za to, ali pitam gde je u šestici?

Ja imam samo Attack i Retreat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...