Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nešto od jutros ne mogu da se sastavim :)

A ustao sam kul, i onda me posle jedno sat vremena smlatilo, kao da nisam spavao danima.

E da, jeo sam sladak kupus, bio je neobično dobar, plus baba mesila 'leba, pa onako vruć, idealno!

Link to comment
Share on other sites

Što joj nisi pocep'o pantalone?

gde ces vecu tugu jos i to da joj uradim posto sam joj sjebao telefon tako sto sam izvukao bateriju i ubacio i sjebao joj se htc :D

Da, stvarno je htela da tražite grob Tome Zdravkovića

hahahh devojka je malo skrenula , bleji na klupicama pored i cita nadgrobne ploce [:D] ovog puta smo stvarno trazili vec sledeci... [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

hahahh devojka je malo skrenula , bleji na klupicama pored i cita nadgrobne ploce [:D] ovog puta smo stvarno trazili vec sledeci... [:D]

veruj u ovo, a ne da si fejlovao! :( trebao si nategnuti na klupici!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Конфузни, ја те подржавам, спрцаћеш, а док не спрцаш ћеш радити све што воле млади (поред спрцања), не обазири се на провокације!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

veruj u ovo, a ne da si fejlovao! :( trebao si nategnuti na klupici!

nema veze idemo dalje sled put cu da je nategnem na ploci [:D]

Конфузни, ја те подржавам, спрцаћеш, а док не спрцаш ћеш радити све што воле млади (поред спрцања), не обазири се на провокације!

god bless you maaaaaaaaan [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko da proda neki stari telefon koji je naravno u funkciji? bitno je da ja na preklop i da bude sto veci, babi u domu treba mobilni a posto je matora i ne vidi, najbolje bi bilo da je telefon na preklop da ne mora nista da stiska

ne mora da ima kameru niti bilo kakve zajebancije, samo da radi

Link to comment
Share on other sites

leto je bilo lepo oba dana :/

probudio se jutros.. zvali me iz bivse firme kao da dodjem na razgovor za posao..

ja ajd kao da ispostujem, odem i na vratima me saceko poslovodja i dao mi opremu i kaze udji na sat vremena da radis da se pristetis ja reko wtf

inace pre mesec dana dam otkaz i sad me zovu kao da se vratim :/

sto je najcrnje od svega niko me nije ni pitao dal ocu da radim opet tu nego mi uvalishe opremu i strpashe me u pogon :D

potreban shalter za rad na devojci!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...