Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sad videh gomilu navijacha, prodjose Makenzijevom, uz pratnju policije....ne mogu da provalim kog kluba su...i sta oce? :D

Рад игра неки куп Уефа ил нешто тако.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Mogao bi i na basket da ga poneseš :*

Umesto da klevece starije sugradjane :tf:

kad nas dobijaju tri balvana :D ali voli vas formi <3

ali ajde, organizujemo neki basket za vikend i ako neko ima neki prejeben telefon neka sacuva ovaj link-kad krene napad agresije da ga kliknem :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Proradio mi mali operativni sistem koji sam pravio na faksu, podigne par niti i vrti, povezao ih sa zmijicama i rade!!! :D

Zmijice

mada pukne ako ga ne teram u xp compatibility i kao administrator, ali to ne mogu da resim.

gz!

samo, sad ce doci neko sa nickom koji pocinje na t da ti kaze kako nemas pojma sa programiranjem :(

ali nema veze, ovde sam ja najveci autoritet kad je rec o tome, tako da gz again!

Edited by samir^b

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Jel i dalje tera da koristite Borland C++, 4.5 ili 5.0 beše? :D

Dobar je Milićev, zna znanje!

Lol ma kakvi, 3.1 :)

Dobar je, malo deluje kao fanatik, ali obasni ti sve sto ti treba, kada ga lepo pitas. (inace voli da troluje studente)

Jeste tesko bilo, ali i strasno zabavno na neki bolestan nacin, i zaista se dosta nauci tokom rada na projektu.

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

Cim izadjes na glavni izlaz sa autuboske stanice ides pravo jedno 50tak m. Ne mozes da promasis. Pitaj ako ne mozes da se snadjes :P

Kad budes sisao na stanici gde hoces, moraces malo da se vratis unazad, uglavnom onda ce ti se nalaziti s leve strane ulica i jedno 30m ti je odma trg mladenaca. :)

@trooper: tesko da ce ga izaci 100din taxi u ns-u. :)

Edited by sleeper.
Link to comment
Share on other sites

Jebote kakva je ovo drzava . Dodjem poslepodne po licnu u sup , kad ono kurac, ''znate sjebali smo vasu sliku i na kraju nismo uspeli da zavrsimo licnu kartu , molim vas dodjite sutra ujutru sa prvim petlovima ponovo da uzmete broj kako bi ste se ponovo slikali i cekali nedelju dana'' .....

Glupi sistem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...