Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pa neću da nosim vojno šatorsko krilo :D Postoje light šatori koji su baš predvidjeni za bicikliste, pešake, letnje planinare i ostale kojima je važno da nemaju mnogo tereta. Odlika im je minimalizam i lakoća.

Vidi recimo ove šatore, sve ispod 2 kilograma.

http://www.robens.de...s/XtraLite.aspx

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa neću da nosim vojno šatorsko krilo :D Postoje light šatori koji su baš predvidjeni za bicikliste, pešake, letnje planinare i ostale kojima je važno da nemaju mnogo tereta. Odlika im je minimalizam i lakoća.

Vidi recimo ove šatore, sve ispod 2 kilograma.

http://www.robens.de...s/XtraLite.aspx

KAd zapichish na more tim bajsem.. i onda negde u kanjonu morache krenes da se spustas brzinom od 50km na sat... a pored tebe na 50-100cm prolazi kamion ciji je tochak velicine tebe i tvog bajsa sa jedno 60km na sat... onako da mili pored tebe.

bitje SHIT BRIX

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Kad zapichish na more tim bajsem.. i onda negde u kanjonu morache krenes da se spustas brzinom od 50km na sat... a pored tebe na 50-100cm prolazi kamion ciji je tochak velicine tebe i tvog bajsa sa jedno 60km na sat... onako da mili pored tebe.

Verovatno nećemo tom rutom, idemo prvo do prijatelja u Pljevlje, a odatle putem Pljevlja - Žabljak - Nikšić - Boka Kotorska (H. Novi).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

overload chipsom posle sto godina.Skontao sam zasto se trudim da batalim sva ta govna.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Šator ima 2,4 kg, baš je za bicikliste. Vozim se sa povećim rancem u koji stavim taj šator, ćebe i još neke gluposti koje bi potencijalno nosio.

Opaka greska. Ne nositi nista na ledjima kad putujes bajsem/motorom. Kupi bisage za bajs.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Opaka greska. Ne nositi nista na ledjima kad putujes bajsem/motorom. Kupi bisage za bajs.

Ma taj ranac sam čisto radi tereta nosio ovih dana, kupiću nešto u medjuvremenu, sad ne znam da li bisage ili neka druga varijanta.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bio je neki lik na sezamu, mozda je i dalje tamo, u konfama, ako postoje, koji je sa ekipom uvek isao na more bajsem. Nikad se nije zalio na neke incidente. A ima kod babe u zgradi neka doktorka, sigurno blizu 6 banki, pici bajsem na more isto redovno, ali i po planinama i to.

A sto se cipsa tice, i ja sam pre jedno mesec dana poždr'o onaj chili cips od 200g, stvarno mi posle nije bilo dobro. Ne znam odakle mi ideja. Plus posle nisam mogao da sperem miris one hemije sa prstiju dva dana. Otad jedem samo seckanu sargarepu! Zapravo ne, ali mogao bih!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel to sad neka praksa ili pak potraga za nekim prestupnikom na motoru, ali u kralja milana na cosku sa s.markovica stoje tri patrole i civilni dzip al' pandurski i zaustavljaju sve na motorima. Prvo sam mislio da je zbog ovih sto jurcaju ulicom, al ne bih rek'o, previse je pandura.

Link to comment
Share on other sites

još malo novi topic, jej vrhunska riba na prvoj strani ! \o/

Umoran sam, al' jednostavno ne mogu da spavam

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Sutra na slavu u ''Belički kej''

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma taj ranac sam čisto radi tereta nosio ovih dana, kupiću nešto u medjuvremenu, sad ne znam da li bisage ili neka druga varijanta.

Samo kazem, na put od 6+ sati nikako nositi tezinu na ledjima. Mislim da je na bajsu jedina alternativa bisagama ona prikolica sto meni izgleda malo smor za voznju.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...