Jump to content

RUR MAJICE 2011


Recommended Posts

Drug Bolkonski nam se smilovao i prosledio nešto majaca novih. Uzbuđenje je veliko, pantsbreaking!

A majice ne da su lepe, nego i kvalitetne i u raznim veličinama. I to nije sve, ne samo majice same, već iste dolaze u kvalitetnoj i lepoj ambalaži koja nije nimalo potrošna već em što može da se koristi za sve i svašta posle, em je i lepa uspomena. I opet - neee, to nije sve, uz majice i finu ambalažu dobijate i nekoliko lepih kul nalepnica sa dizajnovima koji nisu prošli u finale, a svima su nam bili nekako dragi.

Elem, za one što su već upućeniji u priču, znaju kako to sve ide, ali evo par bitnih informacija za one neupućenije oko cele priče sa majicama, mada i vi redovniji da se podsetite. A sve ovo važi od sutra.

- Promo cena majica je 850 dinara po komadu, a ako uzmete tri ili više cena je 800 dinara komad. Te cene važe do/ zaključno sa 1. Julom ove godine.

- Cena majice od 1. Jula je 999 dinara po komadu ili 900 dinara za tri ili više komada.

- Ako uzmete 5 (pet) majica dobijate jednu prošlogodišnju majicu gratis.

- Ako uzmete 9 (devet) majica, dobijate i jednu prošlogodišnju i jednu ovogodišnju gratis.

- Rezervacija nema. Samo ko naručuje da mu se šalje Post Expressom.

- Za lično preuzimanje - možete svratiti svakim radnim danom, najbolje između 11 i 17h. Mada možete okušati sreću i u drugim terminima, a najbitnije je da pre toga naravno zvrcnete na 065/ 241-38-99 ili 011/ 241-38-99 i prvo proverite dal ima nekoga. Adresa je Zahumska 65 (blizu Vukovog spomenika, Više poslovne i Dangube) i na interfonu piše RUR Industries ili ako više volite, evo mape.

- Post Express - ako se odlučite za slanje na kućnu adresu, ove godine radimo sa Post Expressom, AKS je zakazao zadnjih meseci brutalno, a eto Post Express za milo čudo radi cakum pakum. Takođe lepo je od njih što uglavnom sve stigne sutradan, a ako niste kod kuće, ostave u vašoj pošti, negde i javljaju telefonom da vas čeka paket (pored standardnog papira da imate pošiljku/ paket koji vam ostave u sanduče), pa u svakom slučaju možete otići po njega.

Poštarina po majici je od 150ak dinara za jednu majicu do 300ak dinara za 5 majica, to su samo primeri, naravno što više majica uzmete, veća je poštarina, nju plaćate kuriru uz otkup za majice.

Po slanju majice bićete obavešteni ovde porukom i dobijate broj pošiljke sa kojim možete da pratite istu na http://www.trackandtrace.ptt.rs/

Naručujete tako što meni šibnete PM sa porudžbinom i sledećim podacima:

- Dizajn majice / boju / veličinu. Na primer - RUR Pixel / CRVENA / XL

- Ime i Prezime

- Adresu

- Grad sa poštanskim brojem (čak iako ste iz Beograda, morate staviti poštanski broj mesta gde živite)

- Broj vašeg kontakt telefona

Kada mi šaljete PM u subject istog stavite vaše ime i prezime

BEZ OVIH GOREPOMENUTIH PODATAKA VAM NE MOŽEMO IZAĆI U SUSRET, ZATO GLEDAJTE ŠTA PIŠETE I DOBRO PROVERITE SVE.

Stanje majica možete da čekirate OVDE, a tu takođe možete i da vidite kakvo je stanje starijih modela.

Što se tiče samog kvaliteta majica, one su od češljanog pamuka, samim tim i kvalitetnije i prijatnije. Krojeva ima i za punije i za napucanije i slimnije i ženskije.

Do XL su uglavnom slim i fit varijante, a preko su za malo punije bate i seke.

I najzad, evo RL slika sa našim najsexi modelom i čovekom ikada... kojeg ćemo ostaviti anonimnim za sada.

JTRR-bela.jpg

JTRR-crna.jpg

JTRR-crvena.jpg

Ledja-ispis.jpg

RUR-beli.jpg

RUR-crni.jpg

RUR-crveni.jpg

RUR-plavi.jpg

Samo-Rejv-2008.jpg

Samo-Rejv-2009.jpg

SSI.jpg

Troll.jpg

Ovaj post i topik će biti već dopunjavani po potrebi jelte :D

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@CheighLee

Daj vidi ako ti nije tesko, uzmi metar pa izmeri sirinu i duzinu majice, da znamo mi koji ne mozemo da ih probamo otprilike kako stoje mere. Moze i neko drugi ko je vec pokupio majicu ili ce je pokupiti kroz dan/dva. Najvise me zanimaju XXL i XXXL.

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, s obzirom kakvi su predlozi bili, ovo je skroz ok...

Drago mi je da je majica za koju sam glasao tu (Rur revolution), iako je neću nositi jer ima gamepad :D Al ono, baš lepa majica, crvena sabija.

Rur pixel mi je sranje.

Bravo sa narandžasti improved CAMO PEJB sa rupicama da koža može da diše :D koliko mi je puta to palo na pamet kad sam nosio tu majicu, ne sećam se da sam ovo nekad predložio da se uradi, zato sam baš oduševljen što je neko mislio kao ja! :D

SSI mi je sranje.

Trollface je morao da se uradi, svaka čast što se ispoštovali glas forumaša ove godine :)

Po ovim slikama rekao bih da je kvatitetan materijal ovih majica, videćemo uostalom.

Link to comment
Share on other sites

Meni se lično veoma dopada kvalitet majica, mislim da su što se kvaliteta, pamuka i toga tiče, do sada najbolje. Definitivno je taj češljani pamuk kul stvar, tako da izgledaju kao one maje od 2000-3000 din po Springfildu itd. Print je sa druge strane jednak kao proteklih godina, videćete već i sami, trebalo bi da je samim tim veoma izdržljiv.

Sami dizajnovi su naravno individualna stvar, ali meni se recimo sva tri RUR pixela super dopadaju :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...