Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Ti brkaš to što je Don faca i što nije ništa spektakularno iskorišćen u filmu. Alos, filmovi u kojim je on lead i nisu bog zna kako kvalitetni, nasuprot oni u kojima je support.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

dobro, tu bih se i donekle slozio, nije bog zna kako iskoriscen u filmu, ali reci da je don cheadle random crnja je bogohuljenje, lik zna znanje.

plus, sto kaze dule, nije ne znam koliko dijametralna razlika, po rejtingu, izmedju njega i glisana pa da predstavljate odnos izmedju njih kao zemlja i nebo.

mozda niste upoznati sa radom doticnog crnje, to je okej, mislim.

Alos, filmovi u kojim je on lead i nisu bog zna kako kvalitetni

jaoming.jpg

hotel rwanda, crash i reign over me su kvalitet, ako mene pitas

:-)

Link to comment
Share on other sites

Оно што сам ја хтео да кажем је да ако узмете и анкетирате рандом људе по улици, од њих сто, двадесет ће да зна брендана, исто тако двадесет за дона, ниједан за мене, а свих сто за де нира. Мени је потпуно нормална свака комбинација: да неко зна обојицу, да неко зна само једног ко год тај један био од њих двојице, или да неко не зна ниједног од њих.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je, međutim, Hotel Rwanda patetično diletantski odrađen film, čak i kad se ne posmatra u odnosu na ozbiljnost teme koju obrađuje (i baš zbog tog filma dotičnog glumca i ne gotivim previše, mada se popravio u Ocean's trilogiji gde je ipak support). Crash ima svojih momenata ali je realno slab film, Traitor isto, nisu per se loši filmovi, ali se vidi da to nije to.

I opet, čemu potenciranje pitanja da li je ovaj poznatiji od onog, suština je da Brendon sija u filmu jer mu je takav lik i fokus je na njemu, Don je isto odradio odlično (scena na brifingu i tokom filma kasnije kad ne može da provali dal ga debeli loži ili je stvarno dileja), sasvim u skladu sa likom koji mu je dat.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da niko nije rekao da je don chavele random crnja, i da je los glumac. nego da je mogao biti upotrebljen skoro bilo koj random crnja glumac. i ne bi film puno izgubio.

al reci za gleesona da je "isti debeli lik" je ;c , posebno sto je genijalan i u in brugesu, i u ovom

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Какве везе има што је неко добар глумац са тим што неко не зна како се зове? Или оћеш да кажеш да исто људи зна како се зове, рецимо, Том Круз и Брендан Глисон? Ја на то циљам. Уопште ми није чудно да сад покажем неком филм и тај неко каже ''а да, то је онај дебели из Брижа'' и нећу мислити да је тај неко ох необразовани хотентот лајк а ср. Хоћу да кажем да ми није ОМГ да неко не зна како се он зове, исто ко што ми није ОМГ да неко не зна како се зове његов црња колега и исто тако ми није ОМГ ако неко зна обојицу или не зна ниједног. Људи се не уносе превише у оно што им није не знам ни ја какав трип. Ја знам солидан број глумаца, али верујем да Пип зна дупло више глумаца од мене. Моја кева зна десет пута мање од мене. Исто тако, не знам НИЈЕДНОГ мотоциклисту на пример. Ал зато знам хиљаду сликара...

Ниједан од њих двојице не спада у ''колутам очима кад неко не зна'' општу културу.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

say wha? [:D]

don-cheadle-iron-man-3-war-machine.jpg

slozio bih se sa duliom inace, nije da sam hteo da kazem da je cheadle oteo glisonu titulu nosioca filma, naravno da nije i nije ni trebalo; debeli je zvezda filma, samo sam reagovao na opaske tipa "omg ne znate ko je debeli, a random crnja ko random crnja", sto mi je prilicno ironicno :D nije nista strasno ako niko ne zna nijednog, ili jednog zna drugog ne itd., to ih ne sprecava da oboje budu carevi

@pip, pa dobro, jebiga, slozicemo se da se ne slazemo, meni su sva tri filma sjajna, rwanda posebno, i to je to :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

brate dulio ugusi forum, pada server... stvaras pricu bez preke potrebe

u filmu je random crnja koji je upravo to random crnja, ko crnja prosecan americki glumac , i u krajnjem slucaju u filmu sasvim sporedan lik... meni njegova gluma je prosek i to je to... kada vidis i prepoznajes da neko glumi jasno ti je da to nije nista vrhunsko

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нисам тео да правим расправу него да скренем пажњу да је сасвим могуће и нормално да неко зна по имену црњу, а не дебелог, јелте. Као и обрнуто. Или да зна обојицу. Или ниједног. Тј. да је трип ''па како овог знаш, а овог не'' рандом лично искуство, типа, прочитао си шпицу кад је глумио овај у неком филму пре пет година, а ниси кад је глумио онај блаблабла... Ништа о њиховим глумачким способностима.

Сталоне глуми лошије од обојице па бих се више изненадио да кажеш ''глуми Глисон и онај лик што је глумио Рамба'' и мени то делује сасвим логично.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

daj manite se proseravanja, film je extra, obojica su super glumci, to sto sam rekao da je debeo, ne znaci da je los glumac. ja ne znam dal ne vidite kolko je jadno kad se stvori prepirka oko stvari toliko glupavih da mi dusa fejspalmuje.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

polako ali sigurno ovaj topic počinje da mi ide na kurac. daleko od toga da mi smeta što se javljaju razni ljudi sa raznim ukusima, te razni filmovi dobijaju širok spektar ocena; šta više, mislim da je to stvarno super i drago mi je zbog generalnog diverziteta koji vlada, no definitvno me nervira što dolaze razni forumaši koji predstavljaju svoje stavove kao apsolutne doktrine, gde prosto ne mogu ništa a da ne kažem samo "wow, u redu."

da pričamo uživo, samo bih rekao "ok, zaobiđi me", ovako mi je bedak jer volim da dolazim ovde.

u filmu je random crnja koji je upravo to random crnja, ko crnja prosecan americki glumac , i u krajnjem slucaju u filmu sasvim sporedan lik... meni njegova gluma je prosek i to je to... kada vidis i prepoznajes da neko glumi jasno ti je da to nije nista vrhunsko

ne.

je l' lepo što sam ovako sad ovo napisao? nije, al' ne vidim alternativu, majke mi. potpuno je ok što je on tebi prosečan crnja, stvarno nemam problem s time, još samo tebi da bude ok što meni nije, i super smo.

a ako ti je zapravo ok sve to, onda bar nauči da se izražavaš a da ne pokosiš indirektno sve koji imaju drugačiji stav :(

@topic, gledah novi girl with the dragon tattoo - ok je, ali švedska verzija mi je superiorna. u nekim aspektima mi je bolji ovaj rimejk, ali mi je to zanemarljivo u odnosu na ukupni utisak, koji mi je slabiji solidno u odnosu na švedski original. neću da kažem da je loš film, jer nije uopšte, samo ću se ipak složiti sa stijom da je finčer izgubio muda :(

:-)

Link to comment
Share on other sites

REVOLVER

revolver.jpg?0.5568436993237498

Odgledao opet jer sam se prvi put smorio dok sam gledao, sad mi je mnogo bolje legao film. Priča i način na koji je ispričana je fantastična, a ni jednom režiser nije stao i pajserom ukucavao objašnjenja za ovo i za ono, što je za rispekt. Šteta što se po komandi Gaj Riči vratio svom prepoznatljivom stilu u Rokenroli, mogao je više da eksperimentiše u ovom pravcu. Also, film je možda i malčice pretenciozan u poruci koju hoće da pošalje, ali to se utapa u moru odlične glume i nekoliko fantastičnih scena. Mark Strong car svemira.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ok je urađen, ali je nepotreban, prekratak i ni na koji način ne pasuje uz ostale elemente filma (čak, štaviše, baš odskače). Više su bili u fazonu "Ako može Tarantino, ondak mogu i ja, kme", s tim što u Kill Billu to i te kako funkcioniše u kontekstu stila i priče filma.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Seeking Justice sa Nikolas Kejdzom,svidza mi se Dzenjuari sa ovom ulogom,film sam po sebi je klasika,predvidiv ali nije losa zabava, neka sestica,sest i po sto se mene tice,nema onih ludackih Kejdzovih faza,osim ja mislim jedne,sve u svemu ok film, za ubijanje ovih hladnih dana :D

Link to comment
Share on other sites

TEXAS KILLING FIELDS

Texas-Killing-Fields-Movie-Poster.jpg

Sasvim solidno odrađeno, uz mračnu atmosferu, par efektnih scena i korektne performanse second tier glumaca (dobar drug Avatar i Comedian iz Watchmena), mada se oseća da bi neki poznatiji režiser i ekipa izneli celu stvar još više hard core.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...