Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

upravi ide na prvoj film portal smrti, ne verujem koje djubre od filma. sad ce da opadne porast priključaka na inter-nete u srbiji bar na nedelju dana. kakvi se zločinci kriju na tim internetima!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

одгледао и Грајндхаус - Отпоран на смрт. слаб учинак, мада има трагова тарантиновског. с обзиром на вишак очекивања, оцена 4/10.

господо, Атак д блок је срање, јер је срање прича. има пар добрих хорор сцена, хумора скоро да и нема (пар пута сам се насмејао), пропустио сам да видим то чувено бајндовање карактера и трансформацију током филма (ако изузмемо РОФЛ левеловање у смислу екшн хироу 15тогодишњег шабана). глуп нискобуџетни филм.

Пекаре:

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Брате Иване, шта те је уопште натерало да кренеш са гледањем? : )) Име, плот, постер, не зна се шта више најављује епик срање : )

ne znam ni sam, nisam puno razmišljao kad sam ga stavljao da se skida. tu i tamo pogledam neki strip-film kad mi se gleda nešto bez previše razmišljanja. nije to uvek fejl; primera radi, x-men origins: wolverine je bio sasvim dobar.

Link to comment
Share on other sites

Да, али лик се зове КАПЕТАН АМЕРИКА:) Морао би да буде ванвременски космички готиван да би био просечан кад се одузму грозности којих мора да има.

Мислим, америчност можеш да искулираш ако гледаш неке Аватаре јер тамо није америчност пер се, већ генерална кењажа (иако сви знамо шта се иза брда ваља). Тако ја нисам био нормалан кад сам у Транџама тројци после Оптимусовог ''боримо се уз добре људе против неваљалих људи'' видео таблу ''illegal nuclear site, Iran'' лооооооол брате. А Вулверин је Вулверин и блеја о њему. Као и остали икс менови или Тор рецимо...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Грујо брате... ФАКИН СПОЈЕР

Сада ћу да чекам две године да заборавим шта си написао.

izvini,nije namerno:))))))))))Skroz sam zaboravio:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kapetan amerika, totalno sranjkaste scene borbe, ocajna muzika, nije prcao, glavni negativac je roflkopter.... posle prve trecine filma pretvara se u praaaaavi deciji filmic

red state - kakvo govno od filma, bez pocetka i kraja a bogami fali mu i sredine... steta, kevin smit je nesto eksperimentisao, ima tu neki solidnih fazona koji se gube u svemu ostalom ... kao da sam gledao nekakvu web epizodu neke prosecne serije i to tipa, Se02e14

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam gledao horrible bosses, film ko film je ok, ništa preterano smešan, ipak sasvim gledljiv, al brate Dzenifer... Tužiću je ako dobijem doživotnu tahikardiju.

Edited by Никола В Савић

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kapetan amerika, totalno sranjkaste scene borbe, ocajna muzika, nije prcao, glavni negativac je roflkopter.... posle prve trecine filma pretvara se u praaaaavi deciji filmic

odlican je film dok ne postane captain america :)

gledao black swan, sjajan. fast five, odlican. i coluimbiana, gotivna pucaljka.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Margin Call - Preporuka!

Sa trailera sam stekao utisak da ce ovo biti brzi triler o finansiskoj krizi od pre 3 godine sa gomilom jurcanja, frke i trke, dok u stvari

film tece poprilicno mirno ( prava drama )... bez nekih velikih oscilacija u desavanjima sa nekih bitnijim otkricima vezanim za krizu,

niti neke vece tenzije kako se film priblizava kraju po kojoj je i vecina holivudskih filmova poznata i to me uhvatilo onako zatecenim . :)

Mislim da je ovo najtisi film koji sam ikada gledao, muzika (kvalitetna btw ) je jako malo koriscena (doduse u pravim trenucima ) , dok ceo film

odaje onako tihu i mracnu atmosferu ukombinovanu sa carskim kadrovima sto mi se na kraju i dopalo (valjda su hteli da prikazu te top menaDJere, doduse

ne sve, kao ljude sa emocijama koji su sjebani situacijom pa nisu preterivali sa mjuzom niti bljestavilom NY sitija).

Jaka glumacka ekipa, svi su odradili dobro svoje uloge i ima par brutalnih monologa ( stenli tuki i bettany ftw :D) Demi i dalje boginja!

I da, film je gledan bez prevoda (ima vrlo dobar r5 rip od 400mb na netu), ali sve moze lako da se skonta i nema gomila finansijskih termina

pa da morate da blenete u monitor kao tele.

Jedina mana filma je bas to sto nisu dovoljno objasnili sa finansijske strane sta se tu tacno desavalo, koja je to firma u pitanju

i koji je problem bio sa jednacinom. :)

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

gledao sam sad Flypaper

dobra komedija puna neizvesnosti

hpo jesi gledao how to train your dragon? meni je to jedan od najboljih crtanih koje sam gledao u proteklih godinu, dve. u tu grupu spadaju i 9 (Nine), Dispicable me, Up!...

Edited by sekira
Link to comment
Share on other sites

пробао сам да гледан "Наполион дајнамајт", прекинуо после 15 минута и онда сам морао да скинем и погледам поново "Борилачки клуб", морао сам мало да анулирам срања која сам гледао у последње време.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kung fu panda 2.

Jebote kakav crtani,odusevljen sam,apsolutno sam imao isti osecaj kao pip ili zerbah,ne znam ko je spomenuo ovde na topiku:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

и онда сам морао да скинем и погледам поново "Борилачки клуб", морао сам мало да анулирам срања која сам гледао у последње време.

ja sam uveo moratorijum na američke filmove do daljeg.

Link to comment
Share on other sites

пробао сам да гледан "Наполион дајнамајт", прекинуо после 15 минута и онда сам морао да скинем и погледам поново "Борилачки клуб", морао сам мало да анулирам срања која сам гледао у последње време.

А ето виш, мени је Наполеон Дајнамајт типа топ30

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

%7Boption%7D7_unforgiven.jpg[/img

Klint Istvud režiser i glavna uloga.

%7Boption%7Dhttp://4.bp.blogspot.com/-wxS6NvAgFi4/TZppxmg55JI/AAAAAAAAAQY/6V8PgrnFejE/s1600/streetcar_named_desire.jpg[/img

Klasik. S' razlogom :)

brate unforgiven je jedan od najjacih filmova divljeg zapada i klinta uopste :)

klintov omaz celom zanru

klintov poslednji film na tu temu

film je legenda! klint je tata

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...