Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Imajuci na umu da knjigu nisam citao, Dune mi se MNOGO vise svideo nego kad sam ga gledao kao klinac.

Meni je Dune film bio super, ali pošto vidim da ga pljuju oni koji su čitali knjige rešio sam da je pročitam. Našao sam na warezu audio knjigu od Audible sa četiri narator, biće poslastica :)

Link to comment
Share on other sites

Setup

http://www.imdb.com/title/tt1748197/

Nemam pojma kako sam na ovo nabasao. Iako ima Brus Vilisa u oko 5-10 minuta, iako traje sat i dvadeset, film je toliko loš, da nisam mogao da verujem. Premotao sam a scene sa Brusom, ali prosto je film nenormalno loš. Kao duža epizoda loše serije.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Dune film bio super, ali pošto vidim da ga pljuju oni koji su čitali knjige rešio sam da je pročitam. Našao sam na warezu audio knjigu od Audible sa četiri narator, biće poslastica :)

sta znam, ja sam procitao knjige, i dune mi je skroz dobar film, cak bih voleo da linc uradi i neki remake + ostale knjige :)

Link to comment
Share on other sites

trebao si xD

dajte neko upozorenje onda kada hvalite film :) zaista se zbunih

na kraju mi je bilo muka koliko je lose, ne secam se ni da sam odgledao do kraja, a to se retko desava....

odgledao poslednje pirate sa kariba... nesto mnogo razvucen film... produkcija efekti pomali i prica i naravno dzoni dep su sjajni... ali gubi se malo u rastegnutoj radnji i sporom ritmu filma (spor za taj zanr)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dune je mozda dobar kao film, ali ima mnogo gluposti koje nemaju veze sa knjigom, kao npr. oni sonic weapons i slichno. Da ne pricham koliko su Bene Geserit i Fremeni pokazani povrshno + kako je poginuo Duncan Idaho, najveci baja od svih baja u Dune univerzumu.

Shto se tiche Fast Five - verovatno najbolji film u Fast&Furious sagi, a ako si kao moja zena pa ne volish taj fazon filmova, onda jebiga :tf:

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

dajte neko upozorenje onda kada hvalite film :) zaista se zbunih

na kraju mi je bilo muka koliko je lose, ne secam se ni da sam odgledao do kraja, a to se retko desava....

odgledao poslednje pirate sa kariba... nesto mnogo razvucen film... produkcija efekti pomali i prica i naravno dzoni dep su sjajni... ali gubi se malo u rastegnutoj radnji i sporom ritmu filma (spor za taj zanr)

a da ti lepo krenes da gledas sve filmove naduvan? :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Revelation of the Pyramids - bas, bas odlican...kako se film priblizavao kraju tako sam sve vise osecao neku jezu, ne moze da se poredi ni sa jednim horor filmom :) bas cu da se iscimam da procitam nesto vise o mogucim graditeljima piramida...

Tucker & Dale vs Evil - film mi je bio onako, moze da prodje...nikako ne shvatam to silno odusevljenje koje su neki ispoljili :) mislim, smejao sam se naglas u par delova, ali celokupan utisak je onako, osrednji :)

Collateral - gledao sam ga davno nesto, ali se i onako nicega nisam secao...film mi je bas brutalan, nije bilo preterivanja u situacijama gde taksista uzima stvari u svoje ruke i to, a i tom kruz je fantastican, ne mogu da zamislim nekog drugog u toj ulozi nakon odgledanog filma :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...