Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

i odustao posle 20 minuta.

U tome je i problem, posle film postane špektakularan (ko je sinefil, ofc).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

eh, ljudi ovde ne citaju nista, samo pisu svoj komentar :O

napisao sam o hugu, ali ne vredi, necu ni da se quotujem, nek okrene covek stranu ako hoce.

procitao sam ja tvoj komentar (zato sam i poceo da ga gledam) i jbg film je i dalje bio dosadan :) ali dajem casnu pionirsku rec da cu da odgledam i poslednju trecinu filma

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

:) ok povlacim rec ondaK

meni je kingsli inace simpatican glumac jos od pre, recimo lucky no# sleven i slicni filmici, ali ovde je dobio istorijsku ulogu! mozda sam ja pristrasan jer je to neka oblast koja me zanima, ali ljudi koji studiraju i bave se filmom i oko istog su, sa kojima sam pricao o Hugu su bas odusevljeni :( bas mi je zao da cujem da nije svima takav utisak :(

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

pa mene sve to plus prica koja je manje vise istinita, ne znam jesi stigao do dela gde se otkriva koga kingsli glumi, i da li znas ko je u pitanju, nakon toga je sve nekako drugacije, lagano, pogledaj pa mi reci misljenje, mozda ja tripujem da je film dobar :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

O, no, no, no, no, ništa ja nikome ne preporučujem, da ne bude Pip kriv za snuz fest posle. Meni se film svideo, ništa više.

Btw, kakvi Slevini kakvi bakrači, Kingsli Gandi car svih vremena :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne razumete u chemu je problem. Hugo je sniman za 3D, a to znachi da shotovi u filmu moraju da budu duzi - kada se gleda u 2D, film izgleda nepotrebno razvucheno, dok je u 3D-u taman.

Za razliku od Avatara, Hugo je zaista 3D remek delo.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao Hunger Games!

http://www.imdb.com/title/tt1392170/

hunger_games.jpg

Meni je film bio skroz ok. Čak i upoređujući sa knjigom je bio dosta solidan, možda malo previše traje, 2:20h ali nije dosadan ni u jednom trenutku (možda baš zato što su izbegli te predugačke scene iz filma). Ionako ovih dana nema šta drugo da se gleda u bioskopu, tako da može da se preporuči :) Čak na Rotten Tomatoes ima tipa 85%! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...