Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Jel gledao neko Coriolanus

Valja li???

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Meni se sviđa Atina u onom high school production kostimu, omnomnom

M832rv1.jpg_cmyk.jpg

Immortals-Athena.JPG

Inače pica iz Transformersa 3, samo što ovde izgleda sto puta bolje, kao boginja :tf:

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Legends of Flight (IMAX)

skinuo sam ovo i pogledao na preskok dok sam nešto radio, i po prvi put mi se desilo da gledam nešto i pomislim da bi bilo super to gledati u 3D-u. tačno sam mogao da zamislim one avione kako lete po sobi i sve one 3D dijagrame motora i sličnih stvari. nikad mi se to nije desilo sa igranim filmom, čudo jedno :)

Link to comment
Share on other sites

Da, zajebo sam svoj Transformers lore, ona plavujka iz drugog dela što se baca na Šaju Bufa

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

The skin I live in - od Almodovara relativno novi film

http://www.imdb.com/title/tt1189073/

Oduvao me koliko je dobar. Znaci gledao sam film sa random ekipom, i sve smo nesto pricali na pocetku, posle nekih 20 minuta pa do kraja filma tisina u sobi. Lego mi je u svakom mogucem smislu. Posle gomile sranja, kad vidim ovako nesto ne gledaju mi se filmovi na sledecih mesec dana, nema sta da ga topuje

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

THE ADVENTURES OF TINTIN

the-adventures-of-tintin-movie-poster.jpg

Mejn Got, kako je urađeno, od ovog bolje pare ne mogu trenutno da kupe. Priča je klasična i lahka avantura bez mnogo iznenađenja, ali su zato odvalili sa kvalitetom animacije, detaljima, koloritom, izgledom i sumanutom režijom akcionih scena, svaka sledeća je bolja od predhodne (takođe, ovo je prvi CGI u kojem su motion cap likova odradili superrealistično, u svim drugim tačno se oseća da fali tih par frejmova više da bude savršeno, ovde su uspeli da pokreti izgledaju kao kod živih ljudi). Jedino što pomalo bode oči je što većina likova ima karikaturalni izgled lica ili glave (predimenzionisane uši, nosevi, vratovi i sl.), a animirani su realistično, pa deluje kao da obični ljudi nose neke velike maske na glavama stalno, ali nije strašno. Uf, mogu da zamislim kako ovo izgleda na nekom IMAXU, ne bi me isterali iz bioskopa najmanje tri projekcije uzastopno.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

The Rum Diary. Lego mi film ko budali semsir! Iako sam hteo neki evropski film da gledam odlucio sam se za ovo i nisam zazalio. Jedino na sta bih skrenuo paznju je da ne gledate trejler pre filma. Mene je celu projekciju pucao fles kao da mi je sve nesto poznato a tek sad sam se setio da sam davno gledao trejler u kome je pola filma:)

Scena kada beze ficom od pandura me je do suza dovela.

Ono sto jos planiram da gledam na festu je Stanje Soka,Parked i Salesman. One je rasprodat:/

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

THE ADVENTURES OF TINTIN

big slika

Mejn Got, kako je urađeno, od ovog bolje pare ne mogu trenutno da kupe. Priča je klasična i lahka avantura bez mnogo iznenađenja, ali su zato odvalili sa kvalitetom animacije, detaljima, koloritom, izgledom i sumanutom režijom akcionih scena, svaka sledeća je bolja od predhodne (takođe, ovo je prvi CGI u kojem su motion cap likova odradili superrealistično, u svim drugim tačno se oseća da fali tih par frejmova više da bude savršeno, ovde su uspeli da pokreti izgledaju kao kod živih ljudi). Jedino što pomalo bode oči je što većina likova ima karikaturalni izgled lica ili glave (predimenzionisane uši, nosevi, vratovi i sl.), a animirani su realistično, pa deluje kao da obični ljudi nose neke velike maske na glavama stalno, ali nije strašno. Uf, mogu da zamislim kako ovo izgleda na nekom IMAXU, ne bi me isterali iz bioskopa najmanje tri projekcije uzastopno.

Ne znam zashto, ali me nije preterano odushevio ovaj film. Sve shto se tiche tehnichkih detalja stoji, ali mi je nekako zbrzan i rekao bih chak "isiljen" kako film.

Da, gledali smo ga u IMAX-u, Zwerko, moj stariji sin i ja ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

The grey

mv5bndy4mtqwmzc1mv5bml5.jpg

Фин филм. Додуше играју на карту католичког страха од "паганских" вукова (наравно, Нисен глуми Ирца), али добро, шта сад. :)

Ronal the Barbarian

mv5bmtg1mdk2ntyynl5bml5.jpg

Није лоше пошто је данска продукција и нису скрцали у њега десетине милиона евра, довели висококотиране глумце да позајмљују гласове итд. Прича је.. ех, па ок, има доста сцена које су покупили од других, тако да што се тога тиче није ништа претерано и личи ми на неки колаж. Анимација је ок, могла је бити боља, али вероватно не за те паре (2,5 милиона евра.. мало ли је). Све у свему, није фрка прескочити, а ни одгледати.

Fright Night

mv5bmtu2mdc0ndy0m15bml5o.jpg

Колин Фарел као вампир :) Филм је баш а ла 80те (римејк истоименог филма), са по мало новокомпонованих ствари, али може да се одгледа. Штета што овај први део фактички није спојлер, тј нема увертире неке да би се питало да ли јесте или није.

This must be the place

mv5bodg0mjk3ode1n15bml5.jpg

Чим се видео Пена онако нашминканог, са оном тужном фацом, умро сам од смеха. Да је филм старији, рекао бих да је то последње што је Кобејн одгледао пре но што је искористио сачмару.

Добар филм, а изненадна појава Talking Heads-a тј Дејвида (игра самог себе) за 10! (ово субјективно, јер их много волем) :)

Добар сценарио, екстра глума - све у свему, све препоруке за филм.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...