Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Odgledah i ja The Devil's Double, i pridruzujem se Pipboy-evim preporukama. 8/10

Jedino sto sam pre par godina citao poduzi tekst u CKMu o Latifu (dvojniku Udaja), u kojem je veliki broj scena iz filma

preprican do detalja, pa sam na neki nacin spojlovao film pre nego sto sam ga gledao tj pre nego sto je i bio u planu da se snima. :)

in other news

Another Earth

Jako fino mi je legao ovaj film! Drama o devojci, koja u saobracajci ubija zenu i dete, dok njihov muz prezivljava.

U isto vreme, naucnici otkrivaju Zemlju 2, identicnu nasoj planeti koja se do sada krila iza sunca. :)

Ako trazite idealan film za vas i devojku, zenu ili ljubavnicu :tf: skidajte Another Earth! Preporuka!

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

- Crazy, Stupid, Love - Svideo mi se, valjao sam se na par momenata, ali overal simpa film. Neko je trazio film da gleda sa devojkom, prava stvar.

http://www.imdb.com/title/tt1570728/

- Transformers 3 Dark of the Moon

Gledao transformerse zadnje, izdrzao 20 minuta i prekinuo. Klasicno holivudsko sranje. S dobrim efektima(jedino me to i zanimalo).

- Friends.with.Benefits

Preporuka i za ovo, nadprosecna "romance/komedija", mozda zbog Mile Kunis xD

Izvalio sam da forsiram romanticne komedije zadnjih par dana kojikurac!?

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Hm, jedino su te efekti i zanimali, a prekinuo si film posle 20 minuta iako su najbolji efekti u poslednjih pola sata-četrdeset minuta filma?

Elem,

HANGOVER 2

300px-HANGOVER2-Poster.jpg

Bleda kopija prvog dela, sa par smešnih momenata ali ništa outrageous. Problem sa filmom, pored toga što nije nešto smešan i na silu reciklira fazone iz prvog dela, je taj što mora da imitira strukturu iz prvog dela ("jao, jao, šta se desilo prošle noći, jao, jao") da bi film imalo smisla da nosi naziv Hangover

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam juce Hard Candy. Rezija je odlicna, iako nije imao veliki budzet, vizuelo je zadovoljavajuc. Ellen Page i drugi glavni lik kojem ne znam ime i mrzi me da pogledam su odlicni :D. Ali nesto malo fali filmu, ne znam sta, da bih ga preporucio svima :) al dopada mi se sto ne znas za koga da navijas.

6.5/10

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

THE PEOPLE VS GEORGE LUCAS

the-people-vs-george-lucas-poster.jpg

Buhuhu, George, what have you done... Obavezno štivo za svakog Star Wars fana.

Takaši car, "...now I only buy R2D2 mechandise." :)))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

In Time

http://www.imdb.com/title/tt1637688/

MV5BMjA3NzI1ODc1MV5BMl5BanBnXkFtZTcwMzI5NjQwNg@@._V1._SY317_CR6,0,214,317_.jpg

Nije los filmcic ako zelite da ubijete sat i kusur vremena , prica nije losa , odlicna ideja za film . Riba iz filma je jako jebozovna uf . Justin se mogu reci popravio sto se tice glume , i film nije trash kakav sam mislio da ce da bude , sve u svemu tople preporuke

Edited by Bizholix

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

kill-the-irishman-1-198448.jpeg

Uzasno dobar film, svima bih ga preporucio.

Lik me je odusevio recenicom :"Mafija dobro zna gde se ja nalazim, i mogu samo da im kazem da dodju i pokusaju da me ubiju!", steta sto ga ubise iz 7og puta :(

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

одгледао "Поноћ у Паризу"... не знам зашто сам га гледао, не подносим оног Вудија Алена, ама ни трунку, коме он још може да прода своја "интелектуална запажања о животу". глупави искомплексирани носоња социопата.

ваљда сам остао жени дужан за неку романтичну причу (јбт 1/100 тих филмова буде добар, остало је бљакфуј у пичку материну).

у сваком случају, филм није толика катастрофа, али кад сам видео Оуена да тилтује муцајући у једном КАО КОМИЧНОМ кадру (а ла Вуди Ален оно замуцкивање) дошло ми је да запалим и комп и себе и стан и зграду.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Midnight in Paris

http://www.imdb.com/title/tt1605783/

Sjajan film, sa prostom i jasnom poentom, isprepletan tipičnim vudialenovskim humorom i dijalozima. Film je spor, naročito u početku i kapiram da će se taj deo dopasti samo faovima. Za film nije neophodno predznanje iz pre svega književnosti ili slikarstva (u stvari, više istorije književnosti i slikarstva), ali će u mnogome obogatiti gledanje. Zbog toga bih svima koji nisu gledali film skrenuo pažnju na Gertrudu Štajn (http://en.wikipedia.org/wiki/Gertrude_Stein), da pročitate malo o njoj kako biste doživeli mnogo obojenije, kao što rekoh, veoma prostu poentu filma.

Vidim da se Draletu osim filma ne dopada ni gluma Ovena Vilsona, ali recimo meni on uopšte ne podseća na Vudi Alena ni u jednoj sceni, čak bih rekao da mu je potpuna suprotnost i odličan je u svojoj ulozi. Svi ostali likovi su sporedni i samo služe da bolje opišu glavnog lika.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

факат Деда да Вилсон не глуми као Ален, осим у тој једној сцени са минђушама, која је као НАСЛИКАНА вудиаленовска сцена и од чега ми се повраћа.

ако оно може да се назове хумором, ја га зовем "продавањем интелектуалних запажања о животу". уз то, не ради се о спорости, већ о ТАНКОЈ причи. типична, танка, празна прича, где је једини плус то непрекидно позивање на познавање уметности, што ме је пријатно возило. и ту филм није фејловао, него је баш то једина светла тачка у филму (уз једну стварно онако као смешну сцену - где сам се и мало насмејао - на крају филма код Луја у дворцу). можда је друга светла тачка у филму (уосталом, рекох да филм није потпуна катастрофа), мада много мања светла тачка у филму поента филма, али је ТОЛИКО О МОЈ БОЖЕ ПЛИТКА, да је стала у једну реченицу "господина педантног" при почетку филма.

и вудиаленовски су лајнови, тј. монолози Вилсона, до последњег зареза. а мене Вуди Ален НЕРВИРА. то је могло да му пролази седамдесетих. једини његов филм који могу да погледам је "Шта сте све желели да знате о сексу...", зато што је најмање вудиаленовски позоришни просер.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

30 MINUTES OR LESS

PHMw7nhQIDhqPV_1_m.jpg

Sranje, kao, komedija, uz par smešnih scena i ogromnom količinom smora između. Em svi, iako dobri glumci, deluju krajnje nezainteresovano (najviše Deni MekBrajd), em je i sama tematika nekako previše mračna za ovakvu vrstu komedije (ili su trebali da naprave neki hard core crnjak, ili još bolje da su snimili triler sa nekim drugim glumcima).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

THE GUARD

THE-GUARD-REG-1-SHEET_RS1.jpg

Sjajna crnohumorna, noir-vestern komedija-drama, sa izvrsnim likovima i suptilnom radnjom. Možda će nekome smetati provincijska usporenost i tempo filma, ali to je i deo draži.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...