Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

odgledao sam Thor...bolji je od Green Lantern-a, ali to nije neki kompliment. Ne znam sta bi natali portman (ok znam sta joj bi - pare) ali zaista strci u onom filmu.nije imala gore dijaloge u nijednom drugom filmu

inache, odgledao sam

Gainsbourg - Vie Heroique

gainsbourg-vie-heroique-L-1.jpeg

film je dobar, osvojio je Feliksa, francuskog oskara u kategoriji prvih filmova. Ako vas ne mrzi da gledate francuze, pogotovo ako znate ko je Geinsburg, pogledajte

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

u kom delu se pojavljuje TCP? :tf:

@ thor lovers

Thor 2 will open on July 26, 2013, just two months after Iron Man 3 opens on May 3, 2013. Deadline reports that Thor director Kenneth Branagh will not return for the sequel and that Branagh's exit was "mutual and amicable." Branagh might stay on as a producer.

Ljuta naiva se nastavlja...damn.

Link to comment
Share on other sites

na kraju sam se usrao.

Aj ok, za ljude iz nauke, koji se bave ovim, ja sam na nivou primitivnog čoveka kome vračevi objašnjavaju nešto. Ali, ako ovo nije paljevina, već prava studija i ako su ovo ozbiljna istraživanja.... evo usrao sam se. još jednom.

clap-animated-animation-clap-000340-large.gif

Link to comment
Share on other sites

The Revelation Of The Pyramids

d65219.jpg

ima ga u piratskom zalivu...

clap-animated-animation-clap-000340-large.gif

predobro

"narrated by brian cox"

i'm sold

na kraju sam se usrao.

Aj ok, za ljude iz nauke, koji se bave ovim, ja sam na nivou primitivnog čoveka kome vračevi objašnjavaju nešto. Ali, ako ovo nije paljevina, već prava studija i ako su ovo ozbiljna istraživanja.... evo usrao sam se. još jednom.

clap-animated-animation-clap-000340-large.gif

jeste pogledali ovaj dokumentarac, drugovi? ja jesam, i ima baš dobrih mindfuck-ova, al mislim da dosta navode vodu na svoju vodenicu. npr, kada pričaju kako su ona tri čuda na istoj liniji, prvo to prikažu na karti sa ortogonalnom projekcijom (valjda se tako zove - uglavnom, ona gde su meridijani nacrtani paralelno) a posle na globusu. to je nemoguće, il jeste ili nije prava linija, a ako jeste, u prvom slučaju bi bila nacrtana kriva.

al ono sa metrima je baš mindfuck.

Link to comment
Share on other sites

Manje vise, nisu izneli neke novosti oko tih Piramida. O tome je pisao i Deniken, a pisu i istrazuju i mnogi "alternativni" autori i naucnici, sve cesce i na internetu.

Novost je za mene bila ona geometrijska analiza same Sfinge, kao i Svinge u odnosu na Veliku piramidu. Tu me je do duse odmah i smorio nedostatak informacije za egzaktan datum kada ce se Regulus doci u ravan Sfinginog pogleda. Po ovoj prici, taj datum bi trebalo da signalizira kraj Vremena Ribe i pocetak Vremena Vodonose. Mislim ono, obzirom da se radi o tako velikom i znacajnom astronomskom, pa i astroloskom, dogadjaju, koji ce se po svemu sudeci poklopiti sa prolaskom nase planete kroz "galakticki disk". [nvm za ostatak, malo sam izguglao i nisam siguran sta da mislim]

E da, i potpuna novost za mene je bila i cinjenica da je Velika piramida zapravo osmostrana. Omajfak...

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam drugi put Collateral, prvi put sam ga gledao pre 4-5 godina i na sred filma komsija je napravio neko sranje pa mi je poremetio koncentraciju :D

Cudi me da ovo nije kultni film. Bas mi ima Fight Club vibe, pogotovu zbog mracne atmosfere, boja, a i lika kojeg Tom Kruz (odlicno) glumi. 9/10

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Harry Brown

tlaEa.jpg

Pristojan film o matorom specijalcu koji u nekom momentu pukne i krene da se sveti bandi koja maltretira komšiluk. Ono što ga izdvaja od sličnih filmova je realan pristup - nema spuštanja sa plafona i Džon Vu okršaja, već očajni matorac sa plućnom embolijom protiv poludelog sveta.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam wire pre nekoliko dana i svaki komentar je suvisan, serija je perfektna posebno sezona 2.

Upravo sam odgledao Thor, meh pristojna zabava u trajanju od sat i po.

Trenutno planiram da odgledam Collateral sto je nikita preporucio, a onda se bacam na Firefly pa Serenity.

Da setio sam se da sam odgledao i Shine, takodje sve preporuke, a na film sam naleteo tako sto sam gledao pirate i primetim glumca koji glumi barbosu i kao daj da ga proverim i vidim da je dobio oskara za ovaj film.

Edited by Member
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...