Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Odgledah Splice konacno, film je skroz naskroz bolestan, ali realno bolestan, bez americkog proseravanja. Potreslo me, zgadilo mi se, shokiralo me. Dobro ostvarenje. Prosto nisam navikao na ovaj osecaj, zadnji put da me nesto vako sokiralo je bio old boy i three extremes donekle, ali nije na isti fazon.

kad je krenuo da je capr iznutrica mi se okrenula

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

odgledao upravo Four Lions

skroz dobar film, ima par scena na kojima sam se se stvarno dobro nasmejao, (ono, pauza plejera i smeh)

NLdMl.jpg

Rise of the Footsoldier

Film po istinitoj prici, ko se drogira ima da se slogira

The Bussiness

Isto britanski film pun belog i trave, govori o tome kako za brzo vreme od nikog postanes neko i obratno

Hanna

Golo govno, film nema nikakvu radnju

Unknown

Odlican film, skroz nepredvidiv

The Departed

Isto jako dobar film, pun zapleta iako malo predvidiv

Rio

Ko voli animirane filmove svakako neka pogleda i ovaj

Link to comment
Share on other sites

gledao sam nekoliko filmova u poslednje vreme:

Source Code - moram da priznam da sam u startu bio skeptican, ali na kraju je film ispao i vise nego ok. zanr bi mogao da definisem kao sci-fi triler sa emo momentima. scenario originalan i iako sam na samom pocetku pomislio "oh ne, josh jedan inception" hvala bogu ispostavilo se da nemaju mnogo dodirnih tacaka. dzejk gilenhal je pokidao, mishel monegan neverovatno sarmantna i vera farmiga koja je isto sjajna. radnja filma jeste originalna i neocekivana, vrlo dinamicna i zaista vas svih 90 minuta drzi prikovanim za ekran. jedan od boljih filmova koje sam gledao u poslednje vreme, definitivno preporuka.

Bad Teacher - kameron diaz, dzastin timberlejk (LOL) i Jason Segel. komedija. kameron je uchiteljica koja mrzi svoj posao, a cela radnja filma se vrti oko toga kako ona pokusava na sve nacine da skupi pare za vestacke sise da bi osvojila timberlejka koji je bogati naslednik. jedina svetla tacka filma je segel koji je meni urnebesan lik, mislim moze se pogledati ali ako bas nemate sta pametnije da radite.

gledao sam i Arthur i The Business al to cu da dodam malo kasnije.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam strumfove 3d :)

i ne znam koji moj su ih sinhronizovali

ok, kapiram zbog male dece i to

ali mogu u 22:30h kad je projekcija

da lepo stave titil ko ljudi

jer im je sinhronizacija kriminalna :)

al nema veze, preziveo sam,

ok je filmic, nemam neke ni pohvale i kritike,

prelazna ocena...

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

^+1

Ne pamtim kada sam se poslednji put na sav glas derao "AAAAAAA NEEEEEE NE TOOOOOOOOO" u toku filma :D Znači kada je ova otvorila vrata i krenula da se baci istog trenutka sam poceo da se derem "nee budalo neeeee" :D

takodje kada su otišli po malog u zološki i sada kada ga on dovede do kola oni pocnu da se grle sledi reakcija "neeeeeeee ulazite u kola brzo nema vremena :DD"

do poslednje sekunde filma sam strepeo da ce ih uhvatiti i tacno da se to dogodilo srcka bi me strefila :D

Odlican film, rasel krow car

Link to comment
Share on other sites

Odgledah upravo

Tucker & Dale vs Evil

http://www.imdb.com/title/tt1465522/

tucker-and-dale-vs-evil-logo.jpg

10/10 Odavno se nisam ovoliko smejao jebote, izugbio sam nadu da ću se ikad ponovo ovako smejati gledajući nove filmove, ali eto izuzetka. Na svakih par minuta sam se gušio u smehu, jedna od najboljih parodija zadnjih godina sasvim sigurno.

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...