Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Da...gattaca je, po meni, jedno od najboljih sci fi ostvarenja u poslednjih 15 godina...

fantastican je film...

Gledao sam ga dva puta u bioskopu.

Elem, odgledah The andromeda strain pa Calijevoj preporuci.

Dobar je :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Spartanska disciplina: u 21.00 večera, pa kupanje i do 22.00 su u lalalendu (i to po komandi, nema priča, kmee ne spava mi se, ovo, ono, sami ulete u krevet i posle gašenja svetla k'o da ne postoje). Ujutru se ne cimam sa njima (obično žena), il kad žena radi prvu/treću, sami siđu, puste crtane i znaju da ne smeju da galame da me ne bi probudili (a ako me iznerviraju, nema Zvončice/Starcraft 2 za taj dan, sistem funkcioniše ko podmazan) :)))

KAKO DA GA NATERAM NA NOŠU????

Inače neko je spomenuo dylan dog film? Sta, kad, kako, link?

Imam neki dilan dog sto mi dao rados (ili mu nisam vratio lol) sa epizodom ljubav, smrt, ljubav ekranizovanom, ali zar ima nesto novije?>?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ima novi Dylan dog...od prosle godine...

Vampiri i chuda...

U principu je njesra film, ali onaj glumac me bas podseca na DD.

Ogledao sam ga sa Mihajlom :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Imam neki dilan dog sto mi dao rados (ili mu nisam vratio lol) sa epizodom ljubav, smrt, ljubav ekranizovanom, ali zar ima nesto novije?>?

To je onaj iz Lexovog avatara :) Ima neki novi, ali je đubre.

K-Pax

VnJdc.jpg

Drama o ambivalentnom psihijatru čiji pacijent tvrdi da je vanzemaljac sa planete K-Pax. Majstorska gluma Bridžisa i Spejsija, nisam očekivao da će film ovoliko da mi se dopadne.

Link to comment
Share on other sites

Postoji film Dellamorte/Dellamore aka Cemetery Man koji je ekranizacija istoimenog Sklavijevog romana, koji je (roman) u međuvremenu Sklaviju poslužio i kao inspiracija za DYD specijal Smrt, Ljubav, Smrt gde se susreću Dilan i Frančesko (glavni lik romana).

U filmu Dilana nema, ali Frančeska Delamortea glumi Rupert Everet, po kom je Dilan Dog nacrtan, a lik u filmu je negde na pola puta po karakteru između Frančeska iz stripa i Dilana. I da to je film koji je Radoš dao Igoru, te film iz Lexovog avatara aka najbolji film svih vremena. ;)

A Dylan Dog: Dead of Night je klasičan američki izbljuvak za klasu lošiji i od Constantinea, ali ne dovoljno loš da bude dobar. Pritom Dilana "glumi" Brendon Raut, koji kako šminkom, tako stasom i glasom, stavom, karakterom, itd... nimalo ne podseća na Dilana iz stripa. Jedino što mogu da kažem Nemketu je da mu se očigledno još nisu smirli hormoni nakon trudnoće, pošto onaj komad američke govedine ima veze sa Dilanom Dogom manje nego SD Crvena Zvezda sa titulama prošle sezone. :tf:

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Другари, ја сам твајлајт гледао и мени је то ејзенштајн за ја сам број четири :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па ја само кажем јер су ме поменули. А и сад ћу да гледам колико ко има година, не бих причао са 90% људи :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...