Jump to content

bezanje iz srbije


Recommended Posts

'88

inace evo ga snimak koji mi je doneo stipendiju a na koji nisam bas najponosniji [xx(] .

http://www.youtube.com/watch?v=vIABdCScOrE

To je moj neki ucinak sa 3 utakmice iz sezone 09/10 koje sam jedva nasao na cd-u posle 10 telefonskih poziva i cimanja ljudi koje boli kurac da u ovom slucaju mrdnu malim prstom da bi meni ucinili ogromnu uslugu. Inace to je 1. Srpska liga u kojoj je obavezno snimanje svake utakmice a ja sam uspeo da nabavim samo 3 snimka. Zato i nisu neki potezi, bilo ih je dosta vise. Ali to sto njima treba se vidi. Mogu da skocim/lupim bananu/dam zicer sad to treba dici na visi nivo. Nikakve probe, nikakvi dodatni snimci, nisu me pitali jel ti cale ima firmu da sponzorise ekipu i sve ostala sranja sto ti ovde trebaju da bi nasao neki iole dobar tim za rad i napredak. Coach video snimak, zadovoljan je jer je nasao igraca 210cm i to je to.

A sto se tice kvaliteta snimka nemojte me flejmovati. Radio sam u windows movie makeru :D

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

kul, kul :D znaci ima da se forsiram i dalje u nadi da cu dobiti neku stipendiju za jedno 2 godine.

a koj tim u prvoj srpskoj je u pitanju?

Pa ako si zainteresovan za taj korak a imas potencijala baci mi na PM sve tvoje podatke vezena sa kosraku (ako je kosarka u pitanju) pa da ti prenesem moja iskustva sto se tice same procedure i potraznje za igracima. Ako imas visinu to je 99% prolaz. Ako si bek suter od ~190cm onda mozda bude cimanja. Trazice ti dobre ocene, dobre rezultate na toefl/sat-u i naravno neki kvalitet sto se tice same kosarke. Ja sam se prvo cimao preko nekog amera koji me je kako se na kraju ispostavilo zavlacio i tu mi je propala jedna godina. Onda sam se u aprilu obratio jednoj agenciji u Novom Sada i isti dan dobio 5 ponuda sa punim stipendijama. Odabrali smo Wyoming jer je bio najbolji od ponudjenih. Oko mesec ipo dana sam sredjivao dokumentacjiu, skola mi poslala I-20 a to je 100% instant viza. Eh da sam to sve radio 2007. posle srednje skole ko zna gde bi sad bio :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa kao sto rekoh kasnim 5 godina. Kod njih sad '93 upisuje college (kod nas '92 fax) ali tu nema striktnih pravila. Ako im se svidjam oni mogu mene da uzmu i sa 30. Njima je bitno da sam ja njima od koristi. Evo ti npr Alex Maric. Otisao na college sa 20-21. Bio tamo 4 godine, zavrsio i vratio se u evropu da igra. To je jedna od mogucih opcija za mene ali naravno ne na tom nivou.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Hah, to me je podsetilo na Y2K kada sam bio propali student, a onda zapalio za Rusiju i krenuo da radim. Sad, posle 11 godina, ne mogu ni da zamislim shta bi bilo da sam ostao, mada me je proshle godine opako muchila nostalgija (10 godina napolju je 10 godina napolju, kako god okrenesh).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

vreme leti , a i ja za 7 dana :tf: Jel ima neko informacije kakve su cene taxi uslug u Budimpesti? Icicu vozom pa ce me trebati prevoz od zeleznicke stanice do airodroma.

Ajde ne budi lud, idi minibusem direktno od Beograda do Budimpeste (bilo koja lokacija, voze gde ti kazes - aerodrom, autobuska stanica, hotel...), cena je 35 evra u jednom pravcu, a kombi dolazi po tebe na kucnu adresu. Znaci prevoz od vrata do vrata, bukvalno. Za vise informacija pozovi GEA Turs u Beogradu na telefon 011/268-6622. Cena taksija u Budimpesti je oko 20 evra, relacija aerodrom - centar grada. Razmisli o tome da prenocis u Budimpesti, hoteli nisu skupi.

Link to comment
Share on other sites

Ja u poslednjih 10 godina zaista nisam imao problema sa njima, ne radim za njih niti nesto slicno... Inace Moyo, vidim da ti putujes iz Novog Sada, to nema nikakve veze, jer GEA usput kupi putnike po dogovoru, nemaju raspored polazaka nego voze u dogovoru sa putnicima, pa ti vidi da li ti odgovara da se cimas vozom ili ne [:)]

p.s. prenociste u Budimpesti je oko 35 evra, npr. Atlas Hotel u centru grada, imas klimu, tv, internet, dorucak, king size krevet, itd...

Edited by aLti
Link to comment
Share on other sites

pa kad ides iz srbije, svejedno ti je oces li tih 35 eur ustedeti. vise je tuzno sto nam je 50 eura za kul hotel sa komoditetima puno, ali odosmo u off

sent from my ipad :tf2:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...