Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Ja se često zapitam ko je uopšte išao na more u Crnu Goru dok je bila SFRJ? Kapiram da su i crnogorci išli u Hrvatsku :))

valjda otud nisu imali ni dovoljno vremena da se po raspadu prilagode tome da treba da budu ugostitelji :)

i samo znam da poslednjih puteva kad sam tamo bio naplaćivao se ulaz na svaku plažu, iako je ona bila u najmanju ruku "neočišćena".

Link to comment
Share on other sites

Ja se često zapitam ko je uopšte išao na more u Crnu Goru dok je bila SFRJ? Kapiram da su i crnogorci išli u Hrvatsku :))

valjda otud nisu imali ni dovoljno vremena da se po raspadu prilagode tome da treba da budu ugostitelji :)

i samo znam da poslednjih puteva kad sam tamo bio naplaćivao se ulaz na svaku plažu, iako je ona bila u najmanju ruku "neočišćena".

Ne smem ovako pripit rasplamsaviti mrznju, jer se to sankcionise na ruru. Al da se drzimo letovanja i turizma, CG je "silom" postala turisticka destinacija.

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje , rekose mi da nije moguce voziti po Grckoj ako imas ispod 21 godine , treba mi neko da potvrdi/demantuje ovo,drugar je uzeo medjunarodnu dozvolu i ima 19 godina,hteli smo odavde kolima da krenemo tamo,pa sad dal mozemo da udjemo u Grcku posto ,,vracaju ako vozac ima ispod 21 godine"?

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje , rekose mi da nije moguce voziti po Grckoj ako imas ispod 21 godine , treba mi neko da potvrdi/demantuje ovo,drugar je uzeo medjunarodnu dozvolu i ima 19 godina,hteli smo odavde kolima da krenemo tamo,pa sad dal mozemo da udjemo u Grcku posto ,,vracaju ako vozac ima ispod 21 godine"?

Nisam čuo za tako nešto. Kod rent-a-car je doduše bila fora da ako si ispod 24 godine onda tipa osiguranje neće da ti pokriva udese i to, možeš da voziš na sopstveni rizik.

Link to comment
Share on other sites

moja keva je radila kao turistički vodič u sutomoru sedamdesetih. glavni gosti su bili čehoslovaci, što je gore nego da ti danas glavni gosti budu srbi :D

Jao pa tvoji su se upoznali u sutomoru onda jesam pogodio???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje , rekose mi da nije moguce voziti po Grckoj ako imas ispod 21 godine , treba mi neko da potvrdi/demantuje ovo,drugar je uzeo medjunarodnu dozvolu i ima 19 godina,hteli smo odavde kolima da krenemo tamo,pa sad dal mozemo da udjemo u Grcku posto ,,vracaju ako vozac ima ispod 21 godine"?

2009e sam bio na Krfu sa ortacima, nisu nam dali da iznajmimo kola jer su zahtevali da imamo bar 23 godine i 2 godine dozvolu.

Ja se često zapitam ko je uopšte išao na more u Crnu Goru dok je bila SFRJ? Kapiram da su i crnogorci išli u Hrvatsku :))

Mene su na more u Sutomore prvi put vodili sa nepunih godinu dana i od tad pa sve do pre 6 godina tako nesto sam svake godine isao. Meni bilo do jaja jer imam veliku familiju i tamo nas je uvek dosta bilo, bleja sa burazerima i sestrama na plazama. :)

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

Crna Gora vise nikad...

1998 poslednji put sam otisao tamo i pobegao vristeci...

neprijatni konobari, prljave plaze, nedostatak vode, nestajala je i struja posto je jedno vece bila neka oluja pa im je trebalo 3 dana da obnove normalno struju....grom i kakao :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

2009e sam bio na Krfu sa ortacima, nisu nam dali da iznajmimo kola jer su zahtevali da imamo bar 23 godine i 2 godine dozvolu.

nama su hteli, ali baš sa ovim što rekoh - plaćate sve u slučaju sudara.

@ nemke - da, to mi je genijalno, džaba svi oni fensi hoteli ako i dalje nema tople vode. mada nemam pojma, možda se sad sredila situacija.

@ sutomore - najsmešniji mi je onaj "tunel ljubavi". bože dragi :)

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ako ides sa drustvom, bole te dupe. To na Krfu sto sam bio je bilo u nekom mestu bogu iza zuba, Roda. Mesto se sastoji od tri ulice, koje formiraju trougao i to je to. Ali ima uvece gde da se izadje (tipa na 3 mesta), ima da se jede, pije i tu je more (koje je na Krfu malo budjavo), ali je bilo vrhunski zbog drustva. :D

Link to comment
Share on other sites

Ono kao idem sam vozom do Sutomora ortak ide sa nekim njegovim ortakom i devojkom kolima Marutijem i prosipaju pricu kao ne mozemo da stanemo nas 4 u njega a on se vec sa njima dogovorio , nego mene zanima jel bi trebao odma sutra da idem da zakazem povratnu zbog toga sto je sezona i kontam da ne bi ispusio za kartu? al ono uzecu kljuceve od kuce pa cu sam blejati jedan dan alone tamo , tako da ono ko je raspolozen neka se javi ko ce biti tamo da napravimo neku akciju [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ovaj konfi je bog haahhaahhaah,cuo sam da ne moze petoro u kola,ali cetvoro nikad:))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...