Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Ako ideš kolima onda je najbolje da odeš negde van obale a blizu obale kao što je na primer zapadno (levo) od puta Budva-Tivat, oko Bigova, ispod Radovića. Tu ima vrhunskih plaža do kojih je moguće doći kolima i uglavnom su prazne.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Od CG samo Becici.

Ja idem ponovo ove godine, a isao sam i 2015, i 2013 (na po 5 dana).

Glavna plaza je super, voda je cista, mirno je i nije nikada velika guzva.

Blizu je plaza Kamenovo, moze da se proseta do nje. Ona je lepsa, ali i malo veca guzva (vise mladjih - napucanih i kurcevitih, bar je tako bilo kada sam bio).

Ako si autom dole, posle plaze Kamenovo mislim da ima jos nekoliko lepih i mirnih plaza(nisam obilazio, samo sam cuo).

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, FATA said:

Ima neko neki predlog za CG? Bitno mi je da bude sto mirnije i da nema guzve.. Ostalo mi i nije toliko bitno.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

možda neko od manjih mesta u boki tipa orahovac

nisam bio pa ne mogu da tvrdim, ali moji matorci letuju tamo sa drugim matorcima, tako da cenim da je mirno

 

mada iskreno moja preoruka je da slušaš dedu jer izgleda kao da zna šta priča, kao i uvek!

Link to comment
Share on other sites

@FATA

Stoliv ti je lep i miran.

Što je zgodno ovo @, dobija li korisnik neku notifikaciju da mu je upućena poruka, a nije citiran?

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Tako je i Vica pricao pa je sad svake godine tamo HUEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Isto ja isao sa kolegom 2014 na rad/zezanje i posle durmitora zapalimo u budvu.

Jos je grdje nego kad sam bio poslednji put (1992 lol), ali nekako mi i bilo ok na jazz-u, nisu uspeli skroz da ga unakaze :). Sad bi mozda i otisao na neki road trip po cg par dana

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

swatkitza

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

CG je svetlosnim godinama ispred onog sto je bila pre fazon 10 godina (i po infrastrukturi, smestaju, usluzi)  sto realno opet nije megasjajno i najbolje mesto ikada da se letuje ali je bolje nego ranije

uslugu su popravili, vode ima uglavnom, osim kad je nema [:D] 

"cvetanje" mora na poznatim lokacijama se desava, ali cini mi se manje nego inace

usluga je profesionalnija i bolja

mada moje iskustvo nije vezano za rentanje soba, apartmana i hotela, vec kao obilazak i bleja po boki

 

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ok, Budva je ubedljivo najgore mesto u CG i poslednje u koje bih otisao.

Nije CG Budva, a ni Budva CG.

Bilo sta sem nje (doduse ja ne volim preterano ni zaliv), moze da bude skroz korektno letovanje.

I da, prethodna dva puta kada sam bio, nikada problema sa vodom. Naravno, ako se izabere neki iole ok smestaj, a ne kod neke baka Stane, koja podgreva vodu za tusiranje na smederevcu.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2016 at 1:47 PM, prota_ said:

ima ih gomila koliko vidim, ova u koju @bad1 ide je na halkidikiju

bio sam ja tamo al sam bio klinac pa se ne sećam :D meni je bilo do jaja, al kad imaš 4 i 12 godina sve je do jaja kad je na moru

da, u pravu si, moja greška.

 

On 5/28/2016 at 8:59 PM, Udo Tvrdic said:

Ja sam pros godine bio u Grckoj na Kritu. Usluga je jako fina, ljudi usluzni level Turci, hrana je svuda dobra, od random bara, restorana do hotelskog restorana. Sve je sveze, origano sveze ubran, mirise do bola. Posle hasa ti nose rakiju grozdje i lubenicu da te pocaste. Imaju odlicnu rakiju i vino. Plaze su prelepe i uvek ima vetra. Ima dosta mladih i starih, ali ne kao na popularnim mestima da vrvi. Jako pristojno.

Ove godine Rodos pa videcemo.

ovo jeste vrh fora na kritu, da kažemo, što posle klope ti redovno donesu rakiju i ili voće ili one njihove mini-krofne. I to rakije u bokalčetu, fino da se zalije, ne jednu čašicu :) Mislim da će ti posle Krita Rodos biti "mali" ali je mega gotivna stvar na rodosu to što je jedna strana ostrva sa mirnim morem, druga sa morem sa talasima i tako uvek. I obavezno idi na Prasonisi, vredi.

 

On 6/1/2016 at 7:52 PM, f4ts0 said:

mene je na Kosu ubio vetar u pojam, kad sam saznao da je na kritu i rodosu jos gore, neka hvala. Unistio me je vetar jebeni

Kao što rekoh gore, ne baš tačno, na Rodosu zavisi sa koje si strane ostrva. Na Kritu opet, zavisi od mesta u kojem si, ali u načelu da, vetrovitije je nego na drugim mestima.

 

On 6/2/2016 at 2:01 PM, kruko said:

@FATA

Stoliv ti je lep i miran.

Što je zgodno ovo @, dobija li korisnik neku notifikaciju da mu je upućena poruka, a nije citiran?

dobija, doduše zavisi šta je namestio kako da mu iskače (i da li, pošto može i da se isključi). Evo @kruko pa vidi sam kako ti radi :)

edit: Al' sam mega fejlovao sa preskočenom celom jednom stranom topica :((

Link to comment
Share on other sites

Zavisi to dosta i od toga kakav dan ubodes (vetar, oblaci, temp), koje lezaljke ubodes (dodjes li pre il kasnije) i jos brdo licnih preferenci, al ja je pamtim po dobrom. Sa jedne strane hladno more, sa druge toplo "jezerce", lepi krajolici i brdo zilja [:D] 

Edited by Udo Tvrdic
Link to comment
Share on other sites

Elafonisi je prenaduvana jer je prodaju kao top 10 plaža na svetu. Grci su to. Ako bi neko vodio statistiku ispostavilo bi se da se u Grčkoj nalazi 50 plaža u top 10 plaža na svetu. Ali je plaža, realno, vrhunska, ako ni zbog čega a ono zbog prirode.

I meni je oko Ageosa bilo najbolje na Kritu, mada je i južna strana gotivna, jer je potpuno drugačija. Dobar je Krit.

  • Upvote (+1) 1

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, bolkonski said:

Elafonisi je prenaduvana jer je prodaju kao top 10 plaža na svetu. Grci su to. Ako bi neko vodio statistiku ispostavilo bi se da se u Grčkoj nalazi 50 plaža u top 10 plaža na svetu. Ali je plaža, realno, vrhunska, ako ni zbog čega a ono zbog prirode.

I meni je oko Ageosa bilo najbolje na Kritu, mada je i južna strana gotivna, jer je potpuno drugačija. Dobar je Krit.

Mi smo samo nešto malo do juga uspeli da odemo, realno ne može da se postigne, preogroman je krit a čak i da imaju autoputeve koje nemaju (osim onog jednog dela) ne može da se stigne do svake lokacije a da to ima nekog smisla. Idealno je jedno 2-3 puta otići pa obraditi po jedan deo ostrva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vratio se iz Sartija upravo. Fino za odmor, sranje za zajebanciju (klubovi itd ..) Vetar ubija. Traze medjunarodnu vozacku za sve, pa smo skuter morali "nabaviti" iz Soluna. Traze pasos za jebenu telefonsku karticu. Mere opreza, imigranti ovo ono. Drugaru u Neos Marmarisu nisu trazili nista.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...