Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

1. Razmrlja se pecat, ne vidi se lepo.. otkud znam sto me pita?! Mozda joj je lakse da joj kazem...

2. Nije mi nista drugo palo na pamet, jer me je slao privatni lekar, koji mi je izmedju ostalog objasnio kako to funkcionise(zasto me pitaju ko me salje).

3. Ako je taj lik poslao devojku bas kod odredjenog privatnika, nije uopste nemoguce da je u dilu sa njima. Takodje, meni bi bila skroz ok prica da joj je taj doktor objasnio da ne moze da se odradi ta analiza u dz i da dobija procenat od analiza bas u tom labu, al da moze da ode gde hoce...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zglob na levoj nozi mi vec duze vreme kada hodam krcka ( zvuci kao kada "lomim prste" ) ali me do sada nije bolelo. Sinoc kada sam se vratio kuci je pocelo do boli ali je drzalo nekih pola sata i posle je bilo ok. Da li je nesto ozbiljno i da li bih trebao da posetim lekara ili da naviknem na to jer nema pomoci?

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

dule i ostali lekari sa foruma,

 

da li se naši lekari generalno razumeju u viskije ili je chivas i dalje vrhunac? treba da uzmem nešto ženinom ortopedu (ako je on ne sredi niko u srbiji neće, dotle smo dogurali), da mu ne dajem samo koverat s parama nego da bude i neka flaša pride. mislio sam yamazaki 12 al se plašim da ne bude reakcija "lol vidi ovog doneo mi neki kineski viski" a ono 12yo single malt od 50 evra...

Link to comment
Share on other sites

zavisi sve od čoveka, mož' da zna, mož' da ispadne ljakse (mada sumnjam da postoji dobar ortoped koji ce od kvalitetnog japanca da pomisli da je nešto kinesko)...po mojim informacijama (zastarelim 10+ god =o)) chivas i black label džoni su im bili pojam vrhunca...a i što kaže Bole, ako je alkos neće se ljutiti šta god da mu uzmeš =o) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...