Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

nema vise rejva za mene...od pre tri meseca kad sam bio na nekj zurci imam zujanje u usima, vrlo slabo, ali konstantno...pio sam B vitamine i Betaserc za cirkulaciju i nista ne primecujem da se smanjilo...moze naravno da bude zujanje zbog 100 drugih stvari, mada nemam pritisak, neke velike masnoce, audiometrija je super itd...ali ovo je bas provocirano bukom, recimo kad budem negde gde je glasna muzika posle toga je pojacano zujanje ceo dan

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

opet je neko pretukao potpuno nedužnog lekara koji ni na koji način to nije provocirao, bukvalno iz čista mira, napao ga dok je gledao vesti kako ameri bombarduju random zemlju da bi zaštitili prava manjina

Link to comment
Share on other sites

pa vidiš da je lik neandertalac, ali u jednoj šetnji knez mihajlovom sretneš petoricu takvih ali ne prebiju tebe nego lekara koji je navikao da prema svima bude bahat, samo je ovom prilikom naleteo na još bahatijeg i pritom glupog.

Link to comment
Share on other sites

pa mozes da verujes njegovoj verziji price, bas je realna, a i slika govori u prilog, seems legit!
 

 

NISAM JA NJEGA, ON JE MENE!
naime juče oko 17 h supruga koja je pred porođajem i ležala u GAK NF zbog nezadovoljnog tretmana ginekologa Tomislava Paunovć'a i sestara tražila je da izađe i ide da se ubije zbog porodičnih problema i bila je zapostavljena .Ginekolog umesto da je smiri i da sve od sebe da ostane samo je rekao U redu idi.Otšla je stajala je kod brankovog mosta gde sam je pronašao.Prethodno sam odišao do bolnice i pitao ga kako je smeo da je pusti kao astmatičara,u depresiji da ide i da pod hitno zovu policiju i zašto nisu zvali njene roditelje i mene i pokazao sam im papir iz LL i Gradske bolnice psihijatruje i da na osnovu tih dokumenata koje je imao dotični ginekolog nije smeo tako da postupa i da će da odgovara jer je doveo život bebe i verenice u opasnost.Kad sam je vratio nazad u NF došao je isti ginekolog tražio sam mu ime i prezime da bih ga prijavio za nesavestan rad.Okdenuo mi je leđa i supruga mu je rekla da će odgovarati zbog toga.U jednom trenutku me je udario glavom u slepoočnicu i tom prilikom se supruga isprečila izmegu nas.Tom prilikom je ginekolog T.Paunović gurnuo verenicu koja je pala na stomak zadobila povrede a pred porođajem je da bi ga kao pripadnik obezbeđenja savladao i oborio na pod iz straha da i dalje fizički ne nasrče na moju verenicu.I tada je me je udarao.Kad se smirila situacija pustio sam ga,ginekolog je ustao bio je na nekih pola metra od mene.Ispred njega su stajale dve sestre i dok sam ustajao udario me je svom snagom tri do četri puta pesnicomn u glavu.Da bi drugi zaposleni NF krenuo fizički na mene.Sve to je videla moja verenica a i imam medicinsku dokumentaciju povrede leve slepoočnice ,oka,levog lakta,desne šake i desnog kolena.Sa poštovanjem Vasiljević Boban Vasiljević

921379_10208618084037618_474138726081348

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

da, sve je jasno po slici i pravopisu, lik je narkoman i debil, a doktor gospodin! sve je to irelevantno, rešiće na sudu. za 20 godina.

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mislite sta ocete, bmk realno, po vama sam verovatno i ja debil i zasluzujem da me skoro svakodnevno neka budala psuje i vredja ili preti batinama...

iton, konacno sam zvanicno dobio dijagnozu hipertenzije od interniste i lekove da pijem, zahvaljujuci svakodnevnom stresu na poslu...bmk, uvek mogu da dam otkaz i cuvam ovce na selu!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mnogo su zajebane ove price oko odrzavanja trudnoce i porodjaja.Poznajem dosta ljudi koji su taj period prosli kroz gomilu sranja i to cesto zbog bahatosti lekara.Skoro mi je komsija ispricao kako mu je lokalni lekar izmaltretirao sestru dok je bila trudna.Komsija inace zivi vec nekih 10ak godina u Austriji,a sestra je starija od njega,sa 42 godine ostala trudna,cekala drugo dete.Kao starija trudnica znala je da je trudnoca rizicnija i zajebanija.U pocetku sve je bilo ok.Onda je lokalni lekar ''posumnjao'' nesto i rekao da mora da obavi odredjene analize,preglede i snimanja,da bi bili 100% sigurni da je sve u redu.Da bi sve to odradili u drzavnim bolnicama,trebala im je debela veza,koju nisu imali.Ostalo im je da to odrade kod privatnika za cca 700e.Zena jadana zvala burazera u Austriju,da joj posalje kintu za preglede.On se raspitao koliko bi ti pregledi kostali u Becu i sazna da ce sve kostati oko 500e.On pozove sestru u Bec,plati joj preglede.Lekar u Becu odradi preglede i pita zasto radi sve ovo,jer na osnovu dosadasnjih rezultata sve bilo normalno.Lik im objasni da se ove analize rade postoje osnovane sumnje da nesto nije u redu,a sa zenom je sve bilo u redu.Ljudi se vrate u Priboj,odnesu rezultate lekaru i ovaj ladno pocne da ih napusava sto su radili snimanja i analize u Becu.Kad mu je rekla da su koj u Becu rekli da je bez potrebe vrsili analize,ovaj joj rekao da ide u Bec,pa nek joj tamo odrzavaju trudnocu.Na kraju je sve to resio njen muz sa obecanjem lekaru,da ako se nesto desi njoj ili detetu,da ce bez problema da ga odrobija.Na kraju je sve proslo kako treba,doduse sa bezvezno potrosenom i kintom i gomilom stresa.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Dule nemoj da se zestish, nisu svi doktori sveci niti su svi pacijenti govna. Cinjenica je da mnogi doktori tretiraju pacijente kao stoku. Puno puta je to samo ventil cinjenice da drzavni aparat tretira doktore kao stoku. Ivan je pomenuo da je ovaj batica glup, a ja bih hteo da dodam i da je doktor ispao glup. Da nije, video bi da ce batica da mu polomi picku, i da ne moze da glumi ludnicu kao ispred obespravljene sirotinje, bede i tuge koja cini najveci broj pacijenata.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

d plot tikens

BEOGRAD - Dr Tomislav Paunović, doktor iz GAK „Narodni front“ koji se našao u središtu skandala jer ga je navodno pre nekoliko dana na klinici napao muž trudnice, bio je optužen za nedozvoljene polne radnje nad jednom pacijentkinjom!

Njegova krivica za nasilno oralno zadovoljavanje pacijentkinje nikada nije utvrđena pošto je postupak zastareo!

- Postupak protiv Tomislava Paunovića obustavljen je zbog zastarelosti 20. maja prošle godine - potvrdila je za Kurir Ivana Ramić, portparol Prvog osnovnog suda.

Kako Kurir nezvanično saznaje, postupak protiv dr Paunovića bio je pokrenut pošto ga je 2009. prijavila jedna pacijentkinja koju je na silu oralno zadovoljio.
- Devojka je na preporuku došla kod doktora Paunovića na pregled, a potom je on obavio kiretažu nad njom. Posle intervencije zakazao joj je kontrolu, ali na dan kad je dežuran i kad je na ovoj poznatoj klinici malo ljudi - priča sagovornik Kurira upoznat s postupkom koji se vodio protiv doktora.

Kako navodi, kad je došla na pregled, doktor je otvoreno počeo da joj se nabacuje.
- Udeljivao joj je komplimente, govorio kako bi bili lep par. Rekao joj je čak i da je oženjen, ali da mu brak ne funkcioniše. Ona je pokušala da ga odbije na pristojan način jer je kod Paunovića došla na preporuku i, uz izgovor da žuri, zamolila ga da što pre obavi pregled. Doktor ju je uveo u ordinaciju, ona je legla na sto za ginekološki pregled i tada je usledio šok. Paunović je počeo oralno da je zadovoljava! Šokirana devojka skočila je i praktično pobegla, a doktor joj je navodno samo rekao: „Izvini, morao sam“ - priča sagovornik Kurira iz Palate pravde.

Kad ga je devojka prijavila, on je tvrdio da ništa od onoga što je pričala nije tačno.

Tri godine zatvora

- Za to krivično delo pretila mu je kazna do tri godine zatvora, ali do zastarevanja postupka nije utvrđeno da li je kriv ili nije - kaže naš sagovornik.

Dr Paunović, kako otkriva naš izvor, ni posle pokretanja ovog postupka nije se smirio. Još jednu krivičnu prijavu protiv njega podnela je dvadesetogodišnja pacijentkinja.
- Prvo osnovno tužilaštvo u Beogradu protiv Tomislava Paunovića i Tomislava Krajinovića podiglo je optužni predlog zbog izvršenja krivičnog dela nedozvoljeni prekid trudnoće u saizvršilaštvu, kao i za krivično delo nesavesno pružanje lekarske pomoći. Suđenje je u toku i glavni pretres zakazan je za 9. mart - potvrđeno je za Kurir iz tužilaštva.

Inače sam ovo u blicu pročitao, ali ne uspevam na netu da nađem, pa evo iz kurira. 

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što se Dule uvek mnogo iznervira i isprima kada se bavimo ovom temom i onda mi dođe da ništa ne komentarišem iz respekta prema njemu :) 

Ali kakvo je ovo saopštenje? u fazonu "hej, to što je on imao dve krivične prijave, jedna je zastarela (oni rekli odbacila) a druga je na sudu (oni rekli još nije ni otpočeo postupak) nema veze sa ovim - hajde da se bavimo ovim".

niti su rekli da te dve stvari nije uradio, niti da su one dobre/loše/osnovane/neosnovane.

Link to comment
Share on other sites

ne nerviram se i ne primam ja, samo sam okacio link...moguce je da je taj doktor psihopata i budala, a isto tako je moguce da pacijenti izmisle raznorazne price zbog ko zna cega, cemu sam licno svedok svaki dan...tako da izmedju ovog prvog i pisanja kurira i blica i ovog drugog ipak mi je ovo drugo malo vise verovatno

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...