Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

14 hours ago, Dule_smor said:

verovatno alergija, testiraj se kad prodju simptomi, a dotle koristi aerius ili xazal recimo kao sto su ti rekli tamo

e dule, jel moram da cekam da mi prodju simptomi jer se vec danas osecam dosta bolje. kinuo sam par puta od jutros i to je to. opet, ne znam da li kad dodje taj period alergije moze da se desi da jedan dan umirem a da mi je vec sledeci dan super prica?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

pa ja se lecim isto kod njega ali nisam bas zadovoljna :( pa nista, isto sto i poslednjih god dana, boli me zeludac svaki dan. pijem oko godinu dana nexium ujutru i uvece, plus pila i gastroperidon, klometol i rupurut po oko mesec dana, kontrolok nekoliko meseci i jos jedan inhibitor pp, ne secam se vise koji

Link to comment
Share on other sites

isla sam i kod direktora KBC Zvezdara, onog Bosanca, kako se bese zove, ali i dalje slaba vajda. E moja gastroskopija se neslavno zavrsila, istrgla sam sondu iz usta :))) sta cu kad imam preterani negon za povracanjem cim mi nesto dotakne jezik. i grlo pregledam u poslednje vreme sa anestezijom :/ dogovarala sam se s Doderom da uradimo u opstoj anesteziji ali mi je bilo malo bolje pa nisam otisla, a i malo mi je skupo to zadovoljstvo pa odlazem. Ali def cu morati 

Link to comment
Share on other sites

bedak samo sto je medicinski topik :)

nego, imam i ja problemcic...
sve je pocelo pre dosta godina kada sam jednom prilikom putovao autobusom i nisam imao bas preterano mesta za noge, tako da mi je konstantno ceo put (oko 4-5h) desna noga bila 'prikljestena' kolenom na prednje sediste i od tada imam sporadicno trnjenje desne noge, od kolena do zgloba, ali samo u predelu cevanice.. 
malo se intenziviralo od kako sam poceo da radim 8h dnevno u stolici (do tada sam, kao sto znate, shankerisao) i skoro su se pojavile blage crvene tackice..

koji kurac se zbiva?

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

dule, kole, ko god.. pomagajte

izgleda da sam se dobro ušinuo, baš mi nije dobro... počelo je ponedeljak popodne, baš blago, utorak je bolelo malo, ali sam mogao da izdržim e a juče je krenulo onako baš da boli na pokret ulevo i dole, a noćas sam jedva spavao ....
mislim da je kriv futachi, pošto sam se mislim za vikend probudio mokar (dal me je drmala neka temperatura, nemam pojma) a ventilator me je šurio baš u taj deo tela...

šta da jebeno popijem ili da mažem?

Link to comment
Share on other sites

nahladio si nerv verovatno i misici su se zgrcili da zastite region a ti si jos bio aktivan na sve to pa nisi pomogao situaciji =o(
mislim da je ok da uzmes brufen od 400 odmah i cekas da popusti, mozes da mazes konjsku mast (zapravo je gel u pitanju, Krauterhoff Pferdebalsam, zeleni je najbolji), ako ta 2 ne pomognu onda ambulanta da ti daju novalgetol

 

edit
ah, da, potpuno je pogresno da za takav problem pitas na forumu ;o))

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...