Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Vise voca i povrca! :)

Ja recimo bas primetim kako sam sjebaniji fizicki kada zaredjam dve tri nedelje donesi.com i random hasanja po gradu, i nekako se uvek razbolim u tom periodu. Kada imam vremena da se iscimam da jedem uz svaki obrok povrca i 1x dnevno voce, sve je kulje. Iako je zimi to naravno mnogo teze postici, moze se nekako prosvercovati. Baciti na paru one zamrznute frikom mixeve i tako to.

Link to comment
Share on other sites

Vise voca i povrca! :)

 

svaki put kada sam poceo da jedem voce i povrce svakodnevno sam se razboleo

 

kapiram da jos uvek nisam razvio anti tela za otrove kojim prskaju te stvari !

 

probudio sam se sa temperaturom 37.3 :c

a mora dide da se radi!

 

:C

 

nemoj da ides stanko, bitnije je od mafijaskog bosa koji drzi biznis da ne zaglavis u bolnici :C

Link to comment
Share on other sites

He, ja od prosle nedelje na bolovanju prvi put u zivotu...

 

Mada, nije kul, posto ova doktorka i posle prve doze antibiotika kaze da mi skripe pluca uzasno. Od utorka mi je umesto hemomicina uvalila pancef.

Danas opet idem na kontrolu, mada i dalje imam blagu nesvesticu i neko "stiskanje" u plucima kad malo vise hodam (po kuci).

 

Dule, jel vreme da se ide na neka skeniranja/rendgen ili da se daje nesto na analizu (krv/mokraca sta god) ?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam da više po domovima zdravlja ne uzimaju orl bris, krv i tako te stvari po defaultu, iako kapiram da su one najbolji način za dijagnostiku?

 

U čemu je fora, osim klasične kurcobolje?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

:c

 

to ti kazem, mislio sam da odem negde za ova 4 dana dok ne radim kad ono sedim kuci bolestan, fml

 

nemke, zavisi od klinicke slike, ali ako ti ne bude bolje trebalo bi da uradis makar laboratoriju

 

maro, da, svakog pacijenta koji dodje sa kasljem u dz odmah saljemo na rtg, sreca pa nije guzva inace!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam da više po domovima zdravlja ne uzimaju orl bris, krv i tako te stvari po defaultu, iako kapiram da su one najbolji način za dijagnostiku?

 

U čemu je fora, osim klasične kurcobolje?

 

Deci ili odraslima?

Za decu su i dalje korektni, za odrasle je situacija kao u alan fordu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

maro, da, svakog pacijenta koji dodje sa kasljem u dz odmah saljemo na rtg, sreca pa nije guzva inace!

 

zašto praksa nije da čoveka koji dođe jednom u nikad zapravo pokušate da izlečite, a babe koje su kod lekara svakog neparnog dana kljukate brufenima i šaljete kući da napokon umru i oslobode vas bede?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...