Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

probudih se sa bolom u levoj strani vrata, to je preraslo u situaciju gde mogu samo da držim glavu okrenutu na desno, ako probam i samo da ispravim vrat, boli užasno. mazala sam fastum i brufen i kad će to da deluje? i ima li potrebe da se vučem do lekara? i desno rame se spontano polako podiže, još malo pa će mi glava ležati na njemu (jedini put mi se to desilo u trećem osnovne, i trajalo je jebena 3 dana, plašim se :c )

Edited by mIRA
Link to comment
Share on other sites

Pa ne, ja sam mislio da resis to bez tableta...jeste malo teze, ali po meni je svaka tableta zlo, pa ih izbegavam kad god mogu...

Lagano glavu levo, desno, napred, nazad, gore dole...blago istezanje, dok ne zaboli...i to je to...

Nemoj piti ni brufene ni diklofenake...i onako smo sa svih strana izlozeni otrovima, radijaciji itd...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dali su mi u apoteci diclofenac duo, popila sam jedan u 10 i skoro pa je skroz prošao bol kad pomeram vrat, ok sam. ne znam samo da li još da mažem fastum. a znamo na šta je nemke mislio, samo još da se the lekar pojavi :D

Престало те је зато што је то прејак лек, за тако небитну ствар. Болеће те опет, кад дејство престане. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Колико сам скапирао, Мара се ложи да познаје медицину, или јој је то можда и струка и сад ме баш интересује шта јој је толико смешно.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

nisam naduvao maru kurcem, nismo mi takav forum:)...mara je zavrsila/zavrsava biologiju, a valjda radi kao medicinska sestra na vma, pa se zato malo lozi, pretpostavljam da je zavrsila srednju medicinsku:)

elem, diklofenak nije "jak" lek, ako takva definicija postoji, ali sto kaze nemke treba izbegavati sve lekove koliko covek moze

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...