Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Imam poprilican bol u donjim ledjima, a ne znam mu uzrok.

Da je u pitanju discus hernia, da li bih mogao da stojim na nogama i da se krecem, ili bih se valjao po podu od bolova?

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Nije bol/ukocenost od preterane bleje, vec sjeb u teretani. Stara povreda je u pitanju, koju sam namestao vec dva puta kod kiroprakticara, a danas sam je izgleda obnovio. Jedina razlika je sto je bol dosta jaci, i osecam ga kao neki vid pritiska sa desne strane kicmenog stuba...

Kao sto kazem samo se nadam da nije discus hernia, posto nema sredjivanja toga bez operacije. Mogu da stojim i da se krecem najnormalnije, ali boli dosta kad lezim, i svaki put kad dublje udahnem vazduh. To mi je cudno, posto nije osteljivo na spoljasnji pritisak...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

nemojte trolovati čoveka, koji vam je, nije kičma za zajebavanje. ako se stvarno povredio, poslednje što treba da uradi je da igra basket.

po tvom opisu mi ne zvuči kao diskus hernija, već kao istegnut ili nagnječen mišić.

ja sam zimus imao diskopatiju (blaža povreda od hernije, iskočio disk al nije pukao) i nisam mogao normalno da se krećem, hodao sam sporo, nisam mogao da se savijem više od 5 stepeni, za ustajanje iz kreveta i odlazak do klonje sam skupljao hrabrost po pet minuta itd.

Link to comment
Share on other sites

Е другари, играо сам баскет после сто година неиграња. Знам, знам, дебил сам, али у моју одбрану био је то толико пензионерски баскет да би се смејали и пензионери. Међутим јебига, нисам знао да сам толико у курцу, па и да ћу од тога најебати.

Елем, боли ме колено. Претпостављам да је од латералних покрета (који нит су били велики нит су били нагли, али контам да је и то било довољно јер сам прелол). Капирам да сам истего све лигаменте јер не могу да пинпоинтујем бол, боли ме ''свуда около''. Бол није јак, осим ако оћу рецимо да примичем пету буљи, а неко да ми не да, ту могу да дођем до царског бола ако довољно јако гурам.

Иначе, покрети ми нису ограничени, снага ми није ограничена, могу СВЕ да радим.

Исто тако мало ми цакће кад савијам.

Е сад, ово је све лол, мислим, кад бих рецимо загревао, могао би да радим буквално све, па да ме боли тек кад се олади, тако да капирам да није нити хрскавица нити зглоб ни било шта тог типа, јер ми је механика нетакнута.

Ево, трећи дан и боли ме мање него други, а тад ме је болело мање него први.

Дакле, капирам да су истегнути лигаменти и те форе. Стављао сам оне ментол гелове (има их неколико, не знам који сам исфуро), јел да радим још нешто?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

А не, онда постоји могућност да ми кажу да нешто не ваља, овако сам у фазону оно што не знам не може ме повредити!

Ја да оћу да ми неко каже да може да буде нешто озбиљније, ја би отишо код доктора, ја кад овде питам, значи да оћу да ми кажеш ''брате, мени се то десило и још плус ми је испало колено на под, па сам га вратио и ништа није било''!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

godine. nadji vremeplov i vrati se 15 godina unazad.

Mene je do pre 3 godine isto tako jebalo. Sad mi je rastezanje ujutro i brzo hodanje malo popravilo stvar. tj ne malo, puno. sad me zaboli koleno nakon 4-tog kilometra, ali cim sednem prodje.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ок . Ај да пробам опет ! :) Ако кажеш да кад се загрејеш добро немаш проблема онда је то знак само да си старији па да ти је потребно време да машина достигне радну темепратуру али да зато после загревања можеш на максимум да је тераш :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Добро, али ово није ''матор си'' хронични трип, него сјебо на баскету:)

Капирам да су лигаменти и да ће да прође, али никад нисам то урадио колену, па ми је осећај потпуно стран. Мислим, сјебаво сам колено, али на друге начине, оно трошење хрскавице, набијање итд. али ово ми је лол, боли ме, а ако ''издржим кроз бол'', могу све да радим.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nemojte trolovati čoveka, koji vam je, nije kičma za zajebavanje. ako se stvarno povredio, poslednje što treba da uradi je da igra basket.

po tvom opisu mi ne zvuči kao diskus hernija, već kao istegnut ili nagnječen mišić.

ja sam zimus imao diskopatiju (blaža povreda od hernije, iskočio disk al nije pukao) i nisam mogao normalno da se krećem, hodao sam sporo, nisam mogao da se savijem više od 5 stepeni, za ustajanje iz kreveta i odlazak do klonje sam skupljao hrabrost po pet minuta itd.

Hvala, ovo me je malo umirilo. Usrao sam se zbog ovog bola prilikom disanja, vec sam video da mi ne gine operacija...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Добро, али ово није ''матор си'' хронични трип, него сјебо на баскету:)

Капирам да су лигаменти и да ће да прође, али никад нисам то урадио колену, па ми је осећај потпуно стран. Мислим, сјебаво сам колено, али на друге начине, оно трошење хрскавице, набијање итд. али ово ми је лол, боли ме, а ако ''издржим кроз бол'', могу све да радим.

ok tesi se :) to su isti simptomi koje sam imao

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma duli,ima ljudi od 40 i kusur ljeta pa i od 50 ljeta pa pikaju fudbal i sketba kao pravi tinejdzovci..

Kod tebe je klasican primer fizicke NEaktivnosti..Ti si se torima preforsirao i imas vrlo verovatno probleme sa ligamentima i sa meniskusom..Ako su bolovi tipa tupo-ostri i taj fazon onda ti ne gine motorna testera i u qrac ( salim se ) .. ne gine ti fizikalna terapija tipa struja blage masaze itd...

Co'ek si u najboljim godinama,samo nemoj da radis sportske radnje naglo ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Фетсо, ма не мислим ја да нисам матор и да ми не отказују ствари, пошто отказују:) Него за ово конкретно кажем, ово је последица тог једног баскета и смора, само да видим која је:)

А што се тиче снимања, брате, ако сам на ТАКАВ баскет сјебо колено да му треба нека акција вангајбена, онда ме треба убити. Мислим, ал оно, маме ми:) Мислим, ви нисте видели тај баскет:) Па капирам, да сам устао из коме од пет година и да имам 90 година, не би смело то тако, колико год неактиван био:)

Астора, нема тих тупо-оштро трипова, бол није резидуалан него га има само кад примичем ногу. И скапирао сам где цакће, лигамент који примиче, са унутрашње стране, онај дебели:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...