Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Ishranu sam sredio, skoro da sam izbacio ugljene hidrate (njih uzimam samo iz voca). Doruckujem tunu uzinam voce 2 puta dnevno i rucam pilece belo, sve to naravno bez hleba. :)

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

izbacivanje UH je "do jaja" (pod navodnicima je zato sto radi posao, ali nije bas zdravo) za ljude koji hoce da smrsaju bez vezbanja. koliko sam skapirao ti vezbas, tako da ti ne preporucujem izbacivanje UH, posto su ti oni neka vrsta goriva. gledaj da ih ne unosis uvece u bilo kom obliku i gg.

ujutru hasaj neke zitarice. u toku dana, pored voca, i povrce, lesnike, bademe i ta sranja, posle treninga razmuti dekstrozu (grozdjani secer), slobodno i neku cokoladicu (najbolje bonzitu :) ), mozes i da kupis neki sportski izotonik da pijes u toku treninga, pij dosta vode... uglavnom, nemoj bezati od UH, pogotovo od navedenih. izbaci random slatkise, a cak i to ne moras skroz, ali moras da budes mnoooogo umeren.

nadam se da sam pomogao nesto, ako sam negde pogresio neka me ispravi neko!

poe

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ujutru hasaj neke zitarice. u toku dana, pored voca, i povrce, lesnike, bademe i ta sranja, posle treninga razmuti dekstrozu (grozdjani secer), slobodno i neku cokoladicu (najbolje bonzitu :) ), mozes i da kupis neki sportski izotonik da pijes u toku treninga, pij dosta vode...

Jedini problem je to sto su meni treninzi uvece, tako da mi se ne isplati da jedem nikakve cokoladice. Najverovatnije cu uzeti dekstrozu posle treninga.

Ubacicu neko povrce u toku dana, i eventualno bonzitu.

Hvala na savetima :)

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mrzite me.

Drugovi, od velikih napora da nabijem par kila, opet sam uspeo da izgubim 2kg. Iskreno, plače mi se, jedem ko sivonja i mršavim.

Interesuje me, koji je "najbezbolniji" suplement da dobijem malo mase. Ideja mi je da uzimam neku mizernu količinu i da nastavim da treniram po kući/Košutnjaku kao do sada.

Šta i koliko preporučujete?

tnx

sto vise piva

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...