Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

pauza je mamojeb. ja moram kardio ubaciti. celu zimu zderem i teglim velike tezine bez kardia, kondicija u minusu.

 

taj rad... znaci trcim na traci, a pored mene neki batica.... zavezao one tegove za noge, trci 5 puta jacim tempom... i trci 25 minuta... u tom trenutku bih rado bio u fazonu "neka mi maks na benchu bude 50 kila do kraja zivota samo da mogu isto tako" QQ

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Od nedelje se vracam u trtanu. Sada samo trcanje i Kendo da cuka proradi kako treba. Imam trip da me mrzi da vezbam kuci (skekove,cucnjeve,trbusnjake) jer se tripujem da posle dugogodisnjeg vezbanja vise nema nikakvog efekta pa cekam da se vratim u gym :))

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

gazda teretane klosar, ima kao odvojen kardio program, ono skijanje itd, sto je meni bas kul spravica, i napisao "samo za osobe ispod 90kg"... Sisa, kad budem bio ispod 90 necu ni da radim kardio

 

ahaha, za ovo još nisam čuo. Znam da se razdvaja kardio od tegova kao dodatno plaćanje itd, ali da stoji ograničenje da je za osobe ispod 90kg ... 

Link to comment
Share on other sites

То је нормално ограничење :) Нису све траке исте тј не могу да издрже исто оптерећење..... :) Тако су код мене траку користили момци 100+ и трака се покварила :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Moja profesorica hemije u srednjoj je za upale pricala da acetilsalicilnu kiselinu (aspirin, andol, kafetin) treba uzeti pre treninga (kada znas da ces dobiti upalu) ili pre kupanja u vrucoj vodi kad vec zadobijes upalu.

Edited by ducky
Link to comment
Share on other sites

Moja profesorica hemije u srednjoj je za upale pricala da acetilsalicilnu kiselinu (aspirin, andol, kafetin) treba uzeti pre treninga (kada znas da ces dobiti upalu) ili pre kupanja u vrucoj vodi kad vec zadobijes upalu.

 

Ovo sto covek kaze. Roknes andol i vruca kupka = win

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da ja imam upalu misica gotovo svaki dan (sada vise ne pijem) ali na pocetku kad je upala misica bila neizdrzivo bolna gutao sam uglavnom kada ne mozes da zivis preko dana =D

 

Prvo, nadam se da si se zajebavao kad si shomiju rekao "sad jos jache" na njegove upale misica.

 

Drugo, da sam na tvom mestu, ne bih se ja zajebavao ako imas svaki dan upalu misica. Hronicna upala je sve samo ne zdrava i dovodi se u vezu sa raznoraznim bolestima, od dijabetesa, srcanih mana itd...

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...